Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona nie wie

co dla noworodka do ubrania w szpitalu?

Polecane posty

Gość ona nie wie

kaftanik czy body /? czy pajacyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitney
ja tam jestem ze bodami ale rozpinanym po calosci lub pajacyk. kaftaniki wylaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wie
bo słyszałam ze lepiej w kaftaniki ze wzgledu na pepuszek więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an.k
a ja gdzie nie spojrze to czytam, ze radza zabrac i body, i pajacyk, i spioszki z kaftanikiem. do tego czapeczka, skarpetki, rekawiczki. duzo miejsca to nie zajmuje, a lepiej miec niz potem zalowac, ze sie nie wzielo. ja spakowalam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku samym byłabym właśnie za kaftanikiem+śpiochy, ale to jeszcze dużo zależy od pory roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie male dziecko jeszcze niewiele sie rusza wiec kaftanik sie nie sciaga dopiero jak dziecko ma ze 2-3 tygodnie to sie zaczyna sciagac... moim zdaniem to co zabierzesz ze soba do szpitala powinno byc zalezne od tego czy po kapieli dziecko bedziesz ubierac ty (tak bylo u nas) czy polozna... jak polozna to mozesz ja body uraczyc (ma wprawe to sobie poradzi) a jak ty to polecam jednak kaftaniki bo jednak je latwiej zalozyc... poza tym rowniez ze wzgledu na kikut pepowiny chyba lepszy bylby kaftanik... ja mialam kaftaniki w szpitalu a w domu juz body zakladalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ty ubierasz po kąpieli to radze kaftanik bo i tak bobaski zawija się w takie \"kokoniki\" [oblezone poszewka koce szpitalne], ale jak ubieraja dzieci polozne po kąpaniu, to radze wziac tylko rekawiczki i skarpetki, bo reszta rzeczy moze Ci zginąć, tak bywa często bo nie patrzą co bylo czyje, nie pytaja czyja mama ma swoje no chyba ze rano codziennie ze swojego przebierasz w szpitalne, i dopiero oddajesz da kąpania, ja bylam po porodzie z małą 11 dni w szpitalyu to troche wiem ze lepiej nie brać swoich duzo, tylko na wypisanie do doku zeby mięć swoje cieple rzeczy, pamietaj o czapce i cieplym kocyku, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ty ubierasz po kąpieli to radze kaftanik bo i tak bobaski zawija się w takie "kokoniki" [oblezone poszewka koce szpitalne], ale jak ubieraja dzieci polozne po kąpaniu, to radze wziac tylko rekawiczki i skarpetki, bo reszta rzeczy moze Ci zginąć, tak bywa często bo nie patrzą co bylo czyje, nie pytaja czyja mama ma swoje no chyba ze rano codziennie ze swojego przebierasz w szpitalne, i dopiero oddajesz da kąpania, ja bylam po porodzie z małą 11 dni w szpitalyu to troche wiem ze lepiej nie brać swoich duzo, tylko na wypisanie do doku zeby mięć swoje cieple rzeczy, pamietaj o czapce i cieplym kocyku, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×