Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kieszeń

CZY JEŻELI DZIEWCZYNY NA MACIERZYŃSKIM PISZĄ ŻE

Polecane posty

Gość stanotte
szczerze mowiac dla mnie takie oznajmianie "zaczynamy starania" jest smieszne. Po co informowac ludzi, ze zaczynamy sie pieprzyc bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthz nl
To znaczy, że próbują jednego ukraść z oddziału położniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle a potem jest stos topików o tym jak mi przebiega ciąża:o i przed chwilą na głównej str kafe mi sie wyświetlił taki topik że są starania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
to znaczy ze świadomie chcą mieć dziecko, są już gotowi być rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanotte
Niestety ale wiekszosc kobiet, ktore sa w ciazy lub matkami glupieja i nie nadaja sie juz na kolezanke/przyjaciolke bezdzietnej. Wystarczy wejsc na dzial macierzyntwo- ich zycie kreci sie tylko wokol dziecka, fasolek, owulacji itp.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wklejają foty dziecka pod stopke a jak to dziecko nie chce być widziane przez świat?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanotte ma rację z tym , że niektóre. gadają tylko o dzieciach.Myślę, że one nie głupieją , tylko dziecko staje się ich ogromną pasją, na tyle silną , że chcą gadać o tym z innymi matkami. Moja koleżanka w wieku 21 lat ma dziecko.Uważam , że to trochę za wcześnie, ale to nie moja sprawa.Dziewczyna nie mieszka w Polsce więc gadałyśmy przez gg. Głownym tematem było oczywiście jej dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×