Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola2121

jestem załamana...

Polecane posty

Gość ola2121

Od zawsze kiedy pomyslałam sobie o ciąży przechodziła mi gesia skórka. jestem bardzo mało wytrzymała na ból wiec nie wyobrażałam sobie porodu... jedyne co wchodziło w gre to cesarka. Chociąż tez martwiłam sie jak bede wygladała po ciąży, ale generalnie to najmniejszy problem... Cos mnie podkusiło i wpisałam w wyszukiwarce poród, po obejrzeniu , mało nie zasłablam, ciężko mi było dojść do siebie. wyglądało to obrzydliwe, mimio ze tym kobietom przyniosło radośc i szczescie. poprostu sobietego nie wyobrażam. o mały włos nie zemdlałam i te filn\my utwierdziły mnie jeszcze bardzij że mimio checi posiadania potomstwa poró-to nie dla mnie... czy ktoś ma może podobnie?? niech ktos mnie podniesie na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba bylo ogladac :P Pociesze cie, ze na sali porodowej nie zobaczysz ani kropli krwi i bedziesz sie koncentrowala na tym, aby jak najszybciej wypchnac na swiat maluszka. A i znieczulenie mozesz dostac... Tak wiec nie przejmuj sie az tak bardzo, nie ty pierwsza sie boisz. :DPrzezyjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu smoczka
Moje uczucia przed pierwsza ciaza byly identyczne jak Twoje;)Pierwsza mysl jak zrobilam test ciazowy"o boze ja nie urodze,umre"Jedynie cesarke bralam pod uwage;) Ale brzuch zaczal rosnac i strach przeszedl.A teraz na dniach bede rodzila drugie dziecko;) Naprawde porod to nic strasznego,ale filmow to ja nigdy nie ogladalam i nie obejrze.Wole nie wiedziec co tam sie dzieje miedzy nogami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajjjj
ola jestes bojaca dupa i egoistka, dziecko rto wielkie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2121
nie rodziłam to nie wiem... ale czy na własne zyczenie mozna prosić o cesarkę?? czy wykonuja ja wtedy kiedy jest jakies zagrożenie życia dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu smoczka
cesarke na zyczenie robia odplatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu smoczka
Ale przestan na razie o tym myslec;)Jeszcze czas i jeszcze wszystko Ci sie odmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×