Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hairy

Laser ELOS usuwanie włosów

Polecane posty

Gość coś dla mnie...
a gdzie znajdę taki laser w Szczecinie? Jeśli w ogóle? wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edarlink2
ja jestem w trakcie depilacji elosem, pierwszy raz byłam na innym laserze i bolało jak diabli, potem byłam w innym miejscu usunąć znamiona laserowo i tam mają elosa więc się zdecydowałam u nich, bez porównania, zero bólu, po 2 zabiegach połowa mniej włosów,i zapłaciłam taniej trochę niż za pierwszym razem bo za łydki i bikini i pachy 650pln, ten sprzęt mają w chorzowie na katowickiej w centrum Q10, bardzo dobra usługa, jestem zadowolona, elos jest bez porównania bólowo z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata00009
Witam, ja od dłuższego czasu myślę nad usunięciem włosów całkowicie jeśli chodzi o bikini i pachy i częściowo brzuch. Zależy mi na tym, żeby metoda była skuteczna. Wygląda na to że na 1 miejscu znajduje się metoda laserem ELOS na 2 miejscu Light Sheer Duet ( Albo samo Light Sheer z tym, że jest bardziej bolesna niż Duet ) a na 3 miejscu metoda IPL RF ? Zgadza się ?? :) Gdyby jakaś z Pań orientujących się mogła polecić mi gabinet, w którym wykonywane są solidnie te zabiegi, głównie chodzi mi o metodę laserem ELOS i chodzi mi o Opole, albo okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbgihyugbpi
Ja bylam w Laser Center na Wawrzyniaka 2 razy. Jestem zadowolona z efektow, chociaz po 2 razach to niewiele sie usunelo, ale juz po trzecim razie ( w Este w Marino) jest zdecydowany efekt. Bede nadal chodzila raz tu, raz tu (na rozne partie) w zaleznosci od promocji. W Este maja taki laser, ktorym sie nie strzela, tylko jezdzi po skorze w ta i z powrotem, nic nie czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaaaaaa
i jak z tym ELOSEM? lepszy od lightsheera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala8888
Pewnego razu z głupoty wydepilowałam sobie dłonie i ręce ;( eh głupia ja ... po pewnym czasie na dłoniach zaczoł rosnać skoszony " trwanik " ;( Płacz, strach , depresja ;((((( Szukałam wiele metod . Az wkoncu natrafiłam na laser Elos w Chorzowie . Owszem włosy mam jasne , te na rękach przezyje bo z czasem sie ułoża , przylegna ale dłonie to wizytówka kobiety ;( Jutro mam wizyte mam nadzieje ze pomoze seria zabiegów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaWojt
Ja jednak zdecydowałam się na depilację za pomocą light sheer duet. Po całej serii stwierdzam, że było warto - po włoskach nie ma śladu. No i sam zabieg jest do zniesienia, praktycznie nic nie boli. Byłam w estetica w Krakowie razem z przyjaciółką. Ja depilowałam łydki ona pachy. Obie jesteśmy zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×