Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotkaaaaaaaaaaaaa

rodząca trafia na izbe przyjec i ...?

Polecane posty

Gość migotkaaaaaaaaaaaaa

chodzi mi o to, co sie dalej dzieje. kobieta idzie do sali gdzie bedzie potem lezec po porodzie z dzieckiem i tam zostawia swoje rzeczy, torbe i sie przebiera czy jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona taka jedna
no właśnie ja też jestem ciekawa jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo tak: przyjechalismy do spzitala na portierni wypytali mnie o dane osobowe. maz podawal a ja siedzialam na stolku bo mi troche slabo bylo... cos tam bolalo denertwowalam sie... poźniej poszlam na izbe przyjec zbadali mnie i polozna kazala sie przebrac w koszule szlafrok i klapki. poszlysmy na gore na porodówke. maz niósl torby i moje ubrania w reklamówce. na bloku porodowym kazali poczekać na krzeslach potem zaprosila mnie polozna do lązienki na golenie krocza lewatywe itd... poźniej znów czekalam az sie sala zwolni i trafilismy z mezem na sale do porodów rodzinnych razem ze wszystkimi naszymi betami :) po porodzie mnie przewiexli na łózku na oddizial a maz przyniosl wszystkie torby wypakowal to co mi potrzeba i upchal pod lózkiem to co na \"później\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdsdffsd
Jej.. ja sobie nie wyobrażam ciąży i porodu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze! lepiej sobie nie wyobrazać... jak sie juz wszystko zaczyna dziac to czlowiek zupelnie inaczej do tego podchodzi niz jak lezy i sie zastanawia jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronkaz902
czy golenie krocza jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona taka jedna
z tego co ja słyszałam to już nie golą, może to zależy od szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz problem
to w domu sie ogol i po klopocie i zazenowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem u mnie golili... ale to nie mialo nic wspólnego z tym co tu opisują czasem... ] polozna dwa razy przejechalą maszynką w tym miejscu w ktorym mialo byc nacinane krocze... ja sie cholernie tym stresowalam bo sie tu naczytalam o tym goleniu... a polozna przemila smiala sie ze sie tym denerwuje a to pierdólka jest i nie ma co sie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronkaz902
nacinane krocze? ! ja nie chce! nie można urodzic normalnie? a wiecie że teraz jest taka akcja, zeby się dopominac o nie nacinanie? :) Bo to w 80% przypadkow wcale nie jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie pytali czy chce czy nie chce. jak mala wychodzila to nacieli... dziewczyny z sali nie nacieli i popękala cala... a upieralą sie przy nienacinaniu. za to 2 nienacieli i nie bylo to potrzebne wiec wszystko zalezy od kobiety :) lepiej nie upierac sie na sile bo oni wiedzą co robią! Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz problem
To sie godz na nacinanie krocza i po klopocie, najwyzej samo cie sie rozerwie:) a wtedy bol o niebo wiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×