Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość randkujacaaaaa

jakie sa dla was granice bliskosci

Polecane posty

Gość randkujacaaaaa

na randkach na poczatku znajomosci netowych? na co sobie pozwalacie a na co juz nie, o czym rozmawiacie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.o.t.k.a
smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem....znowuz, sorrki :D Glowa mi dzisiaj peka....czyli granica bliskosci na pierwszej randce z facetem, wczesniej poznanym przez neta tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkujacaaaaa
oj ludzie moze zle sie wyrazilam. poznajecie przez neta i cos tam niby zaiskrzy i chcecie sie w miare szybko spotkac no ale wiadomo nie zawsze z roznych powodow moze to nastapic szybko czasami trzeba troche poczekac. no i dochodzi do spotkania w realu i chodzi mi o to jak wyglada ta wasza randka(a potem 2 i 3 i jesli sa) co robicie na jaka bliskosc sobie pozwalacie, czy sie przytualcie , calujecie, czy pozwalacie zeby facet was dotykal itp o czym rozmzwiacie czy jestescie bardzo otwarci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkujacaaaaa
chodzi mi o to ze tak naprawde to na tym nawet 3 czy 4 spotkaniu jeszze tak do konca nie zna sie tej osoby, moze nas oklamuje itp i czy mimo tej niewiezy pozwalacie sobie na jakas wieksza bliskosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bueheh :D Przeciez kobieto granice nie zaleza od tego w jakich okolicznosciach sie poznaliscie :P Kwestia Twojego wyboru i Twojej decyzji...Sa takie co ida do lozka, a sa takie co nie chca sie zblizac ze wzgledu na rozne kwestie...i tyle...ja nie powiem co zrobilam, a ttez poznalam mojego meza przez neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I cant D
nie dotykaj monitoraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkujacaaaaa
ja tylko tak pytam z ciekawosci i chce poznac opinie innych co nie znaczy ze bede sie na kims wzorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×