Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde jaka jestem zlaaaaaaaaaa

Ale mnie wkurzyl moj maz idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kurde jaka jestem zlaaaaaaaaaa

mam do porodu niecale dwa tygodnie a le to moze byc w kazdej chwili, dzis mielismy jechac na miasto, ostatni raz przed porodem, bo nie moge sie sama nigdzie ruszac. wiedzial o tym , tak sie tym cieszylam! mielismy isc na kebaba, potem na lody i do marketu kupic ostatnie drobiazgi dla malej. oczywiscie okazalo sie, ze on nie ma kasy wiec ja bylam sponsorka, ale nic to wazne, ze mialam gdzies wyjsc. odwiedzil nas brat meza, wiec pojechalismy w trojke, na poczatku wsciekl sie, ze nie ma gdzie zaparkowac, jakby to miala byc moja wina. w koncu zaparkowac, w lodziarni dlugasna kolejka, on powiedzial, ze w kolejce stac nie bedzie, wiec ustawilam sie sama. dosc, ze bylo mi glupio jak jasna cholera stac tam z wielkim brzuchlem, inne ciezarne siedzaily na lawkach a ja stalam sama jak idiotka, w trakcie jeszcze cham przyslal mi sms-a, zeby jemu loda nie kupowala. az taka glupia bym nie byla wiec mu napisalam, ze nie mam zamiaru. mialam dosc, powiedzialam im obu, ze wracamy do domu, on teraz lezy obrazony na lozku tylkiem do sciany!!! a we mnie sie nadal gotuje, nawet mnie nie przeprosil idiota, kurde fajnego amm meza co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Moze Twój maz i fajny jest , skoro go wybralas ? nie narzekaj , bop "ciesz sie z meza swego bo mozesz miec gorszego " Oczywiscie zle sie łobuz zachował , pewnie na pare godzin bedzie mu głupio a duma nie pozwoli przeprosic !! zycie - trzeba go ciagle ukladac , tylko dobrem go udobruchasz , jesli nie wtedy epitetów wzgledem niego uzywaj , jak narazie - uspokuj sie i go ucałuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde jaka jestem zlaaaaaaaaaa
ale on wcale nie ma zamiaru mnie przeprosic! polazl teraz do drugiego pokoju gadac z tesciowa a mnie ma gdzies! a co do calowania to ostatnio w ogole mu sie nie chce a prosic go o laske nie zamierzam. tylko kurde powinien mi okazac troche wsparcia, a nie wkurzac mnie pod koniec ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
No masz racje !! ale spróbuj zrób taki tescik - jestem ciekaw czy cie odtraci , tylko po pierwszym odtraceniu nie rezygnuj i sie nie obrazaj daj mu troche czasu niech jego duma ostygnie glaskaj jak kota , jak ucieknie zlap go i tak troche czasu temu poswiec ile ? noi nie wiem , 10 minut ! zobaczyny co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde jaka jestem zlaaaaaaaaaa
karoolek- probowalam, on ma nature robienia cichych dni, jak chce sie gniewac to niech sie gniewa, ale tym razem nie ustapie! chocby sie mial nie odzywac nawet jka urodze, skoro brat jest dla niego wazniejszy niz zona spodziewajaca sie jego dziecka! zachowal sie jak dupek do kwadratu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz problem
Faktycznie jedno dziecko juz masz w postaci meza ,a drugie w drodze. Twoj maz zachowal sie jak rozkapryszony bachor,a nie dorosly mezczyzna,dojrzaly do ojcostwa. Wspolczuje:(, no ale moze go sobie wychowassz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
czy to nie czasem skorpion zodiakalny ? jesli tak - dam ci receptę na niego - da sie go ujarzmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoliszon
mój właśnie poszedł na festyn , jest z okazji odpustu przy kościele, a ja kwitne w domu, nie chodzę nigdzie bo jest ryzyko wcześniejszego porodu, ciąża zagrożona. jak mu mówię żeby ze mną posiedział to idzie. a ja gęby nie mam do kogo otowrzyc cały dzień, poza tym chce wykorzystać ostatnie tygodnie kiedy jestesmy sami bo potem bedzie maluszek i on stanie się centrum uwagi. poza tym chcę sie troche poprzytulać i poczuc bliskość męża, on całymi dniami w pracy a ja w domu..... i krew mnie zalewa. on tego nie rozumie, że ja juz joba dostaje, w końcu oboje zdecydowaliśmy sie na dziecko, on nie ma zadnych ograniczeń a ja mam... nic mi nie wolno, a on łazi jak za kawalerskich czasów. Prosiłam aby był chwile a jego nie ma juz ponad 2 godziny. Ku/... jak wróci to mu chyba coś na głowie rozwale, takiego mam nerwa. On jutro do roboty a ja w domu. Jacie. musiałam sie wyżalić. Musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
ty jestes kobietą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz problem
Dziewczyny, to co wy macie za mezow??? Niewyobrazam sobie,zeby tak lekcewazaco traktowac ciezarna zone. A co bedzie jak dziecko sie urodzi i pojawi sie masa problemow. Az boje sie myslec... Moj to mnie na rekach nosil cala ciaze, no ale tacy sie rodza raz na 100lat. Teraz to doceniam, jak czytam jak maja inne. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde jaka jestem zlaaaaaaaaaa
moj to panienka, rozkapryszona i z fochami. jak na dzien dzisiejszy to jestem nastawiona bojowo i nawet mi sie nie chce z nm gadac zreszta nie musze, bo on najwyrazniej nie ma takiej potzreby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoliszon
moj mi pomaga i troszczy sie ale nie rozumie tego ze ja nie moge chodzic i idzie beze mnie. i tez jestem bojowo nastawiona..... bedzie zje...... jak wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka marta tyska
to macie osobna kase? a nie wspolna? sponsoring w małzenstwie? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy śpi tak jak sobie pościelił ;) przewiduje kolejne nieudane małżeństwo ,wieczne kłótnie wzajemne zdrady Ty roztyjesz sie po ciąży a dziecko będzie obiektem sporów . I po c***j bylo wychodzić za mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka marta tyska
ja jestem ciekawa co to za lodziarnia ze nawet smsa mozna zdazyc wysłac zeby loda kupic :O przeciezz to szybko idzie pomimo kolejki ewentualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka marta tyska
ale jesli juz teraz macie takie problemy to faktycznie co bedzie pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty karoolek przestan pieprzyc
jak potluczony :O co ona ma mu jeszcze kur.wa loda zrobić żeby mu foch przeszedł ? Ja pier.dolę niezły z ciebie po.jeb :O Odwala numery jak jakiś przypał a ta co ? Ma za nim łazić, głaskać go i tulić ? Poj.ebało cie? To nie ona jego powinna uspokajać, tylko on ją !!! A swoją drogą to jak można było się chajtnąć z takim gównojadem. Zachowuje sie jak 11 letnia dziewczynka a nie facet, mąż i przyszły ojciec na dodatek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawilgotnieje
Zgadzam sie w calej rozciaglosci z poprzedniczka.Moze tylko troche ogledniej bym to wyrazila ale sens ten sam.Niestety. A ty Karolek zamknij dziob bo malo jeszcze w zyciu widziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde jaka jestem zlaaaaaaa
mam tego dosyć, pewnie się wkurzył bo dziecko nie jest jego i nie może mi tego wybaczyć.A obiecał,że zapomni .Kłamca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawilgotnieje
karolek,nie podszywaj sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz problem
Oj laska, to trzeba bylo tak od razu zaczac post, ze facet cie olewa na calej linii, a ty w ciazy jestes z innym. To zmienia zupelnie postac rzeczy, w takiej sytacji ciesz sie ze, w ogole chce cie na lody wozic i z toba gadac, bo inny to juz dawno by cie za drzwi wystawil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde jaka jestem zlaaaaaaaaaa
oczywiscie podszywacz musial sie wtracic, spadaj 😠 oczywiscie, ze dziecko jest jego. kolejka w lodziarni byla naprawde dluga a sms-a wyslal mi jak kolejka ruszyla sie moze ze 2 metry. wszystkie mnie zalujecie, ze za niego wyszlam a wam nie zdarza sie jakis foch? rozumiem, ze przy pierwszym fochu trzeba sie rozwiesc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda masz chujowego meza i wcale ci nie wspolczuje sama sobie wybralas takiego twoj problem i twoj bol.teraz pozostalo ci tylko wyzalac sie na forach internetowych buahhhaaa. zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty karoolek przestan pieprzyc
Ty, no mojemu facetowi NIGDY sie nie zdarzylo strzelic focha. NIGDY nie zachowal sie jak ten twoj cwel. Co poradze jak tak jest. Facet ma sie zachowywac jak facet, a nie jak ciota. I zeby nie bylo - w ogole cie nie zaluje. Masz to na co zaslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty karoolek przestan pieprzyc
nie posraj sie z radosci kretynko :O Sory, ale od fochów w domu to jestem ja :P Wkurza się wiadomo - ale żeny mi odpieprzał takie numery jak ten tu, to bez jaaaaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadenna
zajebane kurwa idiotki!!!!!!!!!!!! takie jestescie! widac, ze mieli jakas klotnie, w kazdym zwiazku to sie zdarza a co dopiero w malzenstwie i kiedy kobieta w ciazy jest bardziej drazliwa, wiadomo hormony. nie ma zwiazku bez klotni a wy zasrane idiotki tylko jadem strzelacie! a czy autorka pisala, ze taki jest jej maz zawsze? nie! zycze wam, zeby w waszych zwiazkach bylo jeszcze gorzej niz w zwiazku autorki, bo u niej widac to tylko ronica zdan a te co pluja pewnie maja fatalne zwiazki i sie wyzywaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadenna
zajebane kurwa idiotki!!!!!!!!!!!! takie jestescie! widac, ze mieli jakas klotnie, w kazdym zwiazku to sie zdarza a co dopiero w malzenstwie i kiedy kobieta w ciazy jest bardziej drazliwa, wiadomo hormony. nie ma zwiazku bez klotni a wy zasrane idiotki tylko jadem strzelacie! a czy autorka pisala, ze taki jest jej maz zawsze? nie! zycze wam, zeby w waszych zwiazkach bylo jeszcze gorzej niz w zwiazku autorki, bo u niej widac to tylko ronica zdan a te co pluja pewnie maja fatalne zwiazki i sie wyzywaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadenna
zajebane kurwa idiotki!!!!!!!!!!!! takie jestescie! widac, ze mieli jakas klotnie, w kazdym zwiazku to sie zdarza a co dopiero w malzenstwie i kiedy kobieta w ciazy jest bardziej drazliwa, wiadomo hormony. nie ma zwiazku bez klotni a wy zasrane idiotki tylko jadem strzelacie! a czy autorka pisala, ze taki jest jej maz zawsze? nie! zycze wam, zeby w waszych zwiazkach bylo jeszcze gorzej niz w zwiazku autorki, bo u niej widac to tylko ronica zdan a te co pluja pewnie maja fatalne zwiazki i sie wyzywaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×