Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaaartusssssiekkkk

Spóźniona i duuużo białego śluzu

Polecane posty

Gość maaaartusssssiekkkk

Wiem że pewnie już były tego typu tematy ale ja chciałabym konkretnie zapytać o swój przypadek. Okres spóźnia mi się już dobrych parę dni. Kochałam się ze swoim narzeczonym bez zabezpieczenia ale sądziłam wtedy że były to moje dni niepłodne. No ale okres się nie pojawił. Nie bolą mnie piersi, są tylko jakby nabrzmiałe i pojawiły się na nich widoczne żyły. Sutki też są jakieś inne, bardziej wypukłe. Od jakiegoś czasu mam dużo białego, gęstego i bezwonnego śluzu. Czuję sie dobrze, nic mi nie dolega, od czasu do czau pobolewa mnie brzuch. Jak myślicie, kupić test? Czy któraś z was na początku ciąży miała dużo tego białego śluzu??? Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia-
zrob test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dokładnie takie same objawy :) a teraz jestem w 27 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
oj chyba ciaza. ja tez mialam takie inne sutki i ten sluz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Dzięki Dziewczyny za porady :* Może napiszę jak to jest ze mną dokładnie a Wy oceńcie czy ciąża może wczhodzić w grę. No więc ostatni okres miałam 25.06 czyli już baaardzo dawno. Pewnie pomyślicie że jestem niepoważna iż z taką przerwą nie poleciałam do lekarza. Otóż z poprzednim okresem miałam taki sam problem, dostałam go dopiero po 2 miesiącach i to poprzez Luteinę. No i dlatego tym razem pomyślałam że zamiast lecieć do lekarza również zastosuję Luteinę ponieważ lekarka ostatnim razem powiedziała że w moim organiźmie nic złego się nie dzieje. Jutro biorę ostatnią tabletkę i poczekam kilka dni na okres. Tylko właśnie zastanawia mnie ta duża ilość białego śluzu i inne objawy o których pisałam wcześniej. Tak więc jak widzicie nie mogłam tak do końca przewidzieć moich dni płodnych bo niedawno wszystko się rozregulowało... Jak myślicie, czy mogę podejrzewać jednak ciążę??? Z góry bardzo dziękuję za komentarze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie bierz
nie bierz już żadnych tabletek, bo najprawdopodobniej to ciąża. ja miałam wszystkie te objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Dziękuję za poradę. Ale te moje objawy nie są jakoś super wyraźne i wydaje mi się że może sobie już trochę wmawiam. Raczej to nie jest ciąża... Właściwie to czuję się doskonale i nic mi tak szczególnie nie dolega. Już nie biorę luteiny i okresu na razie nie dostałam. Poczekam jeszcze kilka dni a potem ewentualnie pójdę do lekarza. W każdym razie dziękuję za wysłuchanie mojego problemu :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU kochana na teście zobaczysz dwie krechy jak nic :))) Ja takie objawy miała, piersi w ogóle mnie nie bolały dopiero po jakims miesiącu stwardniały i zaczęły boleć, ale ten śluz pamietam :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
A jednak wyszło na moje... Teścik pokazał 1 kreseczke. Czyli jednak te moje objawy to są bardziej na okres niż na ciążę. Dzięki za porady i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×