Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frezz

Czy panowie, ktorzy poznaja kobiety przez Kafeterie sa

Polecane posty

Gość Frezz

przegrańcami? Ostatnio dostalam ofertę pewnej osoby, kolo 32 lat. Jest bardzo dobrze, ponoć ustawiony materialnie i zyciowo. Nie ma zony ani dzieci. Inteligentny, mily, elokwentny, kulturalny. Jednak cos w nim jest nie tak. Nie uwazacie, ze normalny (za jakiego sie ma owy osobnik - czyli, ze niby wczesniej mial niefarta) mezczyzna szukal, prawie ze w akcie desperacji, kobiete na staly zwiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja tu przypadkiem znalazłam material na moja ofiare sexualna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są niestety nieudacznicy życiowi. Oczywiście mam na mysli tych, którzy chcą tutaj kogoś poznać, a nie Ci co tutaj w ogóle zaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Camp - To gdzie miałam pisać:( Kafeteria daje only sprawdzone i wiarygodne rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy - Twoja teoria tyczy sie tylko facetow czy kobiet tez? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jakie brednie wypisujesz a coza roznica czy w autobusie ksiegarni kawiarni czy necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetów. W domyśle jest to forum dla kobiet, więc wiadomo, że kobiety przychodzą tu pogadać. Męski punkt widzenia też jest w cenie, bo naprawdę czasem fajnie poczytać "od tej drugiej strony". No ale Ci co się tu ogłaszają w celu poznania, to już żałosna desperacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Turkus to moja teoria :P Ale powaznie to bardziej patrze pod katem czy koles co sie oglasza i opowiada jaki to jest przystojny madry i bogaty, poprostu nie sciemnia na maxa - z owej desperacji wlasnie, aby kogos zaliczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takim forum to mozna sie poznać "przy okazji" ale szukanie na tym forum kobiet jest nieco dziwne... od tego sa portale randkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos obcy pisze mi, ze jest przystojny, to dla mnie jest skreslony chyba sie zgadzam z WASZA :P teoria, ze facet reklamujacy sie na dorum dla kobiet to błazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak- już lepiej jak kremik robić z siebie z mety przegrańca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Wiec co ta tym forum robia mezczyzni jak brat_niedzwiedz, Myervin, Camp, komiczne itp itd. Choc przyznam ze niedzwiedz jest wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni tylko przedstawiają męski punkt widzenia i moim zdaniem jest ok. Żaden z nich nigdy nie próbował ani się zareklamować, ani nie sugerował, że chce kogoś poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ta osoba ma imię na
Z.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ta osoba ma imię na
chodzi o tego przystojnego, miłego mężczyznę 32letniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Co do przykladow ktore podalam to juz bylo pytanie z innej beczki, poniewaz rzeczywiscie zaden sie nie reklamowal. W zasadzie komiczny Camp Myervin tez sa spoko;) Nie, ten osobnik nie ma imienia na "Z". S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej jak takie leszczyki
jak cream ściemniają że to tylko dla rozrywki, na koncert czy piwo, a potem napastują niewinne dziewczęta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to kilka razy pisalem szukam znajomych z którymi można by było iśc na spacer , na impreze :) ja na kafe nie szukam love :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Ani na "s" (wyskoczylo mi niechcący). Więc strzezcie sie pozostałych ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a czy ta osoba ma imię na Z.? Zenon Zbigniew Zygmunt Ziutek Co jeszcze jest na Z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Zosia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa ..poważnie mówię :) no zobacz poznajesz grupę ludzi z kafe którzy są singlami i idziecie na impreze jako wolni strzelcy :classic_cool: zły pomysł to jest przyjemne z pożytecznym bo raz ze wyjdzesz z domu i się zabawisz a dwa że możesz poznac kogoś fajnego nie koniecznie z osób z kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Co jeszcze jest na Z?\" Zachariasz Zenobiusz :P Cream - jesli piszesz, ze na babskim forum szukasz kogos, z kim chcesz isc na spacer, to albo jestes gejem, albo socjopatą a la Manson, czy Bundy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Okej, dam bardziej pozyteczna przestrogę ;) Imię jego mieści sie w przedziale A-M .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×