Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

To nie wesoło...ale powiem Ci że to tak nieciekawie , nie wiedzieć kiedy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to w grudniu- to Ty możesz ciekawie wyglądać ;) z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- jeste tylko miałam tel i musiał na projekt sie przełaczyc na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ale to zalezy kiedy zaskoczę :p i czy ten brzuszek woglę bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam będzie :) Ucałuj i pozdrów Evikę od nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Izus ucałuję :) milego popoludnia w domku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie wyszykowalam juz do lekarza i o 17.15 wyjezdzam mam na 18 ale sa straszne korki a mam kawalek strasznie sie denerwuje jakos tak mi dziwnie dziewczynki trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko w porzadku:):):) wieczorkiem sie odezwe i napisze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- ja trzymam mocno i czekam z niecierpliwoscią na wieści co ci gin powie :) ale wiemy że wszystko będzie ok :) A ja dziewczynki sie fatalnie czuję :o strasznie mnie bolapiersiże nawet stanik zdjąć musiałam bo juz nie wyrabiałam :( I brzuch boli jak na @ poprostu padam najchetniej poszla bym spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ponownie:) Włąsnie sobie dziewczynki uświadomiłam ze moja niunia dzisiaj skonczyła 2 tygodnie. Moja mała Kruszynka.Grzeczniutka dziewczynka. Chyba po tacie , bo po mnie to nie bardzo :P No i dzisiaj odpadł kikutek pępowinki. Własnie swietujemy z męzulem przy kawce:D. No ja kawce Ince:P. Całuje Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- gratulacje dla Tusi :) I dla was za pepuszek hihihi:D MAGDALENKA- i jak u gina klikaj !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nuska jasne ze imieninki razem mAAm ja wolałabym bym córke bo syna mam ale najwazniejsze zeby wogule sie udało to z synusia tez bym sie cieszyła co do gin to lepiej poczekaj jak dobry specjalista to na pewno warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm piszesz ze owulkie moglas miec tak puzno no wlasnie ja tez sie zastanawiam bo u mnie sluzu nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem....Panele prawie położone brakło nam 5 szt.Czyli reszta jutro. Ja już po kolacji naleśniczki oczywiście z dżemem truskawkowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ale dobrze, że piatek :) Magdalenka jak wizyta u gin ? Napisz nam... Kisa ale ten czas ucieka - 2 tygodnie to już duża pannica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac juz rano u mnie jest paskudnie pochmurno i zimno najlepiej to poszłabym spac dalej magdalena pisz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Brr ale mi zimno. siedze w grubym swetrze we własnym domu:O Niech juz bedzie ciepło , bo ja chce z Tuśką na dwór wyjsc!!!! Dziewczyny do tego przewiało mi gdzies piers i ciutecke boli. Była połozna , obejrzała. Jest dobrze, ale musze okładzik sobie machnąc i czesciej Martusie do niej przystawiac.No i uwazac. Ja tylko w domu siedze i kurcze jeszcze cycka przeziębiłam. Szok. Ide na sniadanko i cos ciepłego do picia. 🌼 dla Was kobietki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kisa ja juz tez pije kawke u mnie tez zimno az sie niechce wyjsc z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja poproszę cappucinko :) A na piersiątka to może liście kapustki rozbitę pomoga :) Może Cię Kisa zawiało jak pranie wieszałaś ? Maam co u Eviki ? U mnie też nie za ciepło - ale podobno dopiero na Boże CIało ładną pogode zapowiadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie눇!!!!!!!!!!!!!!!!! miałam wczoraj napisac ale moj mezulek siedział wiec stwierdzilam ze jak odejdzie to napisze wiec sobie polezalam i zasnelam nie wiem kiedy wstalam po 22 i w pizamke i lulu nawet sie nie mylam chyba opadly emocje bo sie troche denerwowałam jak weszlam do gabinetu dalam jej karte szpitalna a ona mnie zapytala jak sie czuje powiedzialam ze dobrze i zapytala czy jestem gotowa a ja jej na to ze juz od dwoch miesiecy jestem :) zbadała mnie i zrobiła usg jest wszystko oki pokazałam jej moje tempki powiedziala ze jednak testy owulacyjne są lepsze dostałam leki na owulacje te co brałam wczesniej przepisała mi acard nie wiem ale nie pytałam moze wy bedziecie wiedziały i luteine i mam kupic kilka testow owulacyjnych i bebde działac po @ jak mi test owulacyjny wyjdzie pozytywnie to po dwoch dniach mam brac luteine przez 13 dni jesli przez te trzy miesiace sie nie uda to mam przyjsc to wtedy bedziemy to robily pod monitoringiem bo powiedziała ze lepirj współżyc przed testem dodatnim po poemniki zyja tam 72 godziny powiedziala ze mam sie wogole nie denerwowac i byc spokojna bo wtedy prolaktyna skacze a wiadomo co za nia idzie problem z zajsciem wynik histopatologiczy opisane jest tylko ze obumarlo mowiła ze bardzo rzadko piszą przyczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena teraz bedzie napewno dobrze dostalas pewnie clo luteiny niebrałam wiec niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena to super wiadomości :) Dzięki za sms :) To będziecie kochane z Maam szaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza i to jak bedziemy szalec z maam anetka tak clo ja juz go bralam w styczniu jedno opakowanie bo wtedy mi sie udalo I TERAZ TEZ MUSI MI SIE UDAC BO JA NIE DOPUSZCZAM INNEJ MYSLI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem MAGDALENKA juz czytam bo chalupe ogarniałam bo o 11.00 tesciowa wpada na chwilkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×