Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

przysnęło mi się..;) cos mało naklikalyście...hm:P:O nuśka- najprawdopodobniej porządnie zmarzlas gdzies,może w nocy gdzies cie zawiało,odkryta bylas albo czy wczoraj przypadkiem nie machałas łopatą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLUŚ- ty teraz chyba staranka uskuteczniasz ;) bo chyba ci się te dni zbliżają więc ja poślady zaciskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weicie co mi przed chwilka w pracy się stało?! Odpadła mi podeszwa od buta! Dacie wiarę? Siedzę sobie przy biurku i zastanawiam się co mi tak zimno w palce u nogi, patrzę, a tu podeszwa leży sobie na ziemi (trzymała się tylko kilka cm przy obcasie). No szok! Ja ja do domu dojadę, a takie mrozy, ale numer! Czegoś takiego to ja jeszcze nie przerabiałam. Normalnie wstyd mi teraz do łazienki zza biurka wstać, podeszwa sobie lata, but sobie, a stopa sobie. Fakt, buty mam z tamtego roku, troszkę już noszone, ale dobre, skórzane i drogi były i co teraz? Chyba kolejny wydatek mi się szykuje:( Nuska - daj znać.... mAAm - u nas też straszne korki, utrudnienia w ruchu, szok July - potwierdza, babcie do pilnowania wnuków - ktoś na górze dobrze to wymyślił, babcie są niezastąpione:) Choć moja mama młoda i pracująca kobietka, to jednak teściowa nadrabia za dwie :) Pola- i jak? Wyspałaś się troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- szkoda ze @ przylazla:( pocieszy cie fakt ze za 2 tyg do ciebie dołączę?;) ,chociaz ty juz będziesz i znów będziecie iskry krzesac;)Nie martw się kochana, w koncu sie doczekasz,glowa do góry.Będzie dobrze;) Twoj młody ma bardzo dobre pomysły na prezenty,,takie az chce sie kupowac,pozyteczne bardzo. Mojemu to jeszcze zabawki w glowie;) Wymyslił sobie czołg do kolekcji. cena-wole nie pisac:( wszystkie wiemy ile stoją porządniejsze zabawki:( Olimpijczyk to pewnie nie ale on ma raczej pykniczną klatkę,wystające łopatki,wystający brzuszek, slabe napięcie mięśni ramion i stąd bardzo mi zależy by plywal. Widzę efekty. Wozę go tez w soboty na basen,robi wtedy kilometr.O dziwo coraz bardziej lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika pożycz kropelkę i spróbuj podkleić :D mi tak podeszwa w nowych butach na wakacjach odpadła wrrrrrrrrrrr Pola tez bym troszkę pospała... pogoda łóżkowa :D Mój mąż ostatnio wpadł na pomysł zeby dzieci podrzucić do babci i zrobić sobie niedziele w łóżku hmmmmmmm pomarzyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- jak samochodem jestes to szybciorem przelecisz ;) a może zszywaczem potraktuj tą podeszwe by tak ci nie latała :O sama nie wiem co ci doradzić :o ja pamietam jak kupiłam sobie pantofle w Venezi i tydzień czasu a mi gwoździe z obcasa wychodziły a nie duży był 3 cm i baba do mnie to z 2 miesiące i będą naprawione :o tak mnie wnerwiła taka jej awanture zrobiłam i mi kase oddała jak by nie patrzeć 460zł kosztowały a za 2 miesiące to by juz było jak teraz biało to co by mi po tych pantoflach było :o Ja lubie buty co ja pisze ja je kocham i jak bym mogła to bym wszystkie wykupiła ale tych drogich to mam kikla firm z którymi nic mi sie nie dzieje :D więc tylko takie jesli chodzi o firmowe kupuje bo cała reszta to o dupe potluc bo za firme się płaci :oAle mam np. buty z dehmana 5 lat i do tej pory nic z nimi sie nie dzieję czarne kozaki na szpilce :D i fason cały czas na topie bo w czup nie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja teraz Paulince odpuściałm basen- długie włosy wiadomo jak wysuszyć a już i tak za 2 tygodnie skonczy się generalny remont naszego basenu w pracy to znów będziemy jeżdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a ja lubię tylko z czubkiem buty :D a najbardziej klasyczne szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) mAAm- iskry wczoraj były....;) i dwa dni temu tez ;) dzis 13dc,brzuch od czasu do czasu zaboli,nie wiem co z tą owu,szkoda ze nie moge sobie podejrzec na usg. Ale ja juz sie na nic nie nastawiam. W dodatku tej inseminacji w tym cyklu nie zrobimy,ciężko sie zgrac kiedy sie pracuje, on do wieczora ja czasem całą dobę, dzis mi dyzur wypadł a @ była 3-4 dni wczesniej w tym cyklu bo wszystko miało sie dziac pod koniec tyg a nie na początku. Kurna,jak laski to robią ze czasem po 3-4 IUI mają? Jak to zgrywają czasowo? justinchan jak to zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szpilek nie zakladam,mam jedne w szafie,na specjalne okazje;) Latam na płaskim,często gorskie trepy zakładam;) Macie racje,jesli chodzi o buty to trzeba kupowac firmowe,porządne bo pochodzi sie kilka lat w takich a te za 100 zł na jeden sezon będą. Moje poprzednie kozaki przezyły 7 lat, 8 lat temu kosztowały 270zł, po 7 latach zamek sie rozwalił ale mam je,są w stanie super i zaniosę je jeszcze do szewca bo je uwielbiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Byłam na SORze bo u mnie lekarz dopiero popołudniu. Zrobili mi EKG RTG i okazało się ze mam przeziębione jakieś mięśnie , musiało mnie przewiać. Na własne życzenie , bo nie dość że sama odstawiłam w niedziele antybiotyk to jeszcze trzy dni z rzędu na sankach z małym śmigałam. Dostałam zastrzyk w dupsko , antybiotyk leki przeciw bólowe i zalecenie odpoczywania. Normalnie dorosła głupia baba ze mnie tak zbagatelizować sobie.... Gardło przeszło , ucho przeszło to sobie folgowałam. Teraz już lepiej , mogę się obrócić, zgiąć nawet. Ale to co przeżyłam to koszmar.... Juz Was czytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka ...stracha nam napędziłaś ... Pola brawo miałas racje że Nuśka latała po śniegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - dlugie włosy na basenie to na pewno problem, pewnie czepek jej zakladasz? moj chciał zapuszczac ale ostatnio zaciagnęłam go do fryzjera bo juz dlugasne, nie dosuszał po basenie i takie matowe ,sianiste od chloru :(. Po basenie,w domu laduję go do wanny,myję włosy szamponem i wcieram odżywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - kochana te moje buty to naprawdę porządne kozaki Ryłko, zapłaciłam za nie prawie 400 zł w zeszłym roku i się rozwaliły dziś dosłownie w jednej chwili, coś już wcześniaj miałam wrażenie, że jakby podeszwa nie do końca trzyma, ale nigdzie nie było śladu więc jakoś to zbagatelizowałam:) mAAm - tak ja samochodem, ale do parkingu jakieś 80metrów po śniegu :( Więc jak zalazę do domu to mokre stopy murowane:( pola no chyba że rzeczywiście polecę na bosaka po Marsa :) Fakt, faktem że ja ogólnie i tak dość szybko niszczę buty, nie wiem jak to sie dzieję, bo do pracy jeżdżę samochodem, z z pracy do domu też, prawie w ogóle nie łażę, wszystko samochodem, więc nie wiem jak to możliwe... Jakaś trefna chyba jestem :( Jutro biorę wolny dzień i posiedzę w domu z Bartusiem:) Ale numer, przed chwilką byłam w kuchni i robiłam kawkę, to ciągnęłam za sobą tego buta i tę podeszwę i patrzyłam, żeby tylko całkiem się nie urwała:( Może kropelką ją potraktuję żeby chociaż do domu dojechać:( Nuska - no widzisz, nasza Pola miała rację, dobrze, że to nie serducho, ale teraz wypoczywaj dużo i dbaj o siebie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka:) witaj , dobrze ze juz lepiej. To jak opisalas te bóle nie wskazywało na bol sercowy-wiencowy ale na szkieletowy;):) za 2 dni bedziesz nowka sztuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- róbcie niedziele w wyreczku to może i cos zmajstrujecie przy okazji :p:D POLA- no prezęty mojego tez kosztują :(ale w sumie wole jak cos porzadnego ma niż pierdołę :o choć z drugiej strony chciałam kupic mu jakies lego bo lubi star wars ale wczoraj mi palnołże on już za dorosły na takie cos jest i że klocki jeszcze trzyma tylko dla tego jak kuple przychodzą by sie bawić :) A tu i pradziadek kase mi zostawił by mu cos kupić i moja siostra cioteczna i matka chrzestna wydzwania a mi pomysłów brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:) ja nie twierdzę ze nie masz firmowych;);) tak ogolnie pisalam:) Ostatnio botki za 60 zł ala zamsz w Deichmanie sobie kupilam bo mi sie spodobały i jakie wygodne!! u mnie to nie reguła ze koniecznie firmowe za 5 stów. Evika- skoro masz je tylko rok to są na gwarancji,lec reklamoj bo to kupe kasy i jak sie juz rozwaliły to cos nie tak,nie powinny po roku sie rozleciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wczoraj oglądałam Twojego małego geniusza. No cudeńko , ale mądry chłopczyk ;) Jeszcze raz go wyściskaj od ciotki topikowej ;) Evika tak się nie zapieraj z tym pozostaniem na dwójce , bo różnie bywa ;) I niespodzianki się zdarzają. Co do kwestii finansowych to macie racje , niby trąbią ustawy prorodzinne Ale po prostu mało kogo stać na posiadanie licznego potomstwa. Taka Polska niestety. Co do mikołaja to kupiłam kiedys synowi na mikołaja takie duże klocki z wadera, Do dzisiaj z małą je układają i on właśnie chce jeszcze więcej tych klocków. Polecam bo są fajne kosztują koło 50 zł. Iza ja na szczęście ospe mam za sobą. Rok temu dzieciaki chorowały na święta i sylwestra. Pola ta gitara to super pomysł. Serenady będzie ci mężus grał ;) I fajnie że syn tak super pływa , mój nie chce uczestniczyć w zajęciach na basenie. Za Chiny , on tylko w basenie na ogrodzie ze mną. Dzieki kochane za troskę , ja się tak bardzo wystraszyłam , ze jakis zawał Już obiecuje dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- widzisz kochana to masz to samo co ja miałam :D tak jak ci pisałam tyle ż eu ciebie od razu się poznali a u mnie po 2 tyg. dopiero i w sumie półtora miech miałm wyjęte bo tylko pod kroplówy mnie sadzali na ojomi :(i kamienia się prrzez nich nabawiłam :O az wkońcu zwykły lekarz internista podtawił djagnoze zlecił rendgena i facet na ortopedi zobaczył moje zdjecie to powiedział że w życiu tak scisniętych mięsni nie widział :o ale dał 4 antybiotyk który zadziałał :) Jedyny minus to to że takie cos może wracac i trzeba o siebie dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- moj bawi sie ostatnio w kolekcjonera i chce zebrac kolekcje czołgów (10 ich jest):(;( od czasow II wojny światowej. 1 mu sciągnęlismy z Warszawy na urodziny(pisałam ze polamany przyjechał,wymienili nam) . Ty masz pole do popisu kochana i masz gdzie wydac kasę od rodzinki::) super decha,super buty,super kurtka + spodnie, super rękawice, super kask ,super gogle. Wiem ile to kosztuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do butów , to mój M jest mojego wzrostu i po prostu przywykłam do płaskich botków. Przede wszystkich wygodne i nie jestem wyższa. Zresztą kiedyś do miasta wybrałam się w butach na obcasie to po pół godzinie przeklinałam swój pomysł , odwykłam od takich butów. Co do ceny to kiedyś kupował taniochy tzn jakieś buty za 30 40 zł które szlak trafiał zaraz.Rok temu w Boti kupiłam takie proste botki na rzepy za 120 zł skórzane i mówię wam rewelacja ponad rok w nich chodzę i są to moje ulubione buty i jeszcze nic im się nie robi , wcześniej podeszwę chyba zedrę. Zimowe kozaki tez mam jakieś z przed dwóch lat jeszcze się trzymają. A co do butów od ryłki to kiedyś ta firma była dobra.Kilka lat temu kupiłam sandałki na obcasie , mam do dziś.Kuzynka znowu kupiła kozaki za prawie 300 zł i pękły na pięcie i nie uznali reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska- ale ja chcę rocka by mi gral! :D dżem,chylinska, perfekt,Ira- takie kawałki chcę:) Wspominałam mu kiedys o gitarze bo chciałam wybadac ale on stwierdził ze dopiero w domu by chciał bo grac w bloku za duży halas by byl. I nie wiem teraz.. Poza tym kasa- fajny prezent ale koszt 1500 -4000-5000 tys ,niezle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpędziłyście.. Ledwo nadążam z czytaniem:) Pola - wiem, Pola, wiem to nie chodzi o kasę o firmowe czy nie. Tylko, po prostu nie zawsze się sprawdza, że co droższe tym lepsze. Teraz zastanawiam się własnie, czy nie kupić jakiś skóropodobnych w CCC czy innych tego typu sklepach. Przynajmniej pochodzę sezon i wyrzucę a nie wydawać kasę jak w błoto :( A rok minął we wrześniu, więc już po reklamacji. Trochę zła jestem, bo też kupuję buty z zamiarem przechodzenia co najmniej dwóch sezonów, a tu niestety:( Teraz wszystko jest tak robione, aby jak najszybciej się zużyło i następne... Takie jest moje zdanie.... nuska - wyściskam małego ,wyściskam, dziękuję :) I nie podpuszczaj mnie kochana, bo gdyby nie finanse to razem z Wami bym tu o kolejne się starała:) A tak, niestety musi być tak jak jest:) Ale i tak jestem szczęśliwa:) Kochane a ja mam do Was pytanie o grę Scrable. Moja córcia jej jeszcze nie posiada, ale bardzo chce. Chcemy jej kupić na gwiazdę, tylko jak się już interesowałam to gry te mają straszną rozbieżność cenową od 80 zł do 220 zł. Czy warto płacić za droższą wersję ,np drewnianą, czy raczej nie. Jakie Wy Scrable posiadacie i jak się one sprawdzaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - z tym graniem rocka przez męża to ja myślę że idzie się jakoś dogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka- hihihih mamy te klocki jenga:) super są,mlody nas zamęcza ,ciągle chce grac,rzeczywiscie jest fajna i dla całej rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA_- gra super mamy :) i chę tnie w nia gramy :D:D:D POLA- pamietasz jak mój tata się cieszył z gitarki :) więc kupuj mój syn wierci mi w brzuchu dziure o basową :) moż emu kupie bo mi juz koncepcji na prezenty brak :( bo tesciowa funduje mu ferie i kupiła gogle teściu kask i rekawice,my deche i buty spodnie kurtałe,moja mama czape taka futrzana jak pilotke bo chciał i jeszcze 200 zł rzuciła bym mu cos dokupiła i tak samo pradziadek i siorka 50 zł ja mu jeszcze chyba grę dokupie i tel kom bo chiał nowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja mam jedne skrable takie klasyczne z kostkami z plastiku a drugie takie turystyczne gdzie te klocki z literkami wciska się tak że nie wypadają ale tu ścierają się literki :( ja osobiście jestem z klasycznej bardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×