Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Znaczenie snu!!!

Polecane posty

Śniło mi się , że chłopak z którym jestem 2 lata, powiedział mi że mnie nie kocha...Co to oznacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinczi
nic a co ma znaczyć/ to tylko sen widocznie myślałaś o tym przed zaśnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo przeszłosci
bardzo tego chcesz i to ci sie sni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniii76
z mężem nie miałam takiego snu i się rozwiedliśmy z następnym mężczyzną miałam i się rozstaliśmy...więc wszystko względne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Czasami w snach jest na odwrót-to co się dzieje w śnie jest odwrotne w realu. Niepotrzebnie przeżywasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo przeszłosci
jak moj maz a wtedy jeszcze chlopak byl w wojsku, na samym poczatku jeszcze przed przysiega, snili mi sie zolnierze w czarnych beretach i czarnych plaszczach. mama straszyla mnie ze moze ktos umrze jak na czarno. okazalo sie ze przydzielili go do brygady przeciwlotniczej noszacej czarne berety. cos z tymi snami jest. ale to nie zawsze. a nawet rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz mi się przypomniał do końca mój sen, śniło mi się, że widziałam duchy, jeden nawet powywalał moje rzeczy z samochodu, ale okazało że ten duch to "równy gość" poprostu zrobił mi takiego psikusa, rozmawiałam sobie z tym duchem, i tak z biegiem snu widziałam tych duchów coraz więcej, pytam w końcu tego ducha czy one mogą krzywdzic ludzi (zawsze mnie to ciekawiło), no i on stwierdził, że nie, duchy przeważnie sa ok, i tak zaczęłam sobie zdawać sprawę, że skora ja widzę tych duchów coraz więcej (a inni ich nie widzą) to coś ze mną nie tak, okazało się że ja umarłam i nawet widziałam swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to ten sen mnie trochę śmieszy ale tak się zastanawiam czy tylko ja mam takie popieprzone sny, bo czasem jak się budzę to zastanawiam skąd takie bzdurne sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×