Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Nuska - fotka, która zajęła II miejsce jest w moim profilu na NK - kilka miesięcy temu ją tam wrzuciłam:) A druga fotografia - to wrzuciłam ją może już z 10 - 11 miesięcy temu tu u nas na forum. Potem w wolnej chwili poszukam jej:) Nuska - może rzeczywiście zarażasz na nowo dzieciaki, skoro boli Cię gardło i nie czujesz się zdrowa.... Musisz przejść się do lekarza, niech Cię zbada...Dużo zdrówka życzę Twoim maluchom:) Nuska - u nas mówi się "napalił", a nie "zapalił", dlatego ja tu od razu o pożarze he he :D A co do tego pasożyta to ja po prostu głupia jestem, dla mnie to szok! W głowie się nie mieści! Nie wiem sama co o tym myśleć, przeczytałam już w internecie chyba wszystkie strony o tym pasożycie, przeraziłam się jeszcze z tysiąc razy bardziej. I chyba to niemożliwe!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki - gratuluję syncia:) Mój to BARTOSZEK:) :) Także obstawiam bez dwóch zdań imię właśnie "BARTOSZ" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- biegiem do lekarza bo faktycznie jak tak cię gardło boli to nie ma co powiem Ci że mój brat rodzony też tak chodził z bolacym gardłem z 3 tyg bo mu staremu koniowi do lekarza dupy podnieść się nie chciało :O aż w końcu zaczeły go bardzo plecy bolec że sam przyleciał że by z nim na pogotowie leciec i okazało się że przeszedł angine i jeden czop mu się oderwał i go połknął a to jaki tam paciorkowiec czy cos ( juz dokładnie nie pamiętam ) i rzuciło mu sie na nerki i miał zapalenie klebuszków czy jakis kielichów nerkowych i przelezał 2 tyg w szpitalu na odziale wewnętrznym :O więc DO LEKARZA !!! juz patrze co kilklaś na nk :) KIKI- no prosze jak cie wywoać to jesteś :p hiihi:D Ja obstawiam BARTOSZA bo jest to moim zadaniem ładniejsze i żadsze imie niz Bartłomiej a Bartek i tak będą wołac na niego :) choc ja mam kolege Bartosza i właśnie Bartosz wołają na niego bo on tego wymaga hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko.... Jutro ruszam tyłek i zasuwam do lekarza. Przyjmuje popołudniu. Rzeczywiście zbagatelizowałam sobie ale myślałam że przejdzie. Ale nie mam gorączki ani nie kaszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- już Ci klikłam na NK . Mój brat miał może 1 dzień goraczkę i to tez myślał że zmarzł :O więc pedz kochana do lekarza szybciorkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, tak mi smutno, że nie chcę Was tutaj zasmucać. Dlatego na razie się wyłączę. Nie wiem ile łez wylałam i ile jeszcze wyleję. Eviczko - mój synek też miał glistę ludzką i też brał 2x Pyrantelum. Ponoć to normalne u dzieci, często mają. I też nie miał absolutnie żadnych objawów, robiliśmy badania ze względu na astmę. Ale trzymam kcuki, żeby u Was okazały się raczej wyniki przekłamane. nuska, pola, mAAm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kropeczko - napisz chociaż co się stało. Martwię się okropnie... Daj nam znać czy wszystko jest w porządku.... Trzymaj się kochana Dziewczynki kawką częstuję:) WSTAWAĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka kochana...najgorszcze jak nic nie mozemy poradzić na nasze nieszczęścia, pomóc bliskiej osobie... kochana ciagle trzeba mieć nadzieję...i pisz jak tylko bedziesz chciała...trzymaj się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lalunie:) Ja od ranca w pracy:) Od mojedo ostatniego dyżuru nie włączylam netbooka nawet. Wtedy całą noc nie spałam bo miałam 2 ciężkie przypadki w nocy a potem 2 dni do siebie dochodziłam a jeszcze musiałam z małym siedziec i go pilnowac w zadaniach,więc mam nadzieję ze zrozumiecie.;) kropka- tak mi przykro,sądząc po twojej wypowiedzi nie jest dobrze:( Pisz do nas,nie patrz czy nas zasmucasz czy nie, jestesmy po to by byc z tobą i wspierac cie z całych sił. Może z nami będzie ci ciut razniej🌻 Evika- dziecko moze pasożyty złapac wszędzie. mAAm ma rację,lepiej byłoby od razu zbadac ponownie kał.wtedy miałabys pewność co do wiarygodnosci tamtego wyniku. A tak to podałas lekarstwo i za 2 tyg juz moze nic w kale nie byc i bedziesz sie zastanawiac czy była ta glista czy nie. Nie martw sie, pasożyty są wszechobecne w naszym życiu:):) Wystarczy odrobaczyc dziecko co jakis czas jak kota;) to żart oczywiscie:D Tak czy siak nie masz powodu do zmartwień,tym Bardziej ze Bartek jest zdrowy,nic mu nie jest. Byc może cos znależli w kale, ty byłas czujna,zareagowałas prawidłowo i wszystko jest ok:) Kurcze,chyba polecę z kupą młodego tez na badanie,chodzi na basen, pewnie też nierzadko nałyka sie tej brudnej wody.. mAAm-kochana,u mnie 6dc,@ sie skonczyła, nie nawidzę tych okresów. Juz kilka dni wczesniej wszystko mnie boli, łeb napierdziela, mam doły i w ogóle czuję sie nie do życia. Najchętniej przespałabym te cholerne dni w czarnej jaskini. Iza- ty sie pracą nie wywijaj tyklo klikaj tu! wyro kupione??? kiki- Bartuś,imię marzenie:) wiem cos o tym . To udane chłopaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane to i ja się melduję :) kawka dziele :D > i herbacią \_/> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- kochana ja cie tule mocno ❤️ i tak jak dziewczynki pisały możesz nam tu pisać o wszystkim po to jesteśmy by się na wzajem wspierac i w dobrych i złych momentach buziolki👄❤️👄 POLA- ty mi tu nie smętkuj :p tylko 6 dc to kochana do roboty mi się brać proszę :D ja poslady już zaciskam :D Ja już 2 dc na luteinie więc warsztat mogę juz odstawić hihi:) czekam tylko do grudnia i w tedy na mikołajki dostane w prezencie @ jak nic a na wet kilka dni wczesniej :p :) EVIKA- i postanowiłaś iść wcześniej z młodym jeszcze raz na badanie czy już czekasz te 2 tyg. IZA- A jak Norbrt? juz zdrowy ? NUSKA- wstawaj !!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tu zakatarzona warszawianka! Kropeczko co się dzieje...? nie smutaj się. Trzymaj się i nie wylewaj już łez...:-( Pola dyżur za dyżurem - kiedy Ty odpoczywasz Kobieto? Evika dobrze że poszłaś na badanie - my też niebawem się wybieramy tym bardziej że u nas kociak w domu jest. mAAm, no właśnie w temacie kotów..widziałam Twój wpis na Facebook'u odnośnie kotków - możesz coś więcej napisać? Bo chcemy drugiego dobrać żeby pierwszemu nie było tak nudno. Niestety nie mam aktywnego konta w pracy i nie mogę zerknąć :-( więc jak możesz to napisz mi na forum albo na nk, ok? No chyba że to już nie aktualne? No i ja też z chęcią załapię się na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- Norbert zdrowy już :) Za to ja czuję sie kiepsko- kaszel mam takie że nie moge spać wrrrrrrrr brrrrrrrr wogóle łapię doła ...przez tą pogodę chyba :( Wczoraj odkryłam ze mężczyźni jednak sa bardzo wrażliwi na swoim punkcie- lepiej później niż wcale :P tyle lat znam swojego misia a wczoraj mnie zaskoczył hmmm jak dziecko... Chciałam wczoraj odpocząc ale same wiecie jak to jest przy dzieciaczkach :D Koniec marudzenia ale taaaaaaaaaaaaaaaak mi się nic nie chce .... Evika miśki twoje mogły gdziekolwiek się zaradzić - nie szukaj winy u siebie a może faktycznie nic nie było...tylko się niepotrzebnie martwisz kochana - a parapetów to gdzie dla koleżanek - gratuluję nowego wystroju pokoju :D Nuśka wstawać... July... Pola musisz być wykończona po takich dyżurach... nie zazdroszczę... Maam jak Twoje plany ? Chyba fajnie że brat wyjeżdza do Paryża- przynajmniej do Japonii nie wyjadą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jestem , jestem ;) Pola te zadania są rewelacyjne, tak strasznie mu się to podoba ;) Cieszy się i tylko mama jeszcze jeszcze. Super zabawa i nauka. chodź nie powiem nie które dają do myślenia kłopot był z wizerunkiem ptaka.Bo dla mnie to ptak potem okazało się gołąb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY - już dryndam do siory :) i klikne na NK albo tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to jak możesz to pisz tu albo na maila magdalenka78-78@o2.pl bo i na nk nie mam wejścia w tej chwili :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- więc tak :) Kociaki od 2 dni mają domeczek :o ale powiedziałam siostrze i powiedział z ejak coś to da znać bo ona pracuje na krasnowoli to jest ja grabów za wyścigami konnymi i do ich firmy zawsze kociaki małe przychodzą więc oni zawsze do weta biorą itd. wiec jak coś to da mi znać :) ona sama wzieła 2 i sa takie piekne że szok jeden to jak rasowy normalnie wyglada tak więc jak coś będe wiedziec to dam ci znać to zdecydujesz czy chesz czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jak tylko ci ulży to pisz kochana. Jak człowiek wyrzuci z siebie emocje jest mu lżej. Pozdrawiam cieplutko ;) Pola Ty nasz pracusiu ;) Teraz wszystkie mamy z kupka na badania ;) Ja też. Tylko ja sobie podejdę po skierowanie. Ja też dzisiaj popołudniu ze sobą do lekarza. Nie bagatelizuje dalej , bo rzeczywiście jeszcze rozwinie się to w cos gorszego i co. July chcesz zdecydować się na drugiego kota? Ja ci z chęcią oddam moje dwa. Ja niestety wyleczyłam się ze zwierząt, Pies mieszka w piwnicy, oczywiście bawimy się z nią , chodzi na pole , ale do domu zakaz wstępu. Jeszcze babcia ma kundla który jest strasznie zaniedbany , wręcz brzydzę się tego psa i tylko po całym domu jego kudły zbieram. A koty tylko dam jeść i sio do piwnicy. Tam maja wyjście na pole i spokój. Do kotów to tak się zraziłam dlatego jak zobaczyła jeden , drugi raz jak mi po meblach w kuchni łażą , i jeden perfidnie mi zupe z garnka wyjadał. Takie są to koniec ich panowania. Iza fajnie ze zdrowie synowi dopisuje. Ty tez tak jak ja do lekarza. 1)wczoraj widocznie faceci mieli wyjątkowy dzień bo i mój samodzielnie wziął się za mycie podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- super ze Dawidek taki zapalony do nauki to tylko sie cieszyć trzeba :D no a przy okazji ty nauki liźniesz hahaha:D tak jak z tym gołębiem :D żartuje oczywiście kochana 👄 IZA- super że Norbert juz zdrowy :D ja tez mam dośc tej pogody , a tu jeszcze strasza ze taka zima sroga ma być :( Wiecie wczoraj moje dziecko mierzyło buty na zimę , a mierzył je jeszcze 1 miesiąc temu i były dobre a taraz numer za małe:O skubany ma juz noge jak ja :( wogle rośnie jak na drożdżach to znaczy cieszy mnie to ale z ciuchami nie wyrabiam juz spodnie to na 2 miesiące normalnie :) mówię wam normalnie w szoku jestem :) Dziewczyny a myslałyście już coś o prezentach na swięta ??Macie jakies pomysły :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska ja miałam dwa kociaki ale starsza nam zachorowała i rok temu trzeba było ją uśpić. I teraz dojrzeliśmy do decyzji żeby mieć znowu dwa - bo raz że ten tasz to strasznie towarzyski i nudzi mu się samemu jak nas całe dnie nie ma w domu, a dwa jak patrzę na dzieciaki jak się z nim ładnie bawią to aż miło :-) Bardzo chciałabym psa ale na razie wiem że tylko by się męczył u nas bo my wychodzimy o 7 rano a wracamy na 18-tą :-( mAAm dzięki za informację - teraz na bieżąco czytam ogłoszenia i jak coś znajdę to bierzemy - najchtniej chciałabym jakoś w piątek żeby przez sobotę i niedzielę się u nas zadomowił a nie tak od razu zostawić go samego. Zobaczymy czy coś się znajdzie :-) Jak nie to będę czekać na info od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu w stronkę trafiłam. A miaąłm Was pytać po ile składacie się na mikołajki w szkole? Ja mam jutro wywiadówkę i idę w bojowym nastroju. Po pierwsze wymyślili wycieczkę szkolną do aqua parku w Krakowie. Mam nadzieję że nie jest zaklepana wycieczka , bo ja mam obawy jak pani w tym dużym parku upilnuje tyle dzieci. Tam sa i zjeżdżalnie itp.Może jestem przewrażliwiona ale normalnie mam obawy.Jako pierwsza szkolna wycieczka to chyba lepiej jakieś kino , teatr. Po za tym co tydzień dzieci mają wyjazdy na basen. Kwestia mikołaja, no tu myślałam że odpuszczą Ze w tym roku już żadnego mikołaja nie będzie. a tu sie okazuje ze 14 zł to mało.Bo tyle juz wymysliły. Moim zdaniem symboliczna czekolada i tyle. A tak to ani nic konretnego nie kupią za 14 czy 20 zł. Jak mam składac to wole sama małemu dołożyć i cos konkretnego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- jak chcesz to moge kumpele spytać bo ona ma 4 kociaki tyle że już odchowane i i co fajniejsze wszystkie z dzieć mi się wychowują bo ona ma 2 córy jedna 12 lat a druga 2,5 roku :) i wspominała że będzie chciał oddac bo beda się przeprowadzac a maja jeszcze pas , krolika, chomika itd. no i mam jedna kol co jest wolontarjuszem więc często w schronisku małe kociaki są jak chce to zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam się składac miało być a 20 zł. to dużo. Tym bardziej że w domu i tak robię mikołaja , jeszcze nie wiem jak ale muszę coś wykombinować. I to zbieranie na pierdy moim zdaniem bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- co do basenu w krakowie to możesz byc spokojna :) mój jak był w tym roku na zielonej szkole to był właśnie tam na basenie i opowiadał że bardzo tam pilnują ratownicy on był za niski na coś o 2 cm i go już nie wpuścili :) więc bardzo tam pilnują :) choć mój młody stwierdził z eu nas jest lepszy niż ten ale frajda była .Co do mikołajek to u nas w kalsach 0-3 było tak z ezawsze trójka klasowa kupowała wszystkim to samo by dzieciaki zawiedzione nie były że ten dostał to albo to :O Np. były to szklane kule z mikołajem w środku która jak odwrócisz to pada śnieg i za 14 zł można spokojnie kupić np. w obi czy lidlu , dostawały np. porcelanowe aniołki do powieszenia na choinkę tez w tesco można za 9 zł kupić i do tego po lizaku np. paczka chupachups kosztuje około 5 złoty a jest tam ze 30 sztuk wiec dla każdego po 1 starczy . w tym roku mój jóż prezent sam kupuje za kwote 50 zł .tyle że ich jest 20 w klasie i pani tak podzieliła z echłopak chłopakowi kupuje a dziewczyna dziewczynie to zawsze łatwiej więc u mojego w klasie wszyscy chłopacy karty duer master czy jaos tak sobie kupuja bo graja w to na przerwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- prawda jest taka że szkoła to skarbonka bez dna :O i że tak na serio to szkoła państwowa kosztuje niemal tyle co prywatna .ale takie mikołajki w szkole to zawsze coś fajnego i dzieciaki wspominają to z sympatią :D choć nas to po kieszeni boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze teraz , jeden z pracowników budowy na przeciw mojego domu, przyszedł i do mnie mówi ze tu było umówione że mogą brać od nas prąd????? Ja owszem rozmawiał pan z mężem , ale my nie mamy siły. A on ze nie siła tylko 220. Tłumacze facetowi , ze gdyby prąd był rozliczany co miesiąc to spoko idzie się rozliczyć.Ale my mamy już obliczony prąd na pół roku. Oszczędzamy na nim , i jak teraz dojdzie mi kolejny prąd (jeszcze budowa) to za pół roku przyjdzie mi takie rozliczenie ze potem będę musiała płacić rachunki podwyższone o tą kwotę. Facet mi tłumaczy że wiertarka , szlifierka , kątówka , czajnik dużo nie ciągną , jakos mnie nie przekonał bo budowa to budowa a nie ma jak tego rozliczyć. A ja potem naprawdę z rachunkami nie wydolę. Pytam jak ruszają z budowa dlaczego sobie prądu nie pociągli budowlanego , on nie wie....Po za tym mówię ja mam dzieci i co przedłużacze po ogródku mi będą się plątały. Do tego pytał czy mogą u nas składować na ogrodzie jakieś płyty. Ja nie wiem jaka to ilość to mam być przez tydzień.Facet mi mówi żebym powiedziała cenę. Jak ja to mam wyliczyć.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane gwiazdeczki i wybaczcie ze sie nie oddzywam ale caly czas was czytam nie moge wogole usiedziec przed kompem bo mnie drazni a to jaiks skurcz w nodze a to cos mnie zasmyra poprostu nie moge usiedziec nie wiem dlaczego na wizycie u lekarza wszystko oki powiedzial w tym tygodniu lece na badania to mi da na usg wiec klikne co i jak 33tc przytyłam 16 kilo jak mnie badał stwierdzil ze mam rozwarcie na 2 palce ale na brzegu a dalej ujscie jest zamknięte wiec mam sie nie martwić zaczynam myslec o ubrankach łózeczku itp. miałam sajgon w domciu mezulek kład mi panele w pokoju i kupilismy szafe wiec ukladania mialam duzo a ciagle robilam przerwe bo strasznie sie mecze kobitki:)_ i szczerze powiem ze jeszcze nie zrobilam wszystkiego ale jakos powolutku mysle ze skoncze kropeczko kochana ty nasza jak tylko poczujesz sie lepiej to napisz my po to tu jestesmy aby ci pomóc słowami kochana trzymaj sie cieplutko maam prosze nawet nie myslec o tabletkach anty ja brała 3 lata temu bo miala straszny trądzik i mi sie wydaje ze wszystko przez te leki tak mi sie poknociło i zablokowała owulacja tak mi ktorys lekarz mowił :) ja ciagle wierze ze tobie sie uda nadzieje musi byc bo inaczej lanie ci dam :) july jest aktualne wysłanie mi troche ubranek po zosi ?:) nuska 👄 kikiki super ze synuś bedziesz miala parke :) evika 👄 pola 👄 iza👄 mam nadzieje ze nikogo nie ominełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA-ja pitole co on pierdzieli ze to nie ciagnie pradu :O głupi czajnik elktryczny ciagnie że nie wiem co :o A on jeszcze czi trawnik bedzie zawalał płytami ja bym krzyczała 4 albo 5 tysi jak sie nie zgodzi to niech se szuka jelenia do prondu gdzie indziej :o moi rodzice jak się budowali to siłę musieli mieć , i 2sąsiadów juz miało to za podłaczenie jeszcze nas 15 tysi płacili więc to nie taki pikus a on buduje sie i siły nie ma :o może to jakas lewa budowa:O Poczekaj na chłopa i normalnie krzyczcie cene i to wysoką bo jak nie będzie chciał to co Was to obchodzi to jego problem bo to on budować się nie będzie miał jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- no w końcu sie odezwałaś :) bo już miałam się do Łodzi fatygować hihihi:D Kotek i ty mi sie tak nie przemęczaj z tymi porzatkami teściowa zagoń hihih:p No i na imie się wkońcu juz zdecydowałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten prąd nie ma szans. Bo moim zdaniem nijak tego nie idzie wyliczyć. Teraz kwestia tej przechowalni na ogrodzie , to ma być tydzień nie wiem ile tego do tego na pewno będą wchodzić i wychodzić po to. Nie mam pojęcia jak to w ogóle wyliczyć.??? Na pewno ogród zadeptają , większy problem z psem bo będe musiała go wiązać. Nawet nie wiem o jakiej kwocie i czy w ogóle przystoi sąsiadowi liczyć za takie coś , ale z drugiej strony udostępniam ogród i mój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×