Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lód na patyku...

To strasznie przykre

Polecane posty

Gość po co dajesz takie tematy
mało to nieszczęść jest na codzien? Od wczoraj ludzie nie mają domow chleba wody , codziennie czyta sie i slyszy o ludzkich tragediach ktore dla czlowieka z sumieniem są rowniez koszmarne. Po co jeszcze doplujesz takimi tematami? Masz satysfakcje z tego z rodzina tej kobiety nie zyje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lód na patyku...
nie wyobrażam sobie bólu jaki przeżywa, podziwiam ją, że miała odwagę napisać, że chce zacząć od nowa... I co z tego, że są tragedia? tzn. że mamy być na nie obojętni? Robisz coś żeby ludzie mieli co do garka włożyć, żeby mieli dach nad głową, żeby mieli szansę na drugie życie? Czy starasz się te wszystkie tragedie przyćmić słowami "bo jest tyle tragedii, że taka jedna to błahostka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajesz takie tematy
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Nigdzie nie napisalam ze to blachostka wlasnie przeciwnie chodzio o to ze tyle tragedii jest na swiecie a ty jeszcze dolujesz nas takimi tematami.I to na dziale ciąża macierzyństwo. Gdyby ta kobieta chciala do nas napisac to by to zrobila a ty po cholere kopjujesz jej tematy i jeszcze wrzucasz je tutaj gdzie wiekszosc babek to wrazliwe osoby. Jak ją tak podziwiasz to napisz to jej a nie nam tutaj. I tak zebys wiedziala ze pomagam ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac-po co dajesz takie tematy ma racje.Tez uwazam ze ten dzial nie jest na takie tematy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lód na patyku...
pomagasz? będąc egoistyczną, wredną baba w ciąży? Napisałam tutaj, bo kobieta dziecko straciła. Udajesz wrażliwość a tak naprawdę kipi z Ciebie egoizm. "Dołuje was ludzkimi krzywdami" no rzeczywiście, bo niby każę wam wziąć cierpienie każdego człowieka na barki. To żałosne. Pod przykrywka wrażliwej kobietki obojętna na ludzkie krzywdy tłumacząc się, że jest w ciąży :-o Byłam w ciąży razy dwa w międzyczasie wolontariat i nie tłumaczyłam swojej chęci pomocy "byciem w ciąży"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lód na patyku...
a na jakie jest? na idylle? bez kurwa przesady! rozumiem, że w ciaży nie ma problemów, nic was nie obchodzi prócz siebie samej i brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajesz takie tematy
ale ty jestes pusta wiesz nie potrafisz zrozumiec ze nam tez jest przykro i tez smutno i wlasnie takie tematy jeszcze bardziej nas dołują. Nie rozumiesz ze wystarczy tego zlego na tym swiecioe i ze nie potrzebnie ty jeszcze przypominasz o tym? Naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi? Ja tez uwazam ze dla tej kobiety to wielka tragedia i jak czytam takie rzeczy to łzy same naplywaja mi do oczu i wlasnie dlatego nie powinnas umieszczac takich tematow a zwlaszcza tutaj rozumiesz? A jak nie rozumiessz to ci juz inaczej nie wytlumacze koncze te zbedną dyskusje bo nie ma z kim nawet dyskutowac skoro czytac nie potrafisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lód na patyku...
ale dlaczego mam nie umieszczać? to jakoś zmniejszy ilość ludzkich tragedii? każdy powinien milczeć żeby przypadkiem się nie wzruszyć. A dla mnie ta kobieta jest silna, tak samo jak matki walczące o życie swoich dzieci, więc dlaczego mam to przemilczeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajesz takie tematy
lód - nie o to chodzi ze masz to przemilczec absolutnie nie o to - przeciez zalozyla temat tak wiec mozesz tam jej dodac slow otuchy mozesz z nią porozmawiac mozesz jej napisac ze jest silna ze ją wspierasz it ale po co taki temat zakladasz? Nie wystarczy ci ze codziennie w tv w radiu i necie ciągle gdzies co minute ktos mowi o ludzkich tra=gediach - zakladając taki temat nie pomozesz ludziom. Nic tym nie wskorasz, l;epiej jak napiszesz do niej i ją pocieszysz niz tutaj masz zakladac temat calkiem nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vogliobene
bo na tym forum kobiety potrafia sie przejac jedynie rozwolnieniem u wrzeszczacego bachora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbolencja
wychodzisz z założenia, że zakładając temat o jakiejś tragedia jestem "pusta na uczucia", bo zmusiłam Cię do wysiłku rozmyślania o kruchości życia i gówno mnie obchodzi, że jesteś w stanie "błogosławionym" Nie ważne, że założyła temat, został skopiowany i umieszczony tutaj, więc zamiast pisać jaka to Ty jesteś wrażliwa, powinnaś milczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×