Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hairy

Laser ELOS usuwanie włosów

Polecane posty

Gość znalazłam go
w kształtosferze na odrzańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
tak znalazłam na odrzańskiej na kompie,ale nie ma tam nr tel i stronka sie nie otwiera coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mieli
jakąś awarię - teraz działa i jest telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 341 82 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Czy w Słupsku,albo okolicach jest gabinet z elosem? Może w Ustce?Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzuzka
Ja po drugim zabiegu Elosem nie mam juz prawie włosów na nogach zostało mi jakieś 30 %, ale pani od zabiegów mówi że to raczej moje szczęście, bo mam gruby ciemny włos i dobrze reaguje, ale jestem w siódmym niebie, byłam zarośnięta jak małpa do tej pory. Rano sie ogoliłam wieczorem odrost, a po depilacji laserowej błogi spokój. Jeszcze raz lub dwa i nareszcie pozbęde sie wszystkich włosów. chwała Panu że coś takiego wymyślili i wcale tak strasznie nie boli bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tessi
Mogę podać adresy gabinetów w Poznaniu które pracują na tym laserze -Poderma www.proderma.poznan.pl i Instytut Glamour www.instytut-glamour.pl warto wejśc i poczytać na ten temat lub zadzwonic tak jak ja to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taschi
Czy ktoś był/jest klientem Instytutu Glamour ? Jestem zapisana na wizytę za kilka dni (całe nogi) - Technika Elos. Jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssaaaa
witam, a ja mam pytanie odnośnie osób o ciemnej karnacji oraz rudych? wczesniejsza technologią odradzało się osobom np mulatkom laseru a teraz jest napisane ze mozna ELOS uzywac do kazdego rodzaju skóry? czy na pewno? nie chciałabym mieć na twarzy lub na ciele jakies przebarwienia;/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
faktycznie Elosem można wykonywać zabiegi także na ciemnej skórze, jednak wtedy potrzebne jest więcej powtórzeń niż w przypadku skóry jasnej. Ryzyko poparzenia i przebarwień jest bardzo małe, jeśli oczywiście pacjentka stosuje zalecenia typu, np. nie eksponowanie skóry na słońce przed i po zabiegu oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem jeśli jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
Można wykonac zabiegi Elos we Wrocławiu na ul. Przyjaźni 66 (Dom Urody i Zdrowia). Robię tam bikini miałam 3 zabiegi i włosy sa juz znacznie przeżedzone. Polecono mi zastosować lód w sprayu w celu znieczulenia i faktycznie zabiegi nie są wogóle uciążliwe. Za pierwszy zabieg zapłaciłam 99zł, bo kupiłam go przez groupon, na kolejny miałam 15% zniżki, a piaty i kolejne jeśli będa konieczne będą z 50% zniżki. Normalna cena jaką płaciłam za drugi i trzeci zabieg wynosiła 350zł za bikini brazylijskie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elos
no własnie jest etraz na gruperze i chce sobie kupic...tylko sie zastanawiałam nad tą karnacja! w takim razie biore!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taschi
Witam, jestem 2 tygodnie po pierwszej depilacji nog Elosem. Efekty so widoczne, pojawily sie na nogach łyse miejsca w ktorych wloski nie rosna. niestety jest to jakies 10-15% calego owlosienia. Nie sprawdzily sie tylko zapewnienia ze reszta wloskow bedzie rosnac wolniej po goleniu maszynka, rosna tak jak przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina 50
dziewczyny czy wiecie gdzie jest laser syneron tech.Elos okolice Gdańska czy któraś z was korzystała z lasera na ul.Jaśkowej Dolinie 8 Gd.będe wdzięczna za pomoc.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Mamy przyjemność jako jedyny portal o profilu medycznym promować książke dr Andrzeja Sankowskiego "Pytania do chirurga plastyka" .Jedna z najciekawszych pozycji księgarskich skierowanych do potencjalnych pacjentów jak i osób interesujących się tematyką chirurgii plastycznej. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar dar
Dziewczyny moze i głupie pytanie ale czy ida na depilacje trzeba byc wygolonym czy lepiej "zapuszczać" ktore lepiej sie depilują laserowo a moze takie 2 dniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STokrotyy
Cześć. chce wykonać depilacje laserem Elos, ponoć jest najlepszy. Czy ktoś wie gdzie w okolicach otwock, józefówa mogę to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STokrotyy
Pomóżcie i dajcie jakieś namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Adresy gabientów posiadających urządzenia w technologii Elos można znaleźć na stronie dystrybutora urządzeń Sharpol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. Wygraliśmy! Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elos
Ja byłam już na dwóch zabiegach elosem we Wrocławiu - w salonie Laserique. Jestem bardzo zadowolona Dziewczyny zwracajcie uwagę na to czy sprzęt jest oryginalny, bo na można trafić na podróbki, np. rf+światło (IPL) zamiast lasera. Też mówią na to elos, ale nie daje skuteczności takiej jak sprzęt synerona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaF
Dziewczyny, ale pamiętajcie, że należy sprawdzać czy w gabinecie są w stanie pokazać Wam certyfikat skuteczności aparatury,Nie wiadomo czy wogóle takie mają. Teraz tyle jest w gabinetach chińskich podróbek różnych aparatów, a każą sobie płacic jak za oryginalne technologie. Również polecam kształtosferę, świetny gabinet, prężnie się rozwija. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaF
Dokładnie, popieram powyższy komentarz, nalezy sprawdzac maszyny w gabinetach, pytać o certyfikaty skutecznosci aparatury. Teraz tyle jest w gabinetach chińskich podróbek różnych aparatów, a każą sobie płacic jak za oryginalne technologie. Również polecam kształtosferę, świetny gabinet, prężnie się rozwija. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_ainom
witam dziewczyny, chodziłam na zabiegi laserem diodowym elos i efekty w moim przypadku są super ponad 80% mniej włosów to coś pięknego :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diodowym działają też w Studio Laser. ja korzystałam z ich salonu w Warszawie, ale w Częstochowie i Poznaniu też mają swoje filie. wszystkie informacje na ten temat są na ich stronie, bardzo fajnie, jasno opisują jak to wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Trzaska
Ja największe zaufanie mam do laserów Glam Beauty, a szczególnie do GB5D (diodowy). Zaufanie jako kosmetyczka i jako potencjalna "klientka". Dają bardzo dobre efekty zabiegów, a na dodatek są bezbolesne - co też się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_skjdijew
witam, każdy ma inne doświadczenia i przekonania co do aparatów, ja osobiście byłam na elosie i mogę powiedzieć, że jest świetny, efekt dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś korzystał z tego urządzenia w salonie Laser Center na ul. Wawrzyniaka we Wrocławiu? Mają fajne promocje, tylko stronka trochę odstrasza + fakt, że salon ma być "na tyłach Biedronki", jakoś mało lubiany profil na fb i żadnych opinii w sieci. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym salonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×