Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- 100 lat, 100lat spełnienia marzeń ,szczęscia , miłości dużo gości ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wszystkiego, wszystkiego, wszystkiego najlepszego:-):-):-) dużo radości, miłości i samych szczęśliwych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście :) a co tam... druga kawkę z ciachem stawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam dzisiaj białe chmury :o i sztorm pisga że ho ho ....ale i tak ślę wam buziole na FB wkleiłam wczoraj kilka fotek ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac kobietki kawka podana u mnie dzisiaj chłodno i zanosi sie na deszcz jak ja nielubie takiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA spóźnione ale najbardziej szczere życzenia urodzinowe ;) Dużo zdrówka , dużo seksu ;) Spełnienia wszystkich marzeń i udane realizacji nowych celów w życiu.;) Kochane ja się melduje po pierwszym takim weekendzie wakacyjnym gdzie ani w sobotę ani w niedziele nie padało ;) Dzisiaj też błękit nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta witaj ;) Ja cię proszę dmuchaj chuchaj ale ten deszcz przeganiaj tylko w odwrotna stronę ode mnie hi hi Maam jak urlopik ? Pola ? Evika? Iza? Magdalenka? Pozostałe panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka dziękuje :) U mnie pogoda śliczna ... Paulinka wczoraj wróciła z obozu zadowolona a ja szczęsliwa że już jest w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldzinkaw
Załuję, ze po pierwszej ciąży stosowałam tabletki. Teraz mam problemy z zajciem ;/ Cykl po odstawieniu mi się rozregulował bardzo. Zastanawiałam sie nad testerem Afrodytą. Stosowała któraś z dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ale pogoda śliczna i to cąły tydzień :) Zabieram się za pranie dywanów, cięgle remonty u mnie wrrrrrrrrrr już mam dość ... Kawka z mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja i kawkę dostawiam. U mnie też lazur. Miałam umyć basen i schować ale stwierdziłam że jak zapowiadają takie upały to głupio by było bez możliwości ochłody. Tak więc przy wczorajszym myciu basenu , podjęłam decyzję o uratowaniu honoru lata i ponownym napełnieniu. Mam nadzieję że w końcu skorzystamy....;) Pisałam wam na f. że jest jakiś wirus dostajecie wiad. że jesteście na jakimś filmiku nawet komentarze są do niego , aby go zobaczyć musicie wejść na you tube i coś pobrać. To jest wirus.Nie otwierajcie takiej wiadomości w ogóle jest po angielsku. Wiadomość co jest ciekawe można dostać od swojego znajomego który z wysłaniem wiadomości nie ma nic wspólnego tylko automatycznie wiad. rozsyła się do wszystkich znajomych w kontaktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytajacej o tester
Ja stosowałam tą Afrodytę, bo miałam nieregularne cykle. Pomogło bo nie musiałam biegać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka pewnie że korzystajcie z lata ... podpowiedżcie mi dziewczyny co kupić chłopakowi na 9 urodziny .. Paulinka idzie do kolegi na urodziny w sobote .. jakoś dla chłopaków nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka no wlaśnie myślałam o jakieś grze - prezenty kupujemy do 50 zł , na samochodzinki za duży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny długo mnie nie było ale niestety wszystko mi się posypało pojechaliśmy na urlop i wszyscy sie rozchorowaliśmy najpierw ja potem moja córcia a najgorzej to przechodzi mój mężulek. Dziewczyny poradźcie mi bo nie wiem co mam myśleć. Ostatni okres miałam 26 lipca, dzisiaj robiłam test ciążowy i wyszły mi dwie kreseczki, tylko że ta druga była jaśniejsza od tej pierwszej tak jasno różowa. Jak myślicie czy mogę mieć nadzieję że mogę być w ciąży? Od 23 dc mam takie bóle jak na okres ale okresu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIULA JESTEŚ W CIĄZY :) JA TEŻ MIAŁAM NAJPIERW SŁABĄ DRUGĄ KRESECZKĘ :) ALE ŚWIĘTO ........................ KOBITKI ZBIÓRKA.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula gratulaceje nowa stronka i juz nowinki kurcze super tylko pozazdroscic:) stawiam kawuche kobietki slyszalyscie o tym 11miesiecznym dziecku z sanoka co wypadlo przez okno i zmarlo na miejscu a rodzice 18 letnia matka i 22 letni ojciec byliw tym czasie w domu. co za nieszczescie http://esanok.pl/2011/niespelna-11-miesieczna-dziewczynka-wypadla-z-okna-kamienicy-w-sanoku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Iza oby:-) bardzo byśmy byli szczęśliwi bo już tak czekamy na to maleństwo i w końcu po 4 miesiącach zobaczyłam te upragnione kreseczki mam tylko nadzieję że nie przyjdzie w tym miesiącu już do mnie okres bo nie będę wiedziała co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lu mam nadzieję że to niedługo się potwierdzi:-) a z tą dziewczynką to szok nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula umów się do lekarza :) Lu ...tragedia...biedny aniołek Czy Twoi rodzice pochodza z podkarpacia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×