Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

nuśka- ale mąż mial wyjscie na zakupy;) Dobrze ze jakos sie wygrzebaliscie. U nas na budowie podobne blocko.znam to choc sie jeszcze nie zakopalismy;) Mam nadziejeze Dawid szybko dojdzie do siebie.Teraz jest mnostwo chorych na grypę i przeziębienia bo cieplo sie zrobiło. Nie liczy sie zakalec tylko chęci:);) Moj tez zawsze mnie na duchu podnosi i chwali jak cos w kuchni schrzanię;) kisa-kochana,czasem mam dosc tej roboty, coraz czesciej mam dosc. W marcu w Karpaczu mam sympozjum 4 dniowe ze swojej działki,pojadę by naladowac się psychicznie bo czasem mi sie wydaje ze tracę gdzies sens tego co robię...Może po prostu taki okres. A jesli mieszknie wam sie podoba i super lokalizacja to nie ma sie co zastanawiac,taka okazja moze sie juz nie trafić. mAAm-zaciskaj, nie zaszkodzi,a co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- pogadaj bo sporo ma nieobecności :Owierz niech wychowawczyni , pedagog wiedzą że ty się tym interesujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- zaciskam, zaciska:) juz dawno II kresek nie było i same tu zostałyśmy więc mam nadzieje że w końcu się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihi:D a pomyście jakie jędrne te poslady będziemy miały od tego ściskania hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobię mysle ż ejuż troszkę tych topikowych dzieci mamy :) KISA- Marta EVIKA-Bartek NUSKA- Dominika JULY- Zosia IZA- Norbert MAGDALENKA- Antosia KOTECZEK- Maja ANETKA- niunia MULAN- Bruno KIKI- Bartus już niebawem z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- oj niunia ups . wiedziłam że kogos mi brak :) główkowałam :D tylko przypomnij mi imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ❤️ no jeste tych dzieciątek troch e jest :D Jeszcze Twojego I Poli brakuje :) ale niebawem dopiszemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Ja też dołączam do tych co mają wredną @ mAAm - Aleks :-) pola - a ile trwał Twój ostatni cykl? bo jakoś był dłuższy z tego co pamiętam? ja również zaciskam poślady i też chce przy okazji mieć jędrne, a co ;-) kisa - ja też jestem totalny jeleń z kredytów i też bym chyba szukała pomocy u jakiegos doradcy. ale myślę, że skoro jest taka okazja to trzeba sie tym zająć.. nuska - współczuję chorób u synka i postaraj się mu zbadać ten migdał. moim zdaniem to z tego.. Evika - 400zł.... szok. ja dałam 100zł ale to dlatego, że w tamtym roku nie przyjęłam księdza bo mnie nie było. magdalenka - ja tylko wrócisz do domku i sie obrobisz to czekam na foteczki cudownej niuni :-) kikikiki - jak samopoczucie? mam nadzieję, że troszkę lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- dobrze ze już jesteś z nami :D Już Aleksa dopisuję :)jakoś mi się zdawało że na E miał imię hihihi:) no ale tyle tych dzieci że mogło mi się pomerdać wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pora dziewczyny po trzecim machnąć;) kropka-witaj:) ostatni mial chyba 30 dni, tak,był dlugi więc czekam i sie nie nastawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, pola - tak jak narobiłam sobie nadziei a raczej Ty mi a raczej Twój organizm mi ostatnim razem tak i teraz się nakręciłam... jak ja Wam dziewczyny dopinguję! Ale juz nic nie piszę... mAAm - na "E" ma starszy synek, więc byłaś blisko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, lecę ogarnąć troszkę dom, bo zaraz się malutki obudzi, a potem po starszego do przedszkola no a potem jedziemy odwiedzić babcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie **************************************************************************************** EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie *************************************************************************************** JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30--------warszawa **************************************************************************************** Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34----podkarpackie ***************************************************************************************** Nuska--17.08.09--Dominika-Wiktoria--2950--55cm--28--mało polskie **************************************************************************************** KROPKA------------ALEKS--------------------------------------------------------- ***************************************************************************************** MULAN-------------BRUNO----------------------------------------------------------- ***************************************************************************************** ANETKA------------?NINIA?---------------------------------------------------------- ***************************************************************************************** MAGDALENKA-13.01.2011-ANTOSIA-3250---56----30---łódź ***************************************************************************************** KIKI--------------BARTUŚ :) Ciotki czekają :) *****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nazywa wejście hihi:D i zmiana stronki hihih:D Jak coś się nie zgadza to poprawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- o tak niech dziewczynki o trzecie się starają ;) ja tam zaciskam poślady że II krechy będą :Drany już tak dawno ich tu nie było ż ewkońcu muszą się pojawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- no właśnie tak mi te imię na E po głowie chodziło :)tylko nie byłam pewna czy starszy czy młody ma tak na imię :) i dla tego nie pisałam hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam tabelka luks :D tylko własnie sobie uswiadomiłam ze jestem 2 lata starsza :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam luks i nawet chronologicznie kochana ;0 Teraz stoję przed wyzwaniem jak małemu wcisnąć czopka, nie mam nic innego na zbicie gorączki.... czekam aż tylko zje obiad , na razie to glamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki patrzyłam w tabele i troche na nk by jakoś miała ręce i nogi :D KISA- oj ty dwa lata starsza a ja prawie 3 lata starająca :( NUSKA- bidulek z twego syncia :( ale czopek mu przynajmniej brzuszka nie bedzie niszczył , a pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam przytulam i wiesz ze kibicuje Ci bardzo ❤️ sorry w sumie z tymi latami wypaliłam nie na miejscu , ja tu pierdołami sie przejmuje a Ty masz taki problem , ale kochasz mnie nadal nie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- bardzo ładna tabelka:) Tak bym chciała byśmy jak najszybciej się w niej znalazły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- no co ty :) ja ciebie ajlowiu i do bólu ❤️ a bo zapomniałam mój młody zgodził się do maja czekać no chyba że juz mu się odwidzi cheć posiadania tego hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- chcesz i masz :D a tak na marginesie leć po teściora bo cos mi tu u ciebie II krechami pachnie :D NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie ********************************************************* ******************************* EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie ********************************************************* ****************************** JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30--------warszawa ********************************************************* ******************************* Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34----podkarpackie ******************************************************** ******************************** Nuska--17.08.09--Dominika-Wiktoria--2950--55cm--28--mało polskie ********************************************************* ******************************* KROPKA------------ALEKS---------------------------------- ----------------------- ******************************************************** ******************************** MULAN-------------BRUNO---------------------------------- ------------------------- ******************************************************** ******************************** ANETKA------------?NINIA?-------------------------------- -------------------------- ***************************************************************************************** MAGDALENKA-13.01.2011-ANTOSIA-3250---56----30---łódź ******************************************************** ******************************** KIKI--------------BARTUŚ Ciotki czekają ***************************************************************************************** POLA,mAAm -wciąż czekają i II krechy poganiają ,by się w końcu tak sprężyły i na teście wychodziły :D *****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×