Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA- o tak musowo kliknij jak u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pamiętam jak dostałam kasę, a właściwie mąż dostał, jak urodziłam córcię, też nie było ciekawie jeśli chodzi o finanse, bo żyliśmy przez rok z jednej wypłaty :) I rzeczywiście becikowego wtedy nie było. Też wydawało mi się że to taka spora kwota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAm nadzieję że tam może już rozwarcie na 5 cm :) hi hi hi Chciałaby dusza do raju ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - zgadzam się z tym kochana co powiedziała Twoja mama :) To święta prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika chyba jeszcze chwilka chociaż własciwie mogłabyś już rodzić 38 tydzień :) ciąża donoszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kochana no ja mogę iść już na porodówkę, tylko po torbę do domu skoczę :D Tylko mAAm i Pola muszą zaskoczyć i wtedy lecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHIHIHIpatrzeć EVIKA- dzisiaj zamiast pisac jak było u gina kliknie rodze hihih:D nie no żartuję oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane weekend...jutro pewnie wybiorę się na targ po kwiatki do doniczek przed dom...hmmm jak mi się będzie chciało ;) Evika napisz koniecznie co i jak u gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ty wierz co mówisz :) Nim ja zaskocze to ty jeszcze z rok z taka piłeczka z przodu bys chodziła :D oj zastanów sie kochana :D hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro rano lecę na ryneczek po świeżą sałatę i rzodkiewkę :) A dziś wieczorkiem kliknę jak po wizycie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dla tego ci napisałam bys sie zastanowiła dobrze z tym rodzeniem bo choc ci z brzuszkiem pieknie to chyba lec i daj Bartusiowi poźna wiosne podziwiac :) ...I koli bedziesz mogła pić do woli hihiihi:) zobacz same profity hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak anemia anemią tylko że mi został miesiąc do porodu a ona wciąż się pogłębia mimo brania leków - naczytałam się ostatnio o krwotokach przy porodzie z powodu anemii i takich tam. No ale nic - zobaczymy jak teraz będzie po badaniach - jeśli znowu kiepsko to czeka mnie szpital i kroplówki :-( Jeszcze dwa tygodnie i mogę bezpiecznie rodzić - bezpiecznie w sensie że z małą będzie ok - tak powiedział lekarz - więc siedzę i się oszczędzam. A jak Ciebie Evika tak nosi to może to znak że już się szykujesz...kto wie - może ten weekend będzie należał do Ciebie :) mAAm super czytać takie info że ktoś rodził tam gdzie ja chce i jest zadowolony - mam nadzieję że i ja będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zobaczcie jakie JULY foteczki fajne synka dodała na NK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY - no bratowa była zadowolona :) choć poród do łatwych nie nalezała bo rodziła 10 h i jeszcze macica sie kurczyc nie chciała :o ale jest zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm Ty mnie kochana nie podpuszczaj z tymi profitami :D :D Ewentualnie możemy pójść na kompromis, jak ja urodzę to Ty i Pola od razu zaskoczycie. Tak, że jak wrócę ze szpitala to będę mogła świętować wasze podwójne kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july - bardzo bym chciała ale pewnie jeszcze pochodzę do końca maja tak czuję. A nosi mnie strasznie. Taka jakaś niewyżyta ostatnio jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja syna rodziłam na madalińskiego ,a teraz jak bym zaskoczyła to nie wiem czy nie na karowej :o ale to tylko dla tego że młody byl urodzony w 36 dc ( tz. 2 dni 37 tygodnia juz były ale pisza ukończony) z racji mojego zatrucia , ale gin mnie uspakajała że jak w pierwszej ciazy było to w sumie bardzo zadko jest poraz drugi więc zobaczymy :) wpierw musze zaskoczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- nie wiem jak POLA:) ale ja moge taki pakcic podpisac że ty rodzisz a ja zachodzę zwłaszcza że 26.05 to u mnie 19 dc cyklu chyba bedzie a ja ponoć owulke mam w 20 dc hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko :( A ja mam akuracik chwilke bo młody u kolegi siedzi, męzuś jeszcze w pracy więc mam chwilke by poklikac a tu cisza ,aż w uszach piszczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ja własnie na chwile usiadłam:)jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam po capuczinko (''''''')o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam słychac jak kotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach,gdyby nie esms to poszłabym cos grzebac w kucni:)ihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek chodzi i poznaje kąty:), juz sie chyba oswoił,je za trzech, bawi sie chetnie ,wnocy cichutko spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a nie byłam pewna czy wysłałam bo akuracik męzus zadzwonił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×