Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka-27

gdzie faceci z klasa...

Polecane posty

...spotykalam sie kilka miesiecy z fajnym gosciem,myslalam ze na poziomie...a od kilku dni nie odbiera moich tel ani nie dzwoni..dalam juz sobie spokoj...dodam ze nic sie w miedzy czasie nie wydarzylo-tj klotnia itp...czy faceci nie maja juz za grosz klasy i odwagi powiedziec glupiego \"spadaj mała\"???po prostu żenada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyni faceci z klasa jacy pozostali to nauczyciele na portalu nasza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magimaz
A skąd wiesz że tylko twoich telefonów nie odbiera?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak odpowiedzi jest też
odpowiedzią .Dlaczego ma Ci się tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi..
miśka nie przejmuj się:) czytałam o tym- faceci tak mają, każdy facet ma tak że po pewnym czasie nawet najbardziej udanego związku musi się na chwilkę wycofać a potem nagle wraca i jest jak dawniej (zasada spręzyny czy ajkoś tak, czy jakoś tak- czytałam o tym w "mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma ochoty utrzymywac kontaktu ze mna to nie bede sie narzucac...tylko inaczej to mogl zalatwic i tyle... po co sie ma tlumaczyc????buhahahah tu nie chodzi o tlumaczenie tylko zakonczenie znajomosci w jakis normalny sposob...troche klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego "uciekajacego i wracajacego"faceta to ja wcale nie chce...lepiej niech nie wraca bo nie ma do kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak odpowiedzi jest też
ale, to nie o on opisuje to na forum:P Opowiedz jest prosta OLAŁ CIE !!!!!!! Tak trudno to zrozumieć ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to tu Cię boli :) skoro nie masz ochoty go więcej widzieć to po co się tym przejmować ? dobranoc i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...nigdy bym na to nie wpadla ze mnie olal:))))dzieki!!!...ciekawi mnie takie zachowanie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naszej klasie buehehehe :D spotykaliscie sie - jak sama mowisz - a to nie zobowiawuje skoro nei odpisuje to mysle, ze ma powod :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
kobiety oczekują klasy. ale czy same zachowują się z klasą? ile jest opowieści kobiet o tym jacy to ich obecni lub byli faceci to dranie, świnie, chamy i łajdaki? czy to jest zachowanie z klasą? skoro więc takie są kobiety to i tacy są mężczyźni, w końcu oni się wzajemnie uzupełniają. gdyby mężczyźni prezentowali poziom wyższy lub niższy to nie dogadywali by się z kobietami. w końcu gentelman nie porozumie sie z prostaczką tak samo jak i prymityw z damą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×