Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madziaa89

CO O TYM MYŚLEĆ ??

Polecane posty

Wyjechałam z chłopakiem na wakacje wtedy już brałam tabletki dodam że to było moje pierwsze opakowanie - ale on o tym nie wiedział gdy je wziełam na wakacje zdenerwował się i poprosił mnie bym nie brała ich [ zaczełam je brać wiedzac ze on nie jest jeszcze gotowy na dziecko ] ale gdy porozmawiliśmy to stwierdził że bardzo by się ucieszył gdybyśmy mieli takie maleśtwo .. no a wiec nie wziełam ostatnich 6 tabletek ... dostałam plamienia 1 dzień-różowe plamienie 2 dzień-normalne krawienie 3 dzień-brązowe palamienie 4,5 dzień- NIC 6 dzień - rózowo-brazowe paleminie pomyślalam że okres mogł się rozregulować ale gdy rozmawialam o tym z kolegą stwierdził że mam sie o co martwić a co dodam jeszcze.. miałam dni płode gdy akurat odstawiłam tabletki i kochałam się do końca z chłopakiem potem przez ok 2 tyg miałąm mdłosci i bolał brzuch ja na @ wstałam 3 dni z łozka i nie mogłam uwierzyć oczom piersi mam tak wielkie jak nigdy dodam że mnie nie bolą i mam zyłki na piersiach noi przyszedł dzień dzisiejszy wstaje z łozka i nie moge sie ruszczyć strasznie brzuch mnie boli ..ale nie tak jak zwykle na @ tylko jakbym miala jakieś zakwasy ...starciłam apetyt nie mam już jak z miesiąc temu.. Co o tym sądzicie ?? - prosze o odpowiedz z Góry Dziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×