Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to może trochę dziwne

W mojej rodzinie...

Polecane posty

Gość to może trochę dziwne

od pokoleń rodzą się dziewczynki, nigdy nie było chłopca, teraz w ciąży jestem ja, USG wskazuje na chłopca, na razie milczę, ale moja rodzina... właściwie nie wiem jak na to zareaguje. Nie wiem czy się ucieszą, czy będą wściekli, nigdy nie rozmawiali o emocjach związanych z płcią, która rodziła się w naszej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdf
To wszystko twoja wina.. ty.. ty... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam twego problemu
co ma twoja rodzina do płci twojego dziecka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może trochę dziwne
bez żartów ;) to się śmieszne wydaje, ale sama nie wiem, dla mnie oczywiście to wszystko jedno, mam nadzieję, że maluszek urodzi się zdrowi a ja już kocham go niesamowicie, ale... może zawiedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może trochę dziwne
tak powinno być, ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tego nie rozumiem
w czym problem Ty nie powinnaś przejmować się płcią swojego dziecka a co dopiero twoja rodzinka, płeć nie ma znaczenia ważne że zostaniesz matką i będziesz miała dla kogo żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie rozpieszczany przez babcie czy dziadkow, ja mam z jednej strony tylko jednego brata ciotecznego reszta to baby i zawsze mial w zyciu najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może trochę dziwne
chciałabym żeby tak właśnie było, ale przeczuwam, że nie wszyscy się ucieszą. To taka swoistego rodzaju tradycja, zawsze dziewczynki, właściwie też byłam przygotowana na dziewczynkę a tu siusiaczek :) ucieszyłam się niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tego nie rozumiem
jak można nazwać tradycję rodzenie dziewczynek przecież to nie zależy od nas jakiej płci dziecko przyjdzie na świat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może trochę dziwne
No tak.... ale skoro rodziły się od pokoleń dziewczynki, to można już mówić o rodzinnej tradycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może trochę dziwne
ja mam 3 siostra, moja mama az 4, moja babcia miała siostrę itd... i nigdy nie było chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbolencja
zaraz Ci napiszą, że jesteś paranoiczką i nie masz większych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenumerrr
no i ja aby nie partaczyć pokoleń w rodzinie jeżeli bylby chlopiec oddalabym komuś innemu na wychowanie a sama wzięłabym się za kolejne zrobienie dziecka. I tak do skutku aż byłaby dziewczynka. Taki facet w naszej okolicy jak robił dziewczynkę to wyszła mu jako 9 dziecko. Także ma niemałą gromadkę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×