Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa

BOJE SIE ZE MNIE ZDRADZI ! UFALYSBYSCIE ??

Polecane posty

Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa

mam schize :( moj chlopak pojechal sam z kumplami nad jezioro ( meski wypad ) ,namawial mnie ale ja powiedzialam ze nie jade bo mam okres ... i sie boje ze on mnie tam zdradza ;( ufam mu na codzien bo wiem jaki jest .. za zadna sie nie oglada ... kiedys udawalam inna laske na gg i zachecalam do seksu i takie tam ,a on nawet nie drgnal tylko ja zlal ... i ja mu napisalam zeby byl zly ze ide na disco ..a on sie nie zgadzal poczatkowo ale mu powiedzialam ze skoro on wyjechal to ja tez mam prawo cos robic ... i napisal mi zebym byla grzeczna bo jak zdradze to koniec i ze sie boi ale mi ufa ... i ja mu napisalam ze tez ma byc grzeczny a on na to ze bedzie .bo gdzie druga taka znajdzie i ze mnie kocha i ze nie w glowie mu inne .. ale teraz jest na disco nad jeziorem .. i sie boje ;( schiza :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
doswiadczona w wielu kwestiach - ALE BOJE SIE :( to pierwszy jego taki wyjazd :( ja mam na tym punkcie obsesje bo kiedys mnie zdradzil chlopak :( i sie boje bo dla mnie kazdy facet czyha na zdrade ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Ci powiem? im bardziej bedziesz sie bala i im bardziej bedziesz mu okazywala swoja panike, tym predzej Cie zdradzi. Jak bedziesz mu tak gadala i jeszcze prowokowala, to w koncu bedzie mial dosyc i moze rzeczywiscie pojdzie gdzies szukac pocieszenia ;) wyluzuj, naprawde. jakby chcial Cie zdradzic to zadna panika, zadne prosby i grozby nie pomoga ;) nie mozna czlowieka pilnowac 24 godziny na dobe ;) musisz wyluzowac :) te schizy w niczym nie pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
pewnie masz racje :( ale ja mam taka obsesje na tym punkcie :(( mam nadzieje ze nie zdradzi skoro sam tego nie chcial i mi to pisal ,zebym nie zdradzila :(( ale teraz wieksza schiza mi sie wlaczyla ... pisal ze idzie na disco ... pisal eski jak tam byl ,ale dlugo odpisywal ...a teraz napisal ze idzie spac bo pada i do namiotu wrocili . i tel ma wylaczony ;((( shiza eh ;(( ale z tego co wiem to wczesniej ladowal pare minut bo przed impreza musial naladowac bo by mu padla bateria .. ale mam schize ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygfyfygygukhi
Ja swojego zostawilam na miesiac wakacji i tez sie boje cholercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
ygfyfygygukhi - oj to mamy tak samo :((( faceci sa bardziej nas pewni niz my ich :(( ja mam mega schize .. niby jest w namiocie .. ale czemu tel,ma wylaczony ;(( ??? jaka schiza ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkml
to juz telefonu nie wolno wylaczyc ...biedny facet, niech cie zdradzi, zaslugujesz na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
a ja wygrałem życie - ja na bank nie zdradze ! mam wstret do tego ! ale sie boje ze mnie zdradzi ;( to jest obsesja;| nawet sny o tym mam ;( Malinka- - puscilam go bo chcialam byc wyrozumiala i teraz mam - nieprzespana noc mnie czeka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12241
a czy pozwalacie swojemu chłopakowi jezdzic na dyskoteki? Ja mojemu nie pozwalam- jak niedawno z nim byłam to pannom tyłki było widać. Ach ta moja zazdrość:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
dfghjkml - nigdy tego nie robil ,stad moje podejrzenia :((( 12241 - nie kaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego nie puszczam samego. Zawsze razem chodzimy. Oj widzisz to na następny raz go nie puszczaj samego. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- wiem :(( juz go nie puszcze ! nie ma szans ! pierwszy i ostatni raz ! bo nie mam zamiaru pozniej sie stresowac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- tak ,caly dzien ... wkrecilam mu ze ide na impreze to zrobil mi wyklad ze mam byc grzeczna ... ze mam nie zdradzac .. ja mu to samo napisalam a on na to ze tylko ja sie licze ,ze drugiej takiej nie znajdzie,ze same brzydkie sa na osrodku ,ze jemu nie w glowie inne ,ze mnie kocha ... i pisal mi wczesniej ze nie odpisywal bo byl w lazience bo na impreze ida i ze tel,ladowal troche bo ma slaba baterie .. pozniej napisal ze jest na imprezie .. ale dlugo odpisywal .. i napisal ze jest lipa na imprezie .. i pozniej napisal ze wrocil do namiotu spac i ja dzwonie a tu tel,wylaczony ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele co za schizol
laleritkaaaaaaaaaaaaaaa wyłączył telefon. bo pewnie bzyka inną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
o ja pierdziele co za schizol - dzieki :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze rzeczywiscie poszedl spac... Jest nad jeziorem z pewnoscia gdzies gdzie nie ma zasiegu. Kurde! Ja tez bym miala podejrzenia. A ile macie latek? Tak jesli mozna wiedziec. I ile jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- - no mam nadzieje ;((( ehh i jak tu teraz go sprawdzic ;( ? mamy po 20 lat .. i razem jestesmy juz 2 latka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Słonko skoro chcesz sprawdzać swojego faceta, bo mu nie ufasz to Wasz związek na dłuższą metę nie pociągnie. Wybacz szczerość, ale taka prawda. Podstawą w związku jest ZAUFANIE! a za brak odezwu i wyłączony telefon porządnie go opierdol ;) przecież się martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 20 latek:-) Moj facet 24. Tez juz spi, ale u siebie w domku. Kurde glupia sprawa. Tak mysle co by Ci tu doradzic jakby go sprawdzic. A jechac tam nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
panna em - eh staram sie mu ufac :(( ale to jest silniejsze ode mnie ;(( Malinka- oj to masz dobrze ;p zero nerwow ;D wlasnie nie moge jechac bo nie mam jak a to jest 3 godziny drogi autem :(( pod gradobiciem pytań... - wem :( mam tylko nadzieje ze nie zdradzi bo on tego nienawidzi .... wiec skoro nienawidzi to mam nadzieje ze nie zdradzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy wraca spowrotem? Opierdziel go za to ze wylaczyl tel. Zreszta bedziesz mogla go podpytac co tam robil, czy zdradzil. Znasz go dlugo wiec poznasz jak cos kreci:-) haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony: o ile ta będzie, ale załóżmy.. jesteście małżeństwem i on wyjeżdża na parę dni...i co? nic nie robisz tylko myślisz czy zdradzi i biegniesz na kafe? przestań..im mniej wiesz tym dłużej żyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- - w niedziele wieczorem :(( czyli jutro jeszcze bede miala niezla schize ;(( noo poznam jak bedzie krecil ... i jutro sie nie odezwe ... jak sie odezwie pierwszy to znaczy ze ok ,a jak sie nie odezwie to znaczy ze cos przeskrobal :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
pod gradobiciem pytań... - malzenstwo bedzie bo oboje chcemy :P no masz racje :(( musze sie uspokoic bo to do niczego nie prowadzi :((( do niczego dobrego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×