Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oKisanka

nie nawidze swojego ojca

Polecane posty

Gość oKisanka

wyzywa mnie,ubliża,nie interesuje sie mna,zdradza moja matkę i ją też wyzywa..przez niego cala rodzina jest chora i ja tez...cos jeszcze?;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruk
nienawidze pisze sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tatusiek ma lat
ze mu tak odbija? :o czy zawsze taki byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waWelszczyna
oh przepraszam nie wiedzialam ,ze pisze cie razem;] PS. spacja mi sie przesunela gamoniu...ojciec ma 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
sorry,ale nick mi sie inny wklepał..tak ojciec byl juz od dawna taki,a nawet gorszy..znecal sie fizycznie,ale nad siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
tak moze i nie kaze,ale niestety musze z nim mieszkac pod jednym dachem bo jeszcze sie ucze w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
umieram..czy kazdy musi miec taka sama rade..?;/ tego akurat pisac nie trzeba bylo..proste taaa jak cholera;| sama sobie żyj z takim bydlakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie mialam najlatwiej w domu, wiec akurat wiem co mowie co chcesz uslyszec? na niebieska linie zadzwon, albo idz do opieki spolecznej? i tak nie pojdziesz lepiej naucz sie olewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
chce dostac pozwolenia na to,abym mogla miec chlopaka i juz z nim powoli cos planowac! chce z nim być i uciec..i tak nawet gdy bede miala juz te 18lat nie uciekne bo sama nie dam rady,..;/ to chce uslysszec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tatusiek ma lat
dobra to Cie pociesze - moj byl taki, ze nie dawal pieniedzy na zycie, w tym czasie udostepnil jakiejs babie mieszkanie, za ktore nie placila a gdy mialam w szkole klopoty to zawsze jego wizyta konczyla sie tym, ze naublizal nauczycielkom /w sumie naublizal ok.7moim nauczycielkom/ dzieki niemu na maturze am z 2 przedmiotow, ktore nawet lubilam oceny"mierne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
i nie pocieszylas mnie;( przez tego gnoja cale 3lata mialam przerabane w gimnzajum;/ i co..? z takim kims moge sie zachlastac,albo spuscic z balkonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Tak, świetny plan - znajdz sobie pierwszego lepszego chłopaka, zrób sobie z nim dziecko, a potem męcz do końca życia, powielając schemat swojej rodziny. Proponuję zrobić 5 wdechów (i tyle samo wydechów na zmianę;P), spokojnie sie zastanowić jak rozwiązać sytuację. Racjonalnych decyzji pomoże ci podjąć jakas mądra osoba w twym otoczeniu, moze jakiś zaufany nauczyciel ? czy psycholog szkolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob z siebie sieroty, inni maja gorzej, naucz sie radzic sama ze swoimi problemami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
a ty musisz byc juz calkiem dorosla..;/ kolejna osoba co mysli jak moja matka..jak juz ma sie chlopaka to zaraz z nim do łóżka;| prymitywne podejscie..wezcie lepiej juz nie piszcie bo mi sie juz wszystko plącze ..tak o sobie napisalam bo to mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
bede z siebie robic sierote i..? to ja sie mecze nie ty..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Wiec ty musisz byc bardzo niedojrzala, skoro sprawy zwiazane z seksem sa dla ciebie prymitywne (o ile wiesz o czym mowie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
owszem jest bardzo niedojrzala,a ty chyba myslisz,ze sex na świecie to jest jedyna frajda;/ wy ludzie jestescie obleśni! tylko sex wam w głowie..jest cos takiego jak miłosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
nie musisz wiedziec;/ ani tu w ogole pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Ojciec jest bardzo ważną osobą w życiu córki. Od jego postawy zależy jej przyszłośc. Twoją widzę w czarnych barwach, jeśli zamierzasz uciec do innego faceta skoro nadarzy się okazja. Po prostu trafisz z deszczu pod rynnę! Porozmawiaj z matką- to jej mąż, i zachowuje się skandalicznie! A ona na to pozwala! Na Twoim miejscu pomyślałabym o szkole z internatem, bliższym kontakcie z dziadkami (jeśli ich masz i są ok), a rodzicom daj wyraźnie odczuc dezaprobatę wobec takiego rodzicielstwa. Ale nie licz za bardzo, że ojciec cokolwiek zrozumie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oKisanka
moja matka pije jak go nie ma..a jak on jest to za nim stoi,kiedys tylko jak przegial i zaczal do mnie brzydkie slowa mowic to krzykknela do niego " jak ty do niej mowisz,co ona jakas kurwą jest?!" i on odpowiedzial,ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz jakiejs rodziny
nie masz jakiejs rodziny? jakiejs cioci albo babci do ktorej mozesz "uciec"? bo z tego co widze to mieszkanie tam nie ulatwi ci zycia. :( generalnie musisz dazyc do tego zeby jak najszybciej sie uniezaleznic. ale gdybys mieszkala w "spokojnym domu" byloby ci latwiej "pozbierac sie do kupy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, mam nadzieje, ze moje dziecko nie wyrosni ena taka sierote :O posluchaj dziewczyno, bo to moj osttani post na tym temacie - masz problemy to se je kurwa rozwiaz! pisze to dla Twojego dobra, bo nikt Ci nie pomoze, sama musisz sobei z tym poradzic, bo TY tam mieszkasz i ja mam dla CIebi ejedna rade - OLEJ. niczyje slowa nie powinny cie obchodzic, jesli ktos mowi ze jestes kurwa albo jesli to jest twoj ojciec wrecz - chyba se jaja robisz, szanuj sie, ale jego OLEJ i jeg oslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz jakiejs rodziny
poza tym to faktycznie - najpierw uloz wlasne zycie a potem zaczynaj zwiazek. bo w zwiazku tez bywa roznie a ty musisz juz byc ustabilizowana emocjonalne zeby umiec rozwiazywac kryzysy w zwiazku. ale na pewno dobrze ze chcesz budowac szczesliwa rodzine - tylko neico zmien kolejnosc. :) najpierw "stan na nogi sama" a potem szukaj faceta :) - no chyba zeby sie sam napatoczyl facet marzen to wtedy mozesz lekko zmodyfikowac kolejnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×