Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fajnie

Co o tym sądzicie, dziewczyny?

Polecane posty

Gość ankietka ...
AlaOlo - ale powinnaś wiedzieć, że kiepsko wspierasz siostrę swoimi wypowiedziami ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
A moje zdanie w tym temacie jest takie :) Jeśli się autorce podoba to i tak się tak ubierze. Strój nie jest zły, ja sama bym się tak nie ubrała na wesele, ale możnaby kilka rzeczy zmienić. Spódnica jest ok, zmieniłabym bluzkę na coś bardziej eleganckiego, ciekawe dodatki i buty. A makijaż- może warto żeby ktoś pomógł Ci się umalować? Oczy jak ktoś już sugerował możnaby bardziej podkreślić :) Ze "zwykłego, prostgo" stroju można wyczarować elegancki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz kłopoty ze sobą ? Czy ja napisałam, że to jest stosowne ubranie ? Konkretnie to na zdjęciu? Radzę zmienić okulistę. Nie mieszaj w to mojej siostry. /AlaOlo Siostra : Coś Ci się nie podoba ? Jakoś mało mnie to obchodzi, wiesz? Jesteś chyba po prostu ograniczona pod względem stylu, tak wnioskuję z tego, co piszesz.Nie interesuja Cię zmiany, jakiekolwiek odchylenia od normy, a tak naprawdę każdy styl powstał przez odchylenia. Ale ubieraj się jak chcesz, wyglądaj jak chcesz, mów co chcesz. Nic mi do tego, a Tobie nic do tego, jaki styl ma moja siostra. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyka - zgadzam się w 100% :) może to, co ja powiedzialam wcześniej zauważą w Twojej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
No nie wiem ... Jest nawet różnica pomiędzy strojem koktajlowym a wieczorowym ... A co dopiero pomiędzy codziennym a wieczorowym ... :O Co do tego .. Gdzie tu znowu ktoś się doczytał oceny gustu siostry? :O Poza tym kto ma problemy ze sobą? - jesteś psychologiem? nie sądzę ... na pewno nie jesteś .. poznałabym swego ... :P No a poza tym, jak widać problemy ze sobą mają Ci, którzy są swiadomi, że nie są sami ... i że życie w społeczeństwie ma jakieś zasady ... A nie kompletna samowolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycholog ? Hahaha.. o kurcze, wesołą mam niedzielę. Ale jak widać, szewc bez butów chodzi, pani psycholog ;] Właśnie, ma pierwszą zasadę - wszyscy są równi. A to, że niektórzy czują się lepsi - żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
ooo widzę, że komunistyczne hasła wracają ... :D Ile masz lat? Wszyscy są równi! - prosto z Folwarku Zwierzęcego ... chyba źle zrozumiałaś przesłanie Orwella ... Ludzie nie są równi i nigdy nie będą ... A jak do tego ma się strój weselny ... Pani kompetentna w dziedzinie psychologii ... Pewnie lekarzy też leczysz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
I kto Ci naopowiadał takich bzdur o psychologach i o ich pierwszych zasadach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryjczyk
hmm ankietka podobno to nie jest twój poziom wypowiedzi?? Jednak cały czas tu widzę twoje nowe posty. Nie zniżaj się do tak niskiego poziomu jaki reprezentuję i opuść te forum jak Ci się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Aryjczyk - to Twoje forum? Chcesz o tym porozmawiać? :D A przy okazji ... mam nadzieję, że ten nick to przypadek, a nie ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryjczyk
jeśli chodzi Ci o to czy jestem rasistą to od razu mówię Ci że nie jestem. Nie jest to moje forum ani mój temat, ale sama pisałaś coś o niskim poziomie do którego musisz się tutaj zniżać, lubię dyskutować z ludźmi którzy mają coś sensownego do powiedzenia, a nie z takimi których jedynym argumentem jest to że wypowiedzi innych są na niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Nie wyrywaj z kontekstu moich wypowiedzi ... To raz ... Po drugie jestem tu tylko dlatego, że pisałam artykuł i szukałam wytchnienia tutaj ... Już skończyłam, więc będziesz usatysfakcjonowana ... :D A tak na marginesie ... zatem dlaczego taki nick? Hmm ... pytanie tylko co chcesz przez niego powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Aryjczyk - i poproszę o interpretację tego zdania w którym rzekomo jedynym argumentem jest niższy poziom rozmówców - kompletnie go nie rozumiem ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryjczyk
Nie chcę nic przez niego powiedzieć, uważam go za zwykły nick jak każdy inny. Nick nie zawsze musisz coś oznaczać, taki mnie się podobał i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Aryjczyk - i rozumiem, że Ci którzy mają coś sensownego do powiedzenia w Twoim mniemaiu? Bo od ogólnej sensowności, to to raczej odbiega .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Hmm ... psychologia uważa, że nie ma takich przypadków ... Ale wolę się tym już nie dzielić ... Bo to smutne wnioski .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Psycholog powinien zapytać, dlaczego akurat taki nick Ci się podoba? ach miałam nie ruszać tego ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryjczyk
chętnie wysłucham co masz na ten temat do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Ja nie jestem wróżką ... Skoro Ty nie wiesz, to ja nawet nie chce wiedzieć .. Choć wnioski nasuwają się same ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
lady pushia - to jej siostra podobno ... A ona jak można wnioskować po wypowiedziach od 13-17 lat ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryjczyk
ech ... nie wiem co odpisać :/ ręce mi opadają, jak masz problem z moim nickiem to już twój problem, nie zamierzam się z niego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Aryjczyk - oczywiście, że rozsądnymi argumentami nie da się wytłumaczyć ... więc zostawmy to w spokoju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha siostra stylistka...to po cholere sie obnosisz z tym jakbys to ty nia byla??? :/ bo gustu to ty chyba nie masz. jak autorka tego topicu z reszta..jak na wesele mozna isc w bluzce na rower i spodnicy, ktorej nie chce mi sie komentowaC:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryjczyk
no najlepiej jak zostawimy ten nick w spokoju to nie jest zresztą temat o nim. Może innym razem tymczasem ja uciekam, pozostawiając wszystkich z dobrym gustem zarzucającym innym jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Aryjczyk - też uważam, że dobre musi zwyciężyć ze wszystkim co złe ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×