Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

NUSKA - ja , ja gołabka chętnie chwycę :D A bo zapomniałam wam napisać od dzisiaj powinna byc luteina no ale jak wiecie jej nie biore i wiecie co ?!:) puki co czuję się dobrze zero senności zero zawrotów głowy :o trudno to stwierdzić w 100% ale chyba to było przez luteinę :D choć to pierwszy dzień bez niej ale zawsze jak ja rano wziełam to już zdychałam : O No i się pochwale że moja bratanica przeszła procastingi i dostała sie do głównych kastingów do x factory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jestem,żyję, czasu mi brak :) Na budowie jakos przysieszyli i za 2 tyg mogą juz klaść plytki!! Dla mnie szok bo muszę juz wszystko przyklepywac bo trzeba zamawiac a na niekóre rzeczy czeka sie do 6 tygodni. Kuchnia wybrana(czekam na wizualki), podłogi, lazienki, wszystko wybrane, szukam jeszcze baterii. Uciekam bo na 16 mam ludzi do oglądania chaty, a muszę jeszcze sprzątnąć, burdel mam:(, na 17 wywiadówka,na 19 basen,masakra Caluję wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- łał ale tępo :D normalnie POZYTYWNIE ci zazdroszczę :D ja takie rzeczy KOCHAM przez duże K :D w sęsie że ale tępo miałam na myśli budowę a nie zebranie hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola hej ;) To obie bedziemy dzisiaj na wywiadówkach he he. w kompie padł nam dysk ....a buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- no buuuuuuuuu a może jakis na chodzie używany kupcie :o ja się na tym nie znam za bardzo więc nie pomogę:( A ja mam dopiero w poniedziałek zebranie choć tak na serio to nie wiem po co mam iść bo mamy dziennik internetowy i mam wszystkie oceny i te na semestr wystawione więc nie wiem po co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) Pola ja też zazdroszcze - :D poztywnie oczywiście... Maam jak po wywiadówce ? Nuska smutno bez ciebie :( Kropka powiedz mi kochana jak robiłaś dukanadruga fazę 5 na 5 czy inaczej ? Kisa jak dziewczyny ? Evika a Ty gdzie ? JUly gotowa na poniedzięłk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iza :) dziewczynki oki , ganiaja za sobą, piszczą , krzyczą, bawią sie , chyba szczęsliwe ;) Zapisałam sie do tego lekarza dzisiaj na 16.10 mam wizyte . Jacie dzisiaj myslałm ze nie wstane , juz tak bardzo boli , normlanie szok. Nic mi sie nie chce........ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.. - nie dostałam maila od mAAm... - zosia zaczyna chorobę - nie wiem co dawać na suchy kaszel :-( - antek ma gila więc nie wiem jak długo się utrzyma - może przez weekend się podleczy - idę dzisiaj na przegląd podwozia - wstyd się przyznać ale od porodu nie byłam...już widzę wielkie zdziwienie na tarzy lekarza i ochrzan w moją stronę - sama jestem sobie winna - oby wszystko było ok. spadam bo mam zły humor :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY wysłałam ci wczoraj na ten adres co podałaś w nk :) IZA- ja wczoraj nie miałam wywiadówki tylko NUSKA i POLA ja mam 31.01 :) Ja wczoraj byłam w szkole bo robiłam dekoracje na bal bo dzisiaj dzieciaki mają i chyba mnie przewiało bo ucho mnie boli jak cholera :Oco do kolejnego dnia bez luteiny to czuję się świetnie :D Ok uciekam bo muszę do sklepu skoczyć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie pamiętam jaki adres podałam na n-k a wejść nie mogę. Jeśli jednak wysłałaś na magdalenka......to nic nie dostałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Po wywiadówce spoko ;) Oprócz trzech zastrzeżeń: mało aktywny , niestaranny, problem z wymową. Co do nie obecności to tez spoko , powiedziała ze fajnie nadrabia i nie ma zaległości w materiale. Ja od wczoraj wieczora jestem na wojennej ścieżce z moim m. Proszę się nie śmiać ale kłótnia poszła o mocz. Mianowicie wczoraj mi tak strasznie śmierdzi siurami w łazience. Szukam źródła i nic. W końcu myślę że mam zamoczone bluzki małej może od tego??? Ale przeprałam i na zdrowy rozum jak bluzki mogą siurami śmierdziec? W każdym badź razie nie znalazłam z czego tak cuchnie. Dopiero wieczorem jak szłam się kapać i chciałam zatkać wannę, znalazłam.... Wannę stawialiśmy na cegłach, robilismy taki murek potem to obłożyliśmy płytkami , jest to nie zafugowane ani zasilikonowane . Czyli nie można za bardzo chlapać. Ale babcia prała sobie szmatki których uzywa jak podpasek i musiała nie wykrecone połozyć na brzegu wanny i wszystko wlało się między fugą w mur. Smród nie samowity , ja rycze mam dość...tyle pracy i wszystko do zwalenia . Bo ani tego wyczyścić bo to wszytko wsiąkło. Ja jestem załamana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze taki niesmaczny temat opisuje, ale tyle własnej pracy i wyrzeczeń w to włożylismy a tu nagle takie coś. A z moim temu się pokłóciłam bo on stwierdził ze to zafuguje , i po problemie , ja mu ze jak ma takie siury fugować śmierdzące to niech sobie sam w tych siurach zyje z babcią ja w smrodzie zyc nie bedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już :) tak jak pisałam młody ma dzisiaj bal ale....właśnie siedzi w wyrku bo ma goraczkę :O okazało się że wczoraj tez źle się czuł tylko nic nie mówił bo ten bal :( JULY- wysłałam ale jak nie dostałaś to nie wiem czemu bo nie dostałam info że nie dotarł napisz mi na FB dokładnego maila NUSKA- kurcze to nie fajnie :( ale może faktycznie jak to zafugujecie to nie będzie czuc albo czymś na grzyba to popsikaj moż ekurde nie wiem co ci doradzić :o TULĘ CIĘ MOCNO❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, iza - tak, ja stosowałam 5x5. właśnie: gdzie Ty tak z rana taka fajową kąpiel podłapałaś?? pola - suuuper!! też Ci zazdroszczę w pozytywnym znaczeniu! ach, ech. czekam na foteczki!! mAAm - oj, współczuję. Na pewno Twój synek bardzo chciał być na tym balu :-( Że akurat teraz musiało go złapać! I ja też poproszę książkę Ducana! july - Wam też współczuję choróbsk. na suchy kaszel ja podaję moim kropelki lub syrop Sinecod., Moim zdaniem jest najlepszy i do tego psikamy się Tantum Verde. kisa - daj znać co powiedział lekarz. Oby to nie była nera... nuska - współczuję. też myślę, że przecież powinno to się dać czymś zmyć. Spróbuj Domestosem albo Ace z wodą, ja bym próbowała. Co do synka to super, że tak nadrabia szybko te nieobecności! A jesli chodzi o komp, to współczuję. Popytam mojego m czy cos sie da na to poradzić na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście ;) Po prostu musimy wyciagnąć całą wannę i ten murek ace spryskać.Nie wiem ja jestem wyjątkowo czuła na takie zapachy.I do tego cholernie się brzydzę.Podziwiam tu wszystkie salowe i osoby co robią na codzień z takimi sprawami. Kropeczko spróbuje tej twojej metody na kaszel. Kisa napisz jak po wizycie. Ja dzisiaj na dyzur muszę skoczyć bo do lekarza nie miałam jak rano iść a te zatoki mi nic nie przechodzą.Chyba bez antybiotyku sie nie obejdzie. Pola właśnie czekamy na nowe foteczki. Już nie długo wiosna to i z ogrodem będziesz działać. I na jaką kuchnie się zdecydowałas? A sąsiad z budowy na przeciw mojej bramy wjazdowej postawił błekitną budkę wc. Takie mam widoczki. Przynajmniej mi nie załatwiają się po bokach. Co do balu to mój tez miał dzisiaj , ale niestety on jeszcze w domu siedzi.Na szczęście nie pałał zapałem do niego. Najwyżej w domu cos zrobimy na koniec karnawału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza przepadła w kąpieli ;) Pisz kochana coś więcej co to za ucztę robiłaś dla ciała. Evika robiłaś powtórnie te badania? I jak tam zdrówko dzieciaków? Lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam napisz koniecznie jak te castingi i komu mamy potem kibicować. Fajnie ;)Duże miasta mają to do siebie że chyba łatwiej o uczestnictwo w czymś takim. Chociaż ja osobiście sławna bym nie chciała być. Zresztą co ja mówię sławna juz jestem dzięki tesciowej i sasiadce he he tylko sławna inaczej ;) July jak humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam tu kawkę na zachęte. Bo tak piszę sama ze sobą .....zaraz stronkę wam zgarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- ja kawkę chętnie :) Dziewczynki padam na buzie musiałm do szkoły polecieć dzieciaczka soki pączki i inne słodkości zanieść .Młody został z rodzicami :) ale ile się nasłuchałam dobrych słów o nim to aż do góry się unosiłam hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam miło słyszeć dobre rzeczy o naszych pociechach, znikam chwilowo frytki zrobić bo mnie mały nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- mój 2 paczki zjadł bo sobie za życzył ;) jak chcesz zobaczyć moja bratanicę co się do XF dostała to zobacz sobie w FB w znajomych zobaczysz ja łatwo bo jest mulatką i ma zdjęcie na tle XF i imię na C :)śpiewa bosko poleciała na procastingi nic nikomu nie mówiła i się dostała wybrali tylko 400 osób :) teraz bedzie już w glównym kastingu przed sablewską, czesławem śpiewa, wojewódzkim i oni juz decyduja kto wchodzi do ścisłego finału jesli sie dostanie to potem już ludzie decydują :) no ale to jeszcze troche jak będę wiedziec kiedy bedzie w tv to dam wam znać :)mam tylko taką nadzieję że jeśli nie dostanie się do finału to przynajmiej ją ktoś ją zauważy bo ma talent i przez kolor skóry jest charakterystyczna :) no i nie jeden konkurs wygrała :) KROPKA- no bardzo chciał isc no ale rozumie że zdrowie ważniejsze :) bal faktycznie fajny bo dj. z rdia eska rufi z YCD i jeszcze tańcerze z szkoły gdzie mój chodzi na breka na dzieciaki leca cały czas bańki ;) więc fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zioram. Fajnie taki talent w rodzinie ;) A mojemu dziecku wraca zdrówko jak mu apetyt dopisuje. Bo mimo obiadu jeszcze frytki wmucił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- to super:D bo juz się bidulek dość wychorował w starym roku mam nadzieje że teraz to już ostatni raz jak choruje :) mój tez właśnie obiadek je schabowy ziemniaczki i marchewka z groszkiem i mówi że troche lepiej się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- ❤️ sorki że tak zniknełam z FB ale ta kol zadzwoniła mi dzwonkiem a nie domofonem i zapłakana była więc nie miałam jak kliknąc jak wszła to ciebie już nie było :( Ginka powiedziała jej że ma torbiel ale jej na wet USG nie zrobiła :( dzwoniłam do ciebie z drugiego tel ale nie podnosiłaś :) pewnie nr. nie znałaś :)na ten tel co w nk powdałś:)O Dawidzie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ty Maam byłaś ;) Ja po prostu nie zdarzyłam odebrać a dzwoniłaś dwa razy ;) Byłam w trakcie wymiany zdań z moim M, ostrej wymiany zdań. Już w pełni zgoda na szczęście i po analizie oboje stwierdzamy ze złość złym doradcą i normalnie wstyd nam ze doprowadziliśmy do takiego stanu. Nauczka na przyszłość złość piękności i związkowi szkodzi....Jutro wam opiszę o mojej głupocie..... Chociaż z tego wszystkiego godzenie jest takie miłe.;) Dlatego zmykam do tego godzenia ;) Maam napisz coś więcej. Taka diagnoza bez usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nuska - "sławna inaczej", hahaha. dobre, rozweseliłaś mnie :-D co do Tantum Verde to już Ci piszę, że cena dla mnie jest przekosmiczna bo kosztuje około 25zł(!!!!) ale moim skromnym zdaniem warto. Nam pomaga i na dość długo starcza. wiem, że jest jeszcze Hascosept czy cos takiego, ale nie wiem od jakiego wieku i ile kosztuje :-( mAAm - właśnie, zapomniałam! bo Twoja bratanica jest po prostu przecudna. taki aniołek. śliczna :-) mam nadzieję, że wygra wszystkie te castingi :-) Twoja bratanica jest mulatką?? Chyba nie??!!!! Mulatki są ciemne a ona jaśniutka jak aniołek? eee, to chyba piszesz o innej bratanicy :-D ale namotałam ;-) zaraz też wchodzę na FB pooglądać. a co to jest "x factory"? Biedny Twój synek. Że nie mógł z Tobą polecieć. No i super, że jest tak wychwalany. Zawsze to słodycz dla maminych uszu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieczyny ❤️ Wyobrażcie sobie ze to korzonki ... masakra jakaś. W życiu bym nie pomyslała. Boli mnie na wysokosci łopatki tak najbardziej , reszta promieniuje , a lekarz korzonki :O . Mam prochy i jakos to bedzie. Nie wiem gdzie się tak załatwiłam brrr. Ubierac sie chyba cieplej trzeba. Najgorsze z eppo jednych lekach , które mi przepisał nie mozna samochodu prowadzic , a ja musze. Wiec bede je brac dopiero dzisiaj wieczorem , bo odmóiwłam L4. Kurcz etaki czas z emusz ebyc w pracy. Ide poczytać coście tam nabazgrały :) Aaaa i na kawe zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja chętnie kawkę :) Korzonki kochana ...mi aż wstyd przyznac ale stawy mi wysiadają - starość nie radość :P i pewnie nadwaga robi swoje wrrrrrrr Maam ja też trzymam kciuki :) Nuśka pisz coś tam nazrobiałaś........ Kropka napisz kochana jak wyglądał twoja druga faza dukana ? 5 na 5 ? Pola szalejesz z zakupami ? u mnie łazienka skończona - jeszcze sufit ale dzisiaj już muszę posprzątać. Evika :) July jak humor dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×