Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

zapytałam go czy to już zawsze będzie tak na dystans, tak, że każde robi, co chce.. powiedział, że dobrze wiem, że tego nie chciał.. a teraz to już nie wie :( co mam myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
cześć serrenko :) dobrze słyszeć, że już lepiej, dobrze że dzwoni - widać, że mu zależy. Może niech on pierwszy zacznie ten temat... nie naciskaj na niego... tora tora --- praca trochę logistyczna, pracuje w dziale zapasów - głownie zamawiam towar na magazyn od dostawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serrenko- on sam nie wie, bo to dopiero 3 dni minęły od tej nieszczęsnej sytuacji. powolutku, kroczek za kroczkiem znów będzie wspaniale:) powolutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) ale jestem dzisiaj wkurwiona:(wkurwiają mnie już te całe praktyki,ile razy można prowadzić te same zajęcia:(mam dość tej monotonii,mam już dość ludzi,wszyscy mnie wkurzają:(mam w sobie dziś tyyle złości,że rozwaliłabym cały świat,ale zacznę chyba od siebie:( wszystko mi się sypie,za cokolwiek się chwycę,mam już dość:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielegalna-- też miałam tak na początku mojej pracy, juz po 2 dniach miałam dość.. ale tak naprawdę to wszystko zalezy od Ciebie od Twojego podejścia.. nie myśl o tym jak o przykrym obowiązku i daj wiecej z siebie.. znajdź wszytskie plusy tego zajęcia, no na pewno jakieś są... :) u mnie już prawie dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
serrena --- co rozumiesz przez " mnie już prawie dobrze" rozwiniesz nam tę myśl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrenka czyli happy end :) nie chodzi o to,że czegoś nie lubię,to jest dla mnie suchar i dno,NIENAWIDZę MONOTONII,już mi te zajęcia uszami wychodzą,a jutro jeszcze kilka takich samych pod rząd,to mnie przeraża... a poza tym każda sfera mojego życia mi się wali,miłość,przyjaciele,studia,ja sama,moje podejście do wszystkiego,nie daję już rady:( nie chcę znowu brać leków,a pewnie będę musiała:(a poza tym ludzie są jacyś pojebani,co krok ktoś mnie wkurwia,tworzą sobie sztuczne problemy i tylko mnie podbuzowują:(jest we mnie cała wuchta złości, agresji, smutku i zniechęcenia do wszystkiego:(nie chcę już nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielegalna--- to masz taką radę specjalnie ode mnie dla Ciebie: idź do kina.. tam się najłatwiej odstresować, zapomnieć o świecie.. :) naprawdę... ja dziś może sama pójdę na Niebo nad Paryżem... podobno super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że Twoje problemy sa poważne, ale może tylko przejściowe?? może wystarczy nie dać się depresji a sama odpuści...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki serrrenko, skoro działa to na pewno się na coś wybiorę:)jeśli tylko znajdę \"sponsora\";) pospałam sobie chwilkę, złość powoli mi przechodzi,teraz siedzę i ryczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim wam za wsparcie dzisiaj mi trochę przeszły nerwy . Serrena cieszę się razem z tobą będzie dobrze. Tora tora życzę porządnego wspóllokatora Nielegalna ja mam też często takie dni najgorsze jest to że jak się wali to zazwyczaj wszystko na raz. Odpocznij spróbuj się odprężyć i zająć sobą to zazwyczaj pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Z wesołym pozdrowieniem porannnym i kawą przed nosem:)) Na razie fajno:)- wspollokator jest ok, choc to dopiero pierwszy dzien, ale dobrze rokuje:) Nielegalna- nie ma to tamto- trzeba wziąć się w garść:) i nie zawracać sobie głowy innymi,jesli mają na Ciebie negatywny wpływ. A w żadnym wypadku załamywać! Co się stało? Misiaku, głowa do góry. Ze wszystkim powolutku dasz sobie radę,tylkonieco optymizmu:) Co z tym Twoim zdrówkiem? Jakie leki? PS Dziewczyny, czy ktos wie jak wygląda Nielegalna i Naturka? Owe Panie proszone są o wysłanie zdjątek na mail -jak wyżej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
ja tez się melduje z samego rana :) również z kawą. tora tora my chyba obie takie kawiary :) przyznaje się bez bicia, że mnie nie wysyłałam swojego zdjęcia, ale chętnie zobaczę wasze i wyśle wam swoje - mam nawet w pracy w komputerze jakieś ostatnio robione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już jest super :D wczoraj cały dzień przegadaliśmy, bo dzwonił :) dziś po mnie przyjeżdża :D stęsniliśmy się tak baaaardzo :) aha, mój email forsennata@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
serrena --- super wiadomość, cieszę się bardzo, że wszystko się ułożyło :) zaraz wyśle Wam zdjęcie i poproszę o to samo :) (strojka-86@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturka:)) masz podobne włoski do moich:)) jak tak oglądam Wasze zdjęia to czuję się naprawde staro :o ale nic to, grunt to młody duch:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora-- nie masz może zachowanych moich zdjęć, żeby naturce przesłąć ?? bo ja ni mogę ich znaleźć :( bardzo bym Ci była wdzięczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
tora tora --- co ty piszesz, wcale nie jesteś stara!! właśnie grunt to młody duch! mi zawsze dają więcej lat niż mam...bo niby ubieram się za ciemno i za mało się uśmiecham, nie potrafię tak cały czas mieć uśmiechu na twarzy i zaraz wszyscy myślą, że mam zły humor albo coś...dlatego chciałabym się zmienić tzn. styl ubierania i zrobić coś z włosami... Nikt mi jeszcze nie powiedział że jestem podobna do Doroty Segdy...tak teraz spojrzałam...może faktycznie tochę jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serrenka- mam na poczcie , zaraz wyślę Naturce:) no i gratuluję rozwiązania konfliktu:)) Naturko- masz fajny styl- skromnie,ale nie do końca- fajne korale:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
tora tora --- dziękuje, ale chciałabym coś zmienić, a może bardziej odświeżyć całą garderobę...i tu się pojawia właśnie problem bo nie bardzo potrafi wybrać coś ładnego z półki w sklepie, a tym bardziej dobierać do siebie rzeczy, torebki, buty... Ty w pierwszej chwili skojarzyłaś mi się z Agatą Buzek :-) kiedyś jej nie lubiłam, ale ostatnio wciągnęłam się w serial "Teraz albo nigdy" i po nim się jakoś do niej przekonałam. czekam na dalsze zdjęcia; ciekawa jestem jak wygląda estupendo3a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Widzę, że wymieniacie sie zdjęciami i ja też bym chętnie Was zobaczyła;) Tora- cieszę się, że nowy współlokator okazał się ok Serrena- aż chcialo by sie powiedzieć \"a nie mówiłam\" ;) to super że między wami już wszystko w porządku, poza tym godzenie się jest zawsze najlepsze;) Co do mojego zdjęcia to jest problem bo najnowsze mam ze swojego ślubu a to i tak nie do końca aktualne bo teraz mam grzywkę :) no ale prześlę jakie mam:) i czekam na wasze na mail : anka3a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
estupendo3a --- dziękuje, ślicznie wyglądałaś w dniu ślubu. Ale jak napisałaś, że teraz masz grzywkę to chyba nie potrafię sobie ciebie wyobrazić. serrena --- też bardzo fajne zdjęcia - takie 2 to chyba na Hawajach robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×