Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smotnie wychowujacy tatus.

co moze byc mojej córeczce.??

Polecane posty

Gość smotnie wychowujacy tatus.

ma 3 miesiace zawsze spała po 4-6 h w dzien wstawała przewijało sie karmiło i pogodzinie lulu. w nocy spała od 6 -8h, przewijało sie dokarmiało i szla spac. kurcze od 4 dni jak sie przebudzi to non stop płacze, w dzien potrafi płakac 3 h, nie da sie nakarmic bo płacze , daje plantex i nic nie omaga myslałem ze moze kolki. mała pije cherbatki z kopru, podaje tez wode. wiem ze nie jestescie lekarzami ale do moze ktos cos doradzi w poniedziałek ide do lekarza. opadam z sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno
kolka.... a mamusia dziecka?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę
w taką duchotę i burzową aurę ty też źle się czujesz, więc nie ma się co dziwić, że płacze. Przecież nie potrafi ci powiedzieć, że jej duszno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie kolki
to moze zaczyna zabkowac? obejrzyj dziaselka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być 1000 powodów, dla których płacze: bo jej zimno, bo gorąco, bo głodna, bo potrzebuje przytulania, albo ją coś boli. Nie mam córki, ale podobno dziewczynki przechodzą kolkę gorzej. I często napatacza się zapalenie dróg moczowych a jeśli to ostra kolka - to żaden plantex nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie kolka
moja coreczka wlasnie w tym wieku zaczela zabkowac, tez nie wiedzielismy, co jej jest, dopoki nie uslyszelismy zgrzytniecia dolnej jedynki na grzechotce ;) nie ma reguly, kazde dziecko rozwija sie w swoim wlasnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
co na ostra kolke ??? kurcze tak wyje ze nawet pic nie ma jak podac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno
zadzwon do lekarza, niech Cie przyjmie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie kolka
wsiadaj do auta i jedz . byc moze zanim dojedziesz do lekarza, malutka usnie. czesto dzieci uspokajaja sie w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak było jak Lusię uczulały Pampersy. Nie miała wysypki, ani nic. Tylko na przewijaku była spokojna, tak cały czas płakała i marudziła. Po nitce do kłębka doszliśmy, że to pieluchy. Zaczęliśmy myć dupkę wodą - nie pomogło. Dopiero jak zmieniliśmy pieluchy na Huggiesy to jak ręką odjął. Nie piszę, że u Ciebie to też ten problem; Chcę Ci tylko uświadomić, że powodów może być 100 tys, nawet najdziwniejszych, tylko dokładna obserwacja i konsultacja z lekarzem może Ci powiedzieć, o co chodzi tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
własnie przestała płakac, nakarmiłem i spi pewnie bite z 6 h, ale kurcze czmu płacze po 90 minut miedzy przebudzeniami. cora nie ma odparzen pryszczykow z uczulenia potówek .... i reszyt widocznych objawów. ... mama córy zmarła przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
dodam ze jeszcze tydzien temu przebudzałą sie karmiłem smiala sie zacznynałą gugac i szła spac. teraz jes deczko ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka2345
o rany to w tych czasach jeszcze kobiety umierają przy porodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego sam
wychowujesz corke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
jeszcze cos , zaczynałem karmic nan h1, przeskoczyłem na na zwykłego nan1, nie widac objawów uczulenia a karmi nim z miesiac. kapie w ojlatumie od poczatku, to raczej tezn ie to ... w sumie nie widac zadnych objawów uczulenia, tak czy siak w poniedzialek ide do medyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego sam
przepraszam juz przeczytalam. bardzo Wam wspolczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
bywa róznie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjh
przyczyna moze tkwić w mleku.Niepotrzebnie zmieniłeś.Moze mala ma od niego wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam i podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
:) mała ma wzdecia ... jak trzasnie to zastanawiam sie czy to nie sasiad do domu obok. puszcza piardziki bezstresowo wiec to nie to, kupki tez robi słicznie ( pachnace ). zmieniłem mleko bo niechciałem karmic wiecznie hipoalergicznym, mysle ze nie moza dzieciak przyzwyczajac do sterylnie czyttych rzeczy i wycyckanych potraw, nie to ze karmie z brudnych garów ale staram sie przyzwyczajac do swaita zewnetrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam i podziwiam
za wcześnie zmieniłeś to mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
no i zastanawim sie czy to nie zabki bo zaczeła sie slinic i wkładac piastke do buzki ... alprzeciez w niedziele stuknie jej 3 miesiac czyto nie zawczesnie na zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
ze zmiana to nie był muj plan, lekarz rodzinny wogle zmienił mi na babilon czy bebiko, ale mała sie krzywiła jak by piła co gorzkiego wiec postanowiłem karmic nanem z tymze juz tym nie chipoalergicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam i podziwiam
jezyczek ma czysty zadnych plesniawek itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt poszczepienny
Czy była ostatnio szczepiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
jezyczek bez plesniawek, nastepne szczepienia ma 28 tego miesiaca kupuje szczepionki skojarzone drozsze ale dzidzia miniej cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
mój .... - sorki al bledy ale jeszcze sie telepie tak szkoda mi córeczki jak tyle płacze az mi sie łzy cisna na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt poszczepienny
Ale kiedy dokładnie było ostatnie szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×