Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 24

niby na codzien nie jest mi zle ze jestem sama..nie chce szukac na sile

Polecane posty

Gość ania 24

nawet lubie tą samotnosc....ale gdy spotykam ludzi i pytaja gdzie moj chlopak albo gdy przychodza do nich a ja tam jestem sama to czuje sie glupio i nie wiem jak sie zachowac... co zrobic zeby pozbyc sie tego smutku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymmmm
ja też tak mam, żle jest byc samej.. A najgorsze jest to że ja dalej kocham byłego, chociaz narobił mi tyle świnstw ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat tez jestem sama od jakiegos czasu i jest mi lepiej niz z ostatnim moim chlopakiem, gdy bylismy razem to caly czas mialam jakies jego problemy na glowie ( a on naprawde wyolbrzymial wszystko co sie dalo) klocilam sie z przyjaciolmi oraz z rodzicami, teraz mam czas na wszystko co chce, nie kloce sie z moimi najblizszymi i jest SUPER :)) No i moge miec wielu kolegow bo jak bylam z NIM to zabranial mi spotykania sie ze znajomymi plci przeciwnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat tez jestem sama od jakiegos czasu i jest mi lepiej niz z ostatnim moim chlopakiem, gdy bylismy razem to caly czas mialam jakies jego problemy na glowie ( a on naprawde wyolbrzymial wszystko co sie dalo) klocilam sie z przyjaciolmi oraz z rodzicami, teraz mam czas na wszystko co chce, nie kloce sie z moimi najblizszymi i jest SUPER :)) No i moge miec wielu kolegow bo jak bylam z NIM to zabranial mi spotykania sie ze znajomymi plci przeciwnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
eh ja jestem dziwna..bo z jednej strony lubie ten stan ze jestem wolna ,nie mam tych wszystkich problemow ale z drugiej gdy jestem gdzies albo chlopacy moich kolezanek przychodza pod uczelnie czuje sie glupio i potem dola dostaje.. i doluja mnie te komentarze..taka a taka a chlopaka nie ma..podobno brzydka ani glupia nie jestem.ale jakos hmm nie mam szczescia i przede wszystkim nie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat tez jestem sama od jakiegos czasu i jest mi lepiej niz z ostatnim moim chlopakiem, gdy bylismy razem to caly czas mialam jakies jego problemy na glowie ( a on naprawde wyolbrzymial wszystko co sie dalo) klocilam sie z przyjaciolmi oraz z rodzicami, teraz mam czas na wszystko co chce, nie kloce sie z moimi najblizszymi i jest SUPER :)) No i moge miec wielu kolegow bo jak bylam z NIM to zabranial mi spotykania sie ze znajomymi plci przeciwnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
tez bylam sama przed dlugie 4 lata...podobalo mi sie,choc czasem brakowalo bliskosci faceta...teraz mam chlopaka od prawie dwoch lat i suma sumarum stwierdzam,ze z dobrym partnerem jest w zyciu latwiej...tylko nie szukac lalek,ani naladowanych hormonami idiotow,tylko normalnego rodzinnego z humorem,takich uwielbiam:] ja tez nie szukalam,jaos samo wyszlo,ale nie powiem...tez troche "pomoglam losowi":) gdybym tego wieczora nie wyszla na fajke i nie byloby sam na sam,to pewnie juz dawno bylby tylko we wspomnieniach,bo na nastepny dzien wyjezdzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
a mi nie tak dawno wydawalo sie ze moze moge z kims byc..ale zamilkł a ja nie chcac sie narzucac odpuscilam:(i nie wiem czy dobrze zrobilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfddsss
ja tez mam 24 latka, jestem sama i kurcze dobrze mi z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na sile. Niezaleznie czy bycie singlem czy tez posiadanie partnera - kazdy stan ma swoje plusy jezeli przezywany odpowiednio z glowa. Bedac samemu jest sie bardziej wolnym, ma sie czas na rroxwijanie swoich pasji, na podroze, doksztalcanie, nowe znajomosci. Tylko trzeba umiec to dostrzec, byc ciekawym swiata a nie dopatrywac sie w potencjalnym partnerze recepty na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuś skarbie ja sie z Toba na kawe umuwie w ,,La Venezia'' w gdyni jak tylko bedziesz chciala a potem romantyczny spacer brzegiem morza po plazy.. i przejdzie Ci ochota na samotnosc... ja tyez sam jestem..ale jak pomysle ze tak moglbym czas spedzac z kims to mi sie samotnosci odechciewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×