Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

jak minal dzien ?

Polecane posty

Gość beznadziejnie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątek - tygodnia koniec
i początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez pod wieczór się zjebało:(:(:( i wcale sie nie cieszę ze juz sie ten dzien konczy. kazdy kolejny wydaje mi sie bardziej bezsensowny. nie mam juz siły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
dkladnie lepiej bym nie powiedziala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
mieli do konca tyg zadzwonic z pracy:O tzn z przyszlej niby pracy ale nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja.... bardzo mi przykro. moja siorka tez tu sie załamuje z ta praca. juz nie wie co ma zrobic z soba. jest po studiach, ale zarobki proponowane mozna wsadzic sobie gdzies:P i dlatego teraz planuja wyjazd za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
ja dopiero skonczylam szkole nie licze na wiele ale ta praca byla naprawde niezla i tak czekalam na nia:( bardzo bym chciala juz pracowac a tu mnie nie chca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o mnie facet zapomniał i sam na defiladę poszedł, a potem zwalił na mnie, że nie chciałam, dżizas, z kim ja żyję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionnnnn
kacyk dzis przeszkadzal w pracy a glowa to mnie tak boli,ze poszlam spac ale znowu tu weszlam bo nie moge lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
moj mi kino dzis postawil:) a wczoraj tak pocieszal jak ryczalam:O no coz nie latwo znalezc pace bez doswiadzcenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jako kto chcesz pracowac?:) wiesz co nie przejmuj sie jak nie ta to nastepna:) widocznie nie była dla CIebie. myslę ze w zyciu nie ma przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
to bylo w sklepie odziezowym, taki bardziej elegancki butik.. taka fucha naprawde fajna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zadreczam ze nie poszlam na disco gdzie ma byc mój "wymarzony" chłopak, od którego jestem uzalezniona , choc mi mowi ze powinnam schudnac.. i w ogóle mam wrazenie ze wszyscy sie swietnie bawia i maja wiele przyjaciół , a ja juz dawno sie na nich zamknelam. mam tylko tych, którzy lubia spedzac czas zupełnie w inny sposób niz ja:( w dupe. juz naprawde nie mam siły. mam mature w tym roku, nie wiem gdzie isc na studia, nie wiem co robic. masakra. wszystko mi nie pasuje. nienawidze siebie, swojego lenistwa, ludzi z którymi przebywam i całego zycia. po prostu nie chce zyc tylko boje sie smierci i chyba jeszcze pozostały mi resztki wiary w boga, takze nie moge zrobic sobie krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
jes;i facet ci tak mowi to kopnij go w dupe:O wiem ze nie jest latwo ale po co ci taki facet?? a matura nie jest ciezka:)gorzej po maturze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionnnnn
tiriririri ja mialam mature w tym roku w LO mialam rozsz.polski z zdawalam biologie i dostalam sie na studia matura jest lajtem,nawet ta nasza w ktorej pełno błędów bylo i niedopatrzen. a my ja zlalismy codziennie prawie chodzilismy na wino (nad rzeke alebo na stadion) a wszyscy mysleli ze sie uczymy. w szkole polewka i max. wykorzystanie czasu do zabawy (hepening dzien pizamki lub zielonej skarpety) a nie na nauke. pozdawalismy wszyscy wszyscy sie dostali luz a my wspminamy kujonów i ich troski, pikne lata maturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
ehh szkola piekna rzecz... chyba najlepszy okres w zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam ze to mówicie. ja zdaje matme rozszerzona. tylko nie wiem jakie studia mam wybrac:( bo chyba przydalaby sie jeszcze fizyka zeby sie na polibude w lodzi dostac. ale ogólnie mam zaędy zeby sie do filmówki dostac:P naprawde mysle o tym powaznie. chce grac w teatrze. tylko musze pracowac tez nad kondycja i schudnac pare kilo przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionnnnn
ja przytylam 9 w 2miesiace jazda nie? rok to duzo czasu wszystko na spokojnie. dalej mnie głowa boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie
mnie tez glowa boli:O od poniedzialku nadal bede szukac pracy:(moze cos znajde w koncu... moj mnie probuje czyms zajmowqc zebym nie myslala o tym al jakos mi nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -=gachmen=-
dzień z księżniczką spędzony badzo miło :classic_cool: tak, wiem, przynudzam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×