Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apprrii

3 testy negatywne a okresu brak !!??

Polecane posty

Gość apprrii

Tydzień temu powinnam dostać okres... nie dostałam :) ucieszyliśmy się z mężem bo czekamy z utęsknieniem na dwie kreski. Zrobiłam test tego samego dnia gdy nie pojawiła sie miesiączka i dwa dni pioxniej no i dziś czyli tydzień po spodziewanym okresie. testy negatywne a okresu brak. Czy któras treż tak miała że mimo zapłodnienia testy wykazywały, że ciąży brak. Z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
może też być test kiepski.No chyba,że to były 3 różne.Najlepsze są strumieniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to nie ciąża tylko RAK ...
... zajął już całą macicę i nie ma z czego Ci lecieć :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktos powyżej jest głupi!!!!i to na maksa nie zycze Tobie kiedys zebyś dostała albo dostał raka!! poza tym nie przejmuj sie moze idx do lekarza po prostu moze jakies zaburzenia hormonalne masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king-king-king
zbadaj prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny problem. Tez nie mam okresu juz ponad tydzien. W poniedzialek ide do ginekologa. Robilam jeden test i wyszedl negatywny. Oprocz okresu nie mam innych objawow oprocz bolu w okolicach podbrzusze -jajnik gdzie w jeden dzien boli a w drugi nie. Pisalam tu na forum, czytalam rozne strony i wlasciwie niczego sie nie dowiedzialam. Jedni twierdzili, ze to jednak moze ciaza inni, ze to choroba (tego sie boje) no i wlasnie z niepokojem czekam na to co gin mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam podobnie okres mi się spóżniał zrobiłam kilka testów i wszystkie negatywne w końcu gdy był 50 dzień cyklu poszłam do lekarza i przepisała mi luteine na wywołanie okresu. Gdyby była ciąża to po luteinie @ by nie było ale niestety się pojawiła - były to problemy hormonalne choć też wierzyłam że może się udało bo staraliśmy się o dziecko niestety do tej pory ciaży brak pomimo rocznych starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pocieszenia zrobiłam 3 testy (pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki)wszystkie negatywne i dopiero 4 test w 12 dniu od spodziewanej miesiączki wyszedł pozytywny - teraz mam sześcio tygodniowego synka. Poprostu chyba pierwszy raz w życiu przedłużyl mi się cykl bo zawsze miałam 28-dniowe. Najlepiej zrób betę - ja nie miałam takiej możliwości dlatego tak długo czekałam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apprrii
Prolaktyne badałam w zeszłym miesiącu i była w normie. Bete miałam nie cały miesiąc temu. Kurcze już nie wiem co się dzieje. Poczekam jeszcze parę dni i pojdę do lekarza. Tylko ciąże mogę już wykluczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta wykryje ewentualną wczesną ciążę, więc to badanie z przed miesiąca jest nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apprrii
demiluna dziekuje :) ja wiem że to może i płonna nadzieja ale zawsze jeszcze jest jakieś światelko. Gratuluje synka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie a jakie byly zawsze wasze okresy regularne czy nieregularne? Moje trwaly tak 32-40 dni i nawet jesli nastepowalo opznienie to jednak zawsze mialam objawy swiadczace o tym, ze @ sie zbliza. Teraz nie mam zadnych objawow z wyjatkiem boli jajnikow. I to mnie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×