Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo do tanga trzeba dwojga

Czy spotykanie sie ze starszym facetem to cos złego???

Polecane posty

Gość bo do tanga trzeba dwojga

chodzi mi o to ze oboje jestesmy wolni, ja mam 26 lat on 46 i poprostu przypadlismy sobie do gustu. Nie martwie sie o to czy chce mnie wykorzystac, jestem juz za stara na takie numery, nie jestem młodą głupiutką i naiwną gąską. Chcemy czasami sie pospotykac, umówic do kina, na spacer czy kolacje albo zrobic sobie grilla. Czy jest cos w tym złego??? czy nie bedzie szokowac ludzi taka róznica wieku?? ja nie wyglądam na tyle lat co mam. Jestem dosc powazna ( niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato w pelni
skoro cie pociaga taki stary dziad to twoja sprawa. mnie by nie pociagal. wole mlodszych facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Ja mam 25 lat i wlaśnie zakończylam mój 2-letni związek z 43 letnim facetem. Teraz mam mlodszego, 38-latka :p ogólnie jest fajnie ale czasami ta różnica wieku daje znać i to do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo do tanga trzeba dwojga
kto powiedział, ze na stałe? to ma byc tylko znajomosc, moze sex jak bedziemy mieli ochote, przyjazn. Czy taka róznica od razu przewkresla wszystko???dlaczego 2 ludzi wolnych nie moze sie widywac skoro im dobrze ze sobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo do tanga trzeba dwojga
ja nie mówie o jakims powaznym związku bo oboje tego nie chcemy, ja az tak nie zaufam ....to ma byc jedynie przyjazn, zeby miec z kim pogadac, gdzies wyjsc a nie tylko w domu przed kompem siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosci mnie co bedzie za 15 lat. Moze jutro przejedzie mnie samochod, budynek sie zawali, albo utone w wannie :P Jest dzis, dzis jest fajnie. Nikt nie powiedzial, ze to musi trwac wiecznie. Nikomu w koncu nic do tego, to Wam ma byc fajnie, skoro jest to o co chodzi? Ja moge miec swoje zdanie, ale nie koniecznie musze na glos wyglaszac. Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedgvfed
moj maz ma 45 lat ja 26 19 lat roznicy jest wspaniale, nie widze w tm nic zleco, na zachodzie jest takich zwiazkow na peczki tylko w polce zacofanie i komuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollla...
oczywiście,że możecie sie spotykać.To wolny kraj.Zresztą jest coraz więcej takich związków i ludzie przestają się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cini mini
a co powiecie na 24 lata róznicy? nie wiedzialam ze facet w tym wieku moze byc tak sprawny w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo do tanga trzeba dwojga
własnie na zachodzie widze sporo ludzi poprostu sie widuje i jakos to nikogo nie razi a u nas jak nie ma slubu to juz grzech:( bez przesady, luzne znajomosci mają swój urok. Nie jestem jedną z tych kretynek co łapią sie facetów zeby tylko z nimi był, na dziecko, do ołtarza. Ja chce miec przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cini mini
sewrce nie sługa ,co ja poradze ze sie w nim zakochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgvgre
to sie widuj i tyola, ja sie nasluchuje caly czas jak w polsce jestem na wakacjach, mieszkam we francji na stale nikogo moj zwiazek nie szokuje, kazdy ma swoje zycie a u nas wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeriggio
rob co chcesz, twoje zycie, ale to zastanawiajace dlaczego tak mloda osoba chce sie wiazac z facetem, ktory moglby byc jej ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cini mini
bo sama nie miałaojaca,tylko to mi przychodzi do głowy.Pewnie myslicie ze on ma kase,otoz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeriggio
napisalam juz co w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to jest normlane w koncu jestescie dorosłymi osobami i nikt wam nie bedzie niczego zabranial :) rozne pary sa na tym swiecie raz facet nizszy od kobiety, raz kobieta duzo starsza od mezczyzny lub na odwrot. Milosc nie wybiera a zycie jest tylko jedno, zawsze warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo do tanga trzeba dwojga
po pierwsze jaka miłosc? po drugie ....w polsce zaraz wszyscy ze pewnie facet ma kase a dziewczyna na to leci zenujące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on pewnie żonaty
i zdradza żonę i dzieci, a tobie to nie przeszkadza oczywiście nie wierzę aby taki 46 latek nie miał rodziny a może jest knurem wiecznie zdradzającym i tak rozwiązłym że żona nie wytrzymała i rozwiodła się z nim? Pewnie jesteś kochanką to szoruj na temat dla kochanek a duża różnica wieku w tymczasowym seksie z doskoku czasem nie przeszkadza, byleby żywy wibrator był sprawny lub łatwo ładowany wiagrą, a do tego kasa, kasa i finansowanie rozrywek, więc co tam duża różnica wieku..............skoro to nie na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym sie miala przejmowac wszystkim co ludzie gadaja to juz mnie tu nie ma, ludzie przestancie sie przejmowac innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo do tanga trzeba dwojga
no i te nasze polskie stereotypy zygac sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo do tanga trzeba dwojga
tak, jest po rozwodzie dzieci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze czas je w koncu przelamac... do tej osoby ktora napisala ze pewnie zalozycielka topiku to kochanka a facet pewnie zdradza i ma zone i dzieci, myslalam ze to temat w ktorym poruszamy wiek miedzy kobieta a mezczyzna.. to co jest miedzy nimi to ich sprawa tak wlasciwie, nie kazdy facet 40 paro letni ma zone i dzieci. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 20 lat a mój
mąż 32 lata.:) 4miesiące temu zostałam Jego żoną:) Planujemy dzidzie za jakis moze rok...kto wie kto wie:) Milosc o wiek nie pyta się!!!:) Powodzenia !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykanie się ze starszym to nic złego. Idź i nie wątp już więcej! Amen(t)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×