Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinezja

czym dopieracie plamy po owocach?

Polecane posty

Gość Malinezja

Ja próbowałam vanishem bezposrednio na plame, ale niestety nie schodzą.... znajoma mówiła mi zeby kupic Amway, podobno jest dobry... a moze ktos z Was ma jakies inne sposoby na \"trudne\" plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanishem ale tym do tapicerek i dywanów takim w sprayu :D plamy z malin z bialych spodni zlazly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma25
a gdzie się kupuje ten amway?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam znajoma która siedzi w tym,ale na zwykłym rynku czesto siedz babka przy stoliczku i ma rózne produkty tej fimy.Jak zamówisz to Ci przywiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Piotrusia
na świeże plamy najlepsza jest albo sok ze świeżej cytryny albo kwasek cytrynowy. Są też tzw cytrynki w buteleczkach. Tylko trzeba polać plamę jeszcze przed praniem, bo inaczej to po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolafoka
z winogrona to juz w ogole nie zejdzie o borowkach nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Piotrusia
mamy w ogródku wiśnie, czereśnie, pomidory, borówki ameryk. - na wszystko kwasek z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinezja
a amway wszystkie plamy spiera? stare też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z białych rzeczy spieram WSZYSTKO wc Agentem z Biedronki już tu kiedyś o tym pisałam z kolorowymi rzeczami jest gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z białych rzeczy spieram WSZYSTKO wc Agentem z Biedronki już tu kiedyś o tym pisałam z kolorowymi rzeczami jest gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki
ja bym sie z lekka obawiała prac ubranka w srodkach do dezynfekcji toalet, tym bardziej ze moje dziecko jest alergikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Schodzą plamy nawet z jagód. Ja na słońcu wszystie ciuchy wybielam, ostatnio Luśka moją ukochaną bluzkę żółtą jagodami poplamiła - uprałam, powiesiłam na sznurku tak by słonko naparzało i wieczorem po plamie ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki
ubranka mojej córki tez susza sie na sloncu po praniu, ale plamy zostaja... mozeu Ciebie swieci jakies inne slonce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie amway pomagała na stare plamy po marchewce,tak dobrze dopierał że zaczełam uzywac go zamiast wanischa.I tak-to ten z allegro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce to samo, może sznurki pod innym kątem wiszą ;) To chyba ważne, bo u mnie się wybielają OK, ale jak powiesiłam na sznurku u mamy w Kołobrzegu to normalnie błyskawica, rano powiesiłam, o 14 zdejmowałam białe. No i może plamy są stare, ja się staram jak najszybciej. Raz zaniedbałam śliniak to do tej pory słoneczko go nie wybieliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×