Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurczaczek25

Szczęśliwe mężatki I nie tylko

Polecane posty

Gość kurczaczek25

Hej dziewczyny :) No i chłopaki również....większość postów to generalnie jakieś pro w małżeństwach, sferze uczuciowej....no ale pokażmy, że można być szczęśliwym...przecież sa tu takie Panie i Panowie, którzy nie zamieniliby dotychczasowego życia na żadne inne....jak Ja :) Mam 25 lat, nigdy tak szczęśliwa nie byłam!! No po prostu jest rewelacyjnie, tak mocno Kocham męża, że aż czasem myślę, że sił mi zabraknie :) I z wzajemnością....nigdy nikt tak o mnie nie dbał!! Na każdym kroku czuję się Kochana w 100 %....a staż mam 3 letni..może aż a może dopiero....nie chce tutaj widzieć postów typu: "Dopiero sie okaże" lub coś w tym stylu....Jaka recepta??? Nie wiem....to po prostu miłość mojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata się znamy - chodzi mi o staż związku, ze względu na to, że nie chcę tego rozgraniczać - bo ślub był dopełnieniem naszego związku - staż małżeński - 1 roczek.....rocznica za dokładnie 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jo joj
jak milusio , i ten nick Kurczaczek. Słodko aż może zemdlić... I ten cały topik ma być w tym stylu? Nie przejdzie Kurczaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam słodko...przecież jesteśmy tylko ludźmi - z natury wredni? Raczej nie....kwestia podejścia do życia...a jak czyjeś szczęście kogoś drażni - sam temat topicu wskazuje na to, że to ma być pozytyw.....czy przejdzie czy nie.....się zobaczy...jeśli nie....cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.....post numer 1 o ciamcia ramcia :D No dobrze....ja może i jestem, ale mi z tym dobrze....Nie chce słodzić - wypowiedziałam tylko swoją radość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam 18 tego!! :D:D:D Ale policzyłam 3, bo już czwarty to ten :D no to moje gratulacje, piękny staż :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×