Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuza23*

czy da sie pozbyc takiego cellulitu jak to zrobić i ile czasu trzeb czekac

Polecane posty

Gość ja bym poszła
a ten cellulit to tak po drodze. Nie moge się opalać na słońcu ani na solarium. Ale może to nie te balsamy, tylko co innego spowodowało tą zmianę cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
ja uważam ze po prostu przy opaleniznie go nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23*
dziewczyny a jak myślicie czy aerobik dwa razy w tygodniu pomógłby mi pozbyć się tego cellulitu i pozbyć się nadmiaru tłuszczu z moich nóg i brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańćzka1983
Niestety nie posiadam za dużo pieniędzy i jestem zmuszona do stosowania najtańszych metod walki z cellulitem. Ćwiczę regularnie nogi i pośladki i w miarę dobrze się odżywiam. Mój najbardziej skuteczny sposób na walkę z cellulitem to najtańsza kawa z marketu zmieszana z najtańszym balsamem antycellulitowym. Dodaje do tego cynamon i imbir i nakładam na ciało. Tak obłożona kawą zawijam sie folią spożywczą. Przepis na kawę na cellulit znalazłam na http://www.cellulit.net.pl/maseczki-domowe/maseczka-z-kawy-owijanie-folia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23*
i co działa ten twój sposób po jakim czasie zauważyłaś efekt może jest tu ktoś kto będzie umiał odpowiedzieć na moje pytanie czy chodząc na aerobik uda mi się pozbyć tłuszczu z nóg i brzucha i troszkę schudnąć powiedzmy chociaż 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno uda ci sie schudnac. Najlepiej jest cwiczyc przynajmniej godzine, poniewaz dopiero po okolo 30 min zaczyna sie spalac tluszcz. Ja chodze na aquaaerobik i tez jest super. Polecam rowniez saune czerwona i masaze blotne. Naprawde dziala, ale na to potrzeba juz troche pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23*
no właśnie u mnie z kasa rożnie bywa pracuje ale nie stać mnie żeby fundować sobie kilka rzeczy na raz i myślałam żeby np najpierw na 3 miesiące iść na aerobik a później np basen tylko ja chce iść na zwykły aerobik a po jakim czasie widać efekty spalania tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaao
Na taki cellulit można oddzialywac poprzez dietę, cwiczenia,oraz zabiegi z zastosowaniem czerwonych alg bądź zielonych, masaż bańkami chińskimi, zabieg lipo stock. Takie zabiegi oferuje między innymi Instytut Zdrowia i Urody Prestige w Chrzowie www.prestigeuroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei słyszałam o progeramie stop - cellulit. To połączenie odpowiedniej diety oraz serii zabiegów falami akustycznymi. Podobno dopiero takie połączenie działania od zewnątrz i wewnątrz ma gwarantować skuteczność i względnie szybkie rezultaty. jest o tym w necie trochę, więc sobie poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Walka z cellulitem jest koniecznością . Trzeba podjąć sporo wyrzeczeń, by skóra na udach , czy brzuchu znów przybrała ładnego wyglądu, była jędrna i elastyczna. Bez cellulitu. Gdy jesteś pewna, że nie zamierzasz żyć z cellulitem, musisz przystąpić do działania. Po pierwsze opracuj plan, w którym znajdzie się miejsce na ćwiczenia, dietę, a także na aplikowanie odpowiednich kosmetyków. Wszystkie te kroki są niezbędne, jeżeli chcesz naprawdę skutecznie pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Musisz działać na kilku płaszczyznach, i dzięki temu redukcja skórki pomarańczowej będzie efektywniejsza. Gdy postawić wyłącznie na ćwiczenia, mogą ci pomóc, jednak cellulit będzie pojawiał się ponownie. Trzeba dołączyć pozostałe elementy. Więcej informacji na temat zwalczania cellulitu znajdziesz na stronie http://cwiczenianacellulit.info.pl/2010/08/24/masz-cellulit-na-udach-pozbadz-sie-go/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Walka z cellulitem jest koniecznością . Trzeba podjąć sporo wyrzeczeń, by skóra na udach , czy brzuchu znów przybrała ładnego wyglądu, była jędrna i elastyczna. Bez cellulitu. Ile to potrwa? Trudno powiedzieć. Zależy to od twoich predyspozycji. U jednych parę tygodni wystarcz, by cellulit zniknął, a u innych kilka miesięcy. Gdy jesteś pewna, że nie zamierzasz żyć z cellulitem, musisz przystąpić do działania. Po pierwsze opracuj plan, w którym znajdzie się miejsce na ćwiczenia, dietę, a także na aplikowanie odpowiednich kosmetyków. Wszystkie te kroki są niezbędne, jeżeli chcesz naprawdę skutecznie pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Musisz działać na kilku płaszczyznach, i dzięki temu redukcja skórki pomarańczowej będzie efektywniejsza. Gdy postawić wyłącznie na ćwiczenia, mogą ci pomóc, jednak cellulit będzie pojawiał się ponownie. Trzeba dołączyć pozostałe elementy. Więcej informacji na temat zwalczania cellulitu znajdziesz na stronie http://cwiczenianacellulit.info.pl/2010/08/24/masz-cellulit-na-udach-pozbadz-sie-go/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym wałeczkiem
to przegięłaś na maxa... toż to wał, jak przeciwpowodziowy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×