Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczynki kochane jestem jestem podczytuję was ale nie mam jak klikac bo misie na juz fucha trafiła ... ale na 100% dzisiaj kliknę :) EVIKA- a ja Bartunia nie dostałam :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam pracuj pracuj... Evika ja też chce Bartusia :D Kropka i co wybrałaś ? Ja chyba kupię Paulince łyżwy jeszcze- i zaczniemy sezon na lodowisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkie uciekły :( Ja chcę do domkkkkkkkkkkkkkkkkkkkku już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko na sekundkę bo już czas do domciu:) Wysłałam Bartusia kropeczce i mAAM i Izie :) Namiary na skrzynkę brałam z NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas śnieg mocno się rozpadał, normalnie zima na całego:) mAAm - pracuj pracuj tylko zajrzyj później do nas:) Lecę do domku, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM, Pola, justinchen - widzicie kochane, nie tylko ja Wam zazdroszczę:) Także buźka do góry i uśmiech poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- widzialam ten filmik z lipca:) cudowny jest Bartuś, on wszystko rozumiał i potrafił juz wtedy logicznie odpowiadac,niesamowity jest, cudeńko masz w domu:) moi juz wszyscy w domu byli i po obiadku, a tata polecial znow do roboty. Chyba sie zderzemnę bo cos mnie rozkłada mAAm nie wywołuj wilka z lasu z tą @. U mnie 12dc i w ogóle owulki nie czuję, zawsze wydaje mi sie ze czuję bo boli z ktorejs strony a teraz nic cisza,nic nie czuję.Moze w tym miesiącu nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola już mi tak glupio normalnie wychwalać swego synka, bo dla mnie każde dziecko jest wyjątkowe ale Bartuś gdy miał już 9 miesięcy to tak rozmawiał jak na tym filmie z lipca i czytał ze mną książeczki i bajki. Sam tego chciał:) Gdy miał 8 miesięcy to naśladował już zwierzęta i nauczyłysie tego tylko i wyłacznie z książeczek:) Dobra, uciekam do domku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, nie zdążyłam Wam dokonczyć poodpisywać bo mnie zawołali a teraz już muszę się powoli zbierać do domciu. postaram się Wam z domu kliknąć. pola - była lekarka, ma przyjechać na kontrolę w piątek w związku z zap. płuc więc zobaczymy co dalej powie, ale myslę, że będą przyjeżdżać na telefon. Natomiast teraz załatwiam pielęgniarkę żeby przychodziła od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika -dzieki , ale miedzy nami - co miesiac doopa pelniejsza strachu, ze na Martuli sie ostanie!!!! Lepszy wrobel w garsci , niz kanarek na dachu! Ha, Ha. to pozdrowienia pozdrowienia dla tych Twoich sloneczek!!! Moja Marta , powoli coraz czesciej poza domem , a w domu wtedy tak cicho, brak mi tej paplaniny, albo kopania w srodku brzucha , jak se przypomne, to zaraz rycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zacznę kolejny dzień:) Dzień dobry i kawa gorąca podana:) Wstawac baby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ... kawkę chętnie :) Justin nie podawać się ...tylko działać :) Evika cudny Bartuś jest :D Właśnie mi pzyzpomniałas że dawno nie nagrywałam swoich miśków. Wczoraj w końcu Paulinka napisała list do Mikołaja ...i zestaw do robienia kolczyków - kupiłam teraz na alegro- z jednej strony dobrze że już żadna zabawka bo już strychu mi brakło :P Dziewczyny od wczoraj miałam kolejny raz się wziąć za siebie i wieczorem poległam wrrrrrrrrrrrrrr znowu 10 kg wróciło a było już tak pięknie :P Zaraz lecę na siłownię a dieta to może od jutra :( Kropka jak chłopcy ? rysunki dla dziadzia zrobione ? Nuśka fajnie że koniec widać łazienki :) Maam robota skończona ? July jak pogoda ? U mnie dziewczyny zima malownicza jest cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm..robota niezle cie przycisnęła ze mimo żarliwych;) obietnic nic wczoraj nie kliknęłas nam;) przyznaj się chociaż co tworzysz? kropka- dobrze,że pielęgniarka bedzie przychodzic, zawsze może jakąś kroplówkę podlączyc w domu. A jak dzis dzieciaki i tata? jestem tak niewyspana ze szok Cieszę sie ogromnie ze nasz dom tak wam się podoba, jutro pojadę zobaczyc bo ekipa kładzie tynki na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza..:) fajnie ze jestes:) Ja wczoraj wziełam kamerke na basen i kręciłam swego miśka. Pływa niesamowicie,ma takiego kraula ze byłam dumna;) I muszę wam powiedziec ze w listopadzie i pazdzierniku kiedy zaczynał chodzic na basen to siłą i grozbami musiałam go ciągnąć, z auta nie chciał mi wychodzic tak nie chciał pływac,mówil ze nienawidzi basenu... Wczoraj po pływaniu mowi mi ze szkoda mamo ze to tylko 45 min i ze on chcialby jutro tez isc. W ogóle juz od ok 2 tyg chętnie chodzi na ten basen. I jak tu czasem nie przykręcic śruby? U nas duzo sniegu nie ma bo ok 10cm lezy ale tez jest pięknie. Iza-kiedy maly jest na basenie to ja schodzę na dól na rowerki przy muzyce,fajne to, prowadzi instruktorka ,daje taki wycisk ze schodzę mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super prezent dla dziewczynki:) ja nie mam jeszcze prezentu zadnego:( nawet pomysłu nie mam. Bartek cos wymysli niebawem ale staremu co kupic?? Chciałam mu kupic gitare elektryczną,on pięknie gra i spiewa przy klasycznej ale kilka razy widziałam jak dawał czadu na elektrycznej. Raz na weselu przyjaciela zagrał mu do kolyski dzemu -ryczałam. Kiedys w Tunezji zagral dla mnie Claptona,byłam w siodmym niebie:D To brzmienie.. ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! To ja się przywitam:) U nas mroźno, wietrznie i śniegu po kolana:) Zawieje, zamiecie, szok! Iza - fajny prezencik córcia sobie wymyśliła:) Ja kompletnie nie mam pomysłu na prezenty w tym roku. A zbędnymi kilogramami się nie przejmuj, zrzucisz je prędziutko na tej dietce:) Ale może dopiero po świętach rozpocznij tę dietkę, po co to się dodatkowo denerwować.... Pola - super, że mały tak pływa. Sport to zdrowie a pływanie to w ogóle... sama wiesz..... Pola, skoro Twój mężuś tak ładnie śpiewa to ja myślę, że gitara będzie naprawdę świetnym prezentem. Wczoraj teściowa prasowała firanki, uprasowała je, ładnie złożyła, no i Bartuś podszedł i gdy teściowa odwróciła się tyłem, to ściągnął te firanki na ziemię i zaczął nimi się bawić. Teściowa odwróciła się w stronę Bartusia, spojrzała na małego takim srogim wzrokiem i miała już coś powiedzieć, gdy Bartuś ją wyprzedził i powiedział: "nie krzycz na mnie, jestem grzeczny". Zatkało mnie a po chwili zaczęłam się śmiać:) Taki ten mój mały rozrabiaka jest śmieszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja normalnie umieram, w nocy wziął mnie taki silny ból w mostku. ani się obrócić ani nic. Jak naciskam miedzy piersiami to wszystko mnie tak strasznie boli, mam problem z oddychaniem głębokim , poruszaniem sie masakra. Małej nie mogę na ręce zabrać.... Czekam na m musi zwolnic się z pracy i do lekarza zasuwam nie wiem co mi jest ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz tak cierpię z bólu , nie wiem jak to mam opisać, jak dotknę żeber to przeszywa mnie ból..... Mostek i boki pod piersiami....;( Boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska - jej współczuję:( Kurczę, nie znam się, więc nie wiem co to może być za przyczyna. W każdym bądź razie jak wrócisz od lekarza to koniecznie daj znać co i jak. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię pomóc, ale bardzo współczuję:( Trzymaj się jakoś i jak najprędzej tylko się da leć do lekarza, bo to nie żarty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUŚKA LEĆ DO LEKARZA...nie ma na co czekać .. i dawaj znac co i jak u ciebie.... Pola pomysl z gitarą - bezcenny :D my kupujemy sobie prezenty pod choinke na mikołaja tylko misiaczką :D Evika :D mi sie podoba jak Norbert jak widzi że Paulince kazę coś zrobić to on od razu...do niej paluszkiem i noo noo :D dzieciaki uwielbiają naśladować dorosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - mój Bartuś też naśladuje Olę. Czasem jak krzyknę na Olę, że nie chce usiąść odrabiać lekcji, czy ma nie posprzątane itp., to Bartuś naśladuje mnie i robi to samo, używa takich samych słów, jak ja, krzyczy na Olę. A po chwili leci do niej, każe jej dać mu buzi i przytula się do niej i ją tak żałuje:) Nuska - brałaś może jakieś leki? Moze przeciwbólowe, moze coś od serca, sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska - Iza ma rację, może wezwij pogotowie, albo chociaż zadzwoń na pogotowie, powiedz akie masz objawy, może coś poradzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuchu ha chuchu ha nasza zima zła...... Sypie sypie i końca nie widać :o Jestem kochane wczoraj mnie brzucho bolało wieczorem i tak przemarźnięta byłam że szok :o nie miałam już siły klikać do was :( A dzisiaj no cóż @ mnie nawiedziła 😭 1 dzień wcześniej :( NUSKA- ja miałam taki sam ból jak ty piszesz i zaczeli mnie leczyc na serce że to bule przedzawałowe ale wszystkie echa serca itd były dobre i wkońcu okazało się że miałam zapalenie mięsnie między kręgami od zwykłego przewiania :( i leczenie i kroplówki i reakcja alergiczna na ketonal po którym żółta wkońcu byłam :( Trzymam kciukasy by u ciebie wszystko było ok daj znać jak już wrócisz❤️ EVIKA- Bartunio superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D gadułek mały :D normalnie politykiem zostanie jak nic :D IZA- prezęcik bardzo fajny :D KROPKA- zdrówka,zdrówka, zdrówka❤️❤️❤️ POLA- no kochana czyz by nam przyszły olimpijczyk rósł ?? Co do prezentów to mój młody już żadnych zabawek nie chce ewentualnie gry komputerowe ,albo dalsza czesć gry planszowej magia i miecz i dodatki do niej a tak to chce nowy sprzęt snowbordowy :D z jednej strony to fajnie ale z drugiej to problem co mu kupić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam wybaczamy Ci :P Rosną nasze dzieciaki w zastraszającym tempie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam. U nas w stolicy zima na całego. Wczoraj w przedszkolu byłam po Antosia o 17.50 a przedszkole do 17.30 - był ostatni - widocznie inni rodzice mają bliżej - ja mam do przejechania pół warszawy do niego Samochodu nie ruszyłam od wczorajszego ranka - młodego niosłam z przedszkola na przystanek tramwajowy a potem od przystanku do babci - BABCIA - największy skarb na świecie - bo ja gdyby nie moja mama dzisiaj i przez następne takie śnieżne dni musiałbym mieć wolne żeby zostać z dzieciakami w domu - a tak antoś został dzisiaj z zosią u babci a ja na spokojnie mogę wracać i 4 godziny do domu. Lecę Was poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki dalej zdycham i nospe łykam :o JULY- oj biało u nas biało :) mój brat który autobusem wczoraj jechał ( normalnie 15 minut) mu to zajmuje to wczoraj 2 godz i 10 minut :( A babcie jak zwykle nie ocenione :D NUSKA- czekam na wiesci kotek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×