Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa

BOJE SIE ZE MNIE ZDRADZI ! UFALYSBYSCIE ??

Polecane posty

Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- nie spedzimy :( mialam jechac z nimi ale nagle zrezygnowalam i on pojechal z kolegami :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo też mogłaś z nim pojechać i by nie było problemu. Ja sie okresem nie przejmuję, choć mam przy nim straszne bóle brzucha. Vegatalgin H + tampony i mam wszystko w doopie. Nawet nad wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
panna em - wiem ale ta pogoda mnie dobila ;/ nie pasuje zeby pod namiotem spac;/ bo oni pod namiot pojechali ;/ a podobno tam sa takie ulewy ze namiot juz przemaka :| Malinka- swiete slowa ,ehhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to namiot im przemaka i siedza tam? Jest polowa sierpnia, noce sa juz chlodne, zimno jest pod namiotem... a chca tam siedziec do niedzieli. Nie wiem po co. Ja bym mu kazala natychmiast wracac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- im to nie przeszkadza,oni powiedzieli ,ze moga byc nawet pod golym niebem ,byle wypoczac w swoim towarzystwie ;/ ... jak 2 tygodnie temu z nimi bylam to oni spali w mokrym namiocie bo tez padalo ,tylko ja z chlopakiem pojechalam do hotelu bo nie zgadzalam sie na takie warunki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- wlasnie chcialam ale nie mam nr ;( juz dawno bym na lini siedziala hihi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty mu powiedzialas ze idziesz na impreze i co nie poszlas? hahaha:-) Kurrde! On na pewno spi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- - no hihihi ;D bo chcialam zeby byl zazdrosny i myslal co ja robie ;D bo jak jestem z nim na disco to dostaje bialej goraczki jak ktos sie dowali i wogole zawsze mnie pilnuje hihi wiec wyobrazam sobie jego teraz ;D gdy wie ze ja na disco ;D mam nadzieje ze spi :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja mam tak samo, do tego stopnia ze nie puszcza mnie sama na imprezy... ja jego tez zreszta nie puszczam samego:-) Zawsze razem. Niech mu teraz tylek wymarznie pod tym namiotem, bedzie mial nauczke. O! Przytuli sie do kumpla:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleritkaaaaaaaaaaaaaaa
Malinka- no mnie tak samo nie puszcza a ja jego ;D ale tym razem zgodzil sie bo on jest na wyjezdzie to mi tez sie cos nalezy ;p ale wyklad mi zrobil dluuugi heh ... a niech mu wymarznie ;D zeby mu sie odechcialo beze mnie jezdzic hihi ;D ehh do kumpla moze ;D ale tylko do kumpla !! hhe ;D oki lece lulu bo sie zamecze myslami :( dziekuje za mile slowa ;d mam nadzieje ze nie zdradza i ze grzecznie spi :( i ze jutro tez spokojnie bedzie :( jak ten czas sie dluzy eh oby do niedzieli :(( a w poniedzialek do mnie przyjezdza to mu zrobie wywiad ;p dobranoc i dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretynki. I tyle. Ja mogę mu robić na złość, na zazdrość, ale niech on nawet nie próbuje nosa beze mnie wystawić? Fajne jesteście, dzieciaczki. Kiedyś być może zrozumiecie, co to znaczy równouprawnienie w związku, czego Wam życzę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze coś : jak zechce zdradzić, to żaden wyjazd mu nie bedzie potrzebny, uwierzcie :P A jak nie zechce...to żaden wyjazd go od tego odwiedzie, to nie jest kwestia okazji, tylko chęci, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×