Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza7879

włosy wokół sutków

Polecane posty

Gość mysza7879

dziewczyny, mam włosy wokół sutkow i troszke na brzuchu. Do tej pory nigdy sie tym nie przejmowałam ale dzis poczytałam cos o hormonach, chorobie jajnikow i sie wystraszyłam. Własnie zaczynamy starania o dzidziusia i troszke sie wystraszyłam, ze moge byc chora. Oczywiscie pojde sie zbadac, ale prosze czy ktoras tak ma? czy to musi byc oznaka choroby? dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza7879
to nie było miłe, mam nadzieje ze znajdzie sie ktos o wyzszym wskazniku inteligencji i wspólczucia i odpowie mi szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest ok, jeśli to owłosienie nie jest nadmierne. Jeżeli to kilka włosków to nie masz się co przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siruiss
ja tez mam wlosy na wokol sutkow i na brzuchu wszedzie je mam i ani mnie ani dzieciom nic nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza7879
dziekuje:) własnie przegladam pełno stron internetowych i jak pewnie wiekszosc kobiet mam skłonnosci do wyolbrzymiania problemu. Z tych poszukiwan wyszło ze nadmierne owłosienie jest spowodowane zazwyczaj zaspołem policystyczne jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wizyty u psychiatry
tylko sie kwalifikujesz, tylko on ci cos na taka psychoze poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 78
to mogą być zmiany hormonalne, ale nie muszą. Ja też mam tam włosy (obcinam je nożyczkami, bo słyszałam, że nie wolno wyrywać) ale hormony mam w porządku. Wiele kobiet ma "za dużo" włosów, ale taka już ich natura. Jeśli chcesz się uspokoić to zób badania hormonów, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob badania hormonow i usg jajnikow, jesli regularnie @ i nie masz innych objawow zespolu ( nadwaga, tradzik) to powinno byc wszystko dobrze. Warto jednak to sprawdzic, bo z policystyczne jajniki to nie tylko problem nieplodnosci. Ja to niestety mam, mam tez kilka wloskow w miejscach o ktorych piszesz, ale mam tez zdrowa coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-true
zrób badania, le nei sądze by było cos nie ta :) troche włosków to norma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza7879
dziewczyny, dziekuje bardzo!! pocieszyłyscie mnie! szczegolnie dzieki dla Serfitki:) fajnie ze masz coreczke. Przykro mi z powodu chroby, w sumie dopiero dzisiaj sie o niej dowiedziałam przeglądając strony na necie. Nie mam ani nadwagi ani tradziku tylko to cholerne owłosienie. Bede sie musiała zbadac ale moje nastawienie juz jest troszke inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×