Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mademoiselle Menella

Macierzyństwo nie jest idyllą

Polecane posty

Gość bum bastik
a jeśli dalej matki będą wychowywać synów na leni to zawsze ,ale to zawsze obowiązki z posiadania dziecka będa przypisywane wyłącznie kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz że jak zaczniesz
do bum bastic -święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dzięki :D ja go już takiego wzięłam od mamusi wyszkolonego ;) lubi to i jest w tym dobry bo ze mnie to taka pani domu jak z koziej dupy trąbka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz że jak zaczniesz
zaczynasz mylić się w zeznaniach bo to Ty napisałaś że niezależności nie da się pogodzić z macierzyństwem a tu proszę dla "chcącej matki nic trudnego" dziwne!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bastik
ale musi wiedzieć,że powinna zacząć wymagać. Nastoletni chłopiec zmywający talerze, ścierający kurze bądż samodzielnie prasujący sobie koszulę to dla niektórych pań to ciągle jeszcze wynaturzenie ... niech idzie pograć w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksdjfs
napisała, że w oczach społeczeństwa nie da się tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 3 latka i umie zmywać :D tatuś go nauczył ;) ale córka to bałaganiara, bo to ja ją wychowywałam :D mały często jej porządki w pokoju robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz problem
Autorko wątku, więc zamiast snuć tutaj filozoficzne wywody na temat roli macierzyństwa we wpółczesnym świecie, zapisz się na wieczorowa filozofię. Matką się jest, ot po prostu. A jaką? To już sprawa każdej z nas:) Pozdrawiam wakacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz troche przeintelektualizo
wany sposób wypowiedzi i silisz się na jakąś sowę przemądrzałą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błyskaj, Menella, błyskaj :D od czasu do czasu każdy lubi trochę pomyśleć i podywagować przynajmniej ja lubię taka ludzka natura ;) i nie daj się tam otoczeniu w kozi róg zapędzać w końcu Ty jesteś panią swojego życia a nie inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×