Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mMmMm...M

2 latka czy 3 latka ROZMIAR 98 WAZNE!!!

Polecane posty

Gość mMmMm...M

na jakie dziecko ? na 2 latka czy 3 latka ??? prosze o odpowiedz bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na okolo 2 latka moja ma 16 miesiecy a juz zaczynam jej kupowac 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzred
Rozmiar 98 to zdecydowanie 3 latka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzred
W żadnym wypadku na roczniaka ani dwulatka. Mój synek ma teraz 21 m-cy i nosi rozmiar 80-86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek ma 3.5 roku i nosi
98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo prawda jest taka ze po 1 rozmiar rozmiarowi nie rony a po 2 są rózne dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy czy dziecko drobne czy nie;) zalezy tez od firmy, mysle, ze srednio 2-2,5 latek miesci sie w tym rozmiarze, Moja corka ma 3 latka i nosi 104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka ma 20 miesięcy i rozmiar 92 już jest ciasny . Ma 88 cm wzrostu. Ale dziecko dziecku nie jest równe i producenci też szyją różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMmMm...M
ale sie rozpisalyscie :D ,ale dziekuje Wam bardzo !!! Chodzi o to,ze kupuje czasem jakies rzeczy na zapas i maz kupila kilka ladnych ciuszkow w ZARZE i wlasnie rozmiar 2-3 lat w cm 98 ,ale wedlug mnie beda za duze na przyszly rok Moja mala ma teraz 13 miesiecy i nosi 80 cm i wydaje mi sie,ze predzej bedzie nosila 92 A tak przy okazji tez sie pytalam ,bo chcialam kupic 2 latce cos na przenet,ale te rozmiarowki sa strasznie rozne :/ A moze ktoras z was kupuje w ZARZE rzeczy i mniej wiecje wie czy te ich rozmiarowki wypadaja wieksze czy mniejsze pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje w zarze bo mnie nie stać :D:D ale mialam kilka ciuszków z zary ( kupionych w lumpeksie) :D:D:D i są zdecydowanie mniejsze niż rozmiarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMmMm...M
kochana nas tez za bardzo nie stac,ale jak sa wyprzedaze to cos malej kupujemy :)A w lumpeksie tez kupuje i sie tego nie wstydze :D Czasem jak komus powiem,ze w lumpeksie kupilam robia wielkie oczy i zaraz pytaja gdzie ??? :) Z gory dzieki za odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMmMm...M
mamuski to poradzcie mi jakie rzeczy kupowac w takim razie na 2 latka 18-24 miesiecy czy tak ???, bo chcialam kupic cos na prezent i poprostu chcialabym tez min wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×