Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionaaa

ile partnerek mieli wasi faceci

Polecane posty

Prawiczek to zrób to wreszcie to może przestaniesz tak jęczeć :P Poza tym wypowiadasz sie negatywnie o kobietach więc jak chcesz sie pozbyć swojego \"balastu\" mając takie nastawienie i do sexu i do kobiet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
a czy sie zle wypowiadam na temat kobiet. ja szanuje kobiety, nie uwazam kobiety, ktora juz uprawiala seks za gorsza i mniej wartosciowa. po prostu taka nie musi do mnie pasowac i ja do niej tez nie musze. takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka ..a nie możesz poprostu zaliczyc jednej i już sobie szukac nie dziewicy ???? z pierwszą się żenic nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
cream jak jestes taki madry to sam zalicz a ty zona sie swoim mezusiem zajmij :D jasne, ze jako prawiczek nie pasowalbym do kobiety, co juz ma slub za soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nick zona co uwielbia seks wskazuje na to, ze jestes juz po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
wiesz jak kobieta miala jednego partnera, ktorego kochala i byla z nim w zwiazku i nie bylo analu i innych swinstw, to bylbym to w stanie przebolec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj nie mial zadnej
i martwo mnie to troche, ze bedzie szukal "nowych doswiadczen' lub z ciekawosci gdzies skoczy w bok po prostu zobaczyc jak to jest z inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
no ale ja mam dopiero 21 lat, gowniarz jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
i jako kobieta juz doswiadczona seksualnie nie gardzisz prawiczkami jako frajerami i ciotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczk, rozsmieszymles mnie co to jest anal i INNE SWINSTWA :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
no nie wiem, rzeczy typu glebokie gardlo, lizanie rowka i inne rzeczy, ktore wiem, ze rozne pary praktykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ale ty sie zono powazna zrobilas. a ja i tak bym sie wstydzil przyznac jakiejs dziewczynie, ze jestem prawiczkiem bo jakby to uslyszala to nie wiem czy w ogole by sie dalej spotykac ze mna chciala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
oj to samica musisz miec swoje na sumieniu. mam 21 lat bo nie poznalem odpowiedniej dziewczyny, poza tym podobaja mi sie kolezanki co przewaznie nie sa dziewicami i to wiem, i jakos tak dlatego ich nie podrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ale mimo wszystko uwazam, ze zwiazek gdzie kobieta ma bujniejsza przeszlosc od faceta sa troche dziwne. a zwiazek zlozony z prawiczka i dziewczyny, ktora juz z kims spala to chyba najgorsza opcja z mozliwych i takie zwiazki chyba naleza do najbardziej nieudanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie prawiczkiem czy dziewicą to żaden wstyd Przecież każdy z nas był...wystarczy trafić na tą odpowiednią osobę co nie zawsze sie udaje... Wolisz kłamać że masz doświadczenie choć go nie masz??? Nie warto bo będziesz żałował że nie przeżyłeś tego co traci sie tylko raz w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie mowie, ze klamie. tylko boje sie przyznac do tego. poza tym zwiazek typu prawiczek i nie dziewica powstaje dosc rzadko, rzadko jest udany, a jeszcze rzadziej konczy sie malzenstwem. duze ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×