Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda*20

Zestawy ubran- wklejamy i oceniamy

Polecane posty

Gość MistrzyniWrzasku
może być. Podoba mi się ta marynarka do tego bym tylko dołożyła jeszcze jakiś wisior i wszystko OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw nawet mogłby byc
ale nie noszę takich koszulek zwykłych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny styl:) oczywiscie nie cche nikogo krytykowac ale jak widze dmłode dziewczyny ktore maja ladna buzke a ubrane sa dla mnie totalnie bez gustu to mysle sobie kurde dziewczyno mozesz wygladac super..... Podoba mi sie styl ktory teraz jest modny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzyniWrzasku
dla mnie zbyt poważny i szczerze nieoryginalny (tysiące dziewczyn tak chodzi) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba:) fakt ten styl jest teraz modny ale to znaczy ze sie podoba :) nawet wtedy mozna byc orginalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :). Faktycznie styl dosc powszechny ale mi sie podoba i dobrze sie tak czuje :). Pokazcie cos swojego bo glupio mi tak wklejac samej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzyniWrzasku
'ale mi sie podoba i dobrze sie tak czuje' ale to zdecydowanie najważniejsze :)) chętnie bym swoje pokazała tylko chwilowo nie mam aparatu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MistrzyniWrzasku ==> Zwykłe spodnie i bluzka koszulowa, czyli klasyczny zestaw. Jak coś klasycznego ma być oryginalne?? I co według Ciebie jest ok?? Mi się podoba. Chociaż osobiście wolę buty na obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_on_me
Pierwszy zestaw super, naprawdę mi się podoba. A takie zwykłe koszulki też mogą być ok, kiedy dopierze się do nich odpowiednie dodatki. Drugi, troszkę mniej i nie kupiłabym sobie takiej torebki. Ale też nie najgorszy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ładne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaOlo, bardzo fajne. Co prawa buty i torebka nie w moim stylu, ale pasują. ładne zestawienie kolorystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie wypowiem o modzie znam sie przeciez, a co :P nie AlaOlo ? ;) Magda*20 musz przyznac - patrzac na te fotki - ze masz bardzo ladne panele w pokoju - drewniane ? czy z tworzywa ? AlaOlo :) ladna czapeczka, taki kaszkiecik :) lubisz fioletowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek - lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llclcllclc
Laski, młode jesteście i takie pogrzebowe kolory. Fiolet, szary, czarny, biały. Trochę KOLORÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
wklejajcie cos ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×