Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smotnie wychowujacy tatus.

co moze byc mojej córeczce.??

Polecane posty

Gość smotnie wychowujacy tatus.
ostatnie szczepienie10 . VII 2008. nastepne 21 VIII 2008 po szczepionce na roczce został jej paskudny pryszcz, nie ropi sie poprostu taki wypukły i bordowy. nie dotykam nie wyciskam tak jak kazał dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _E.N.C.O.R.E_
Twoja córeczka jest w ciąży z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnie wychowujacy tatus.
przylazł jakis pedofil, plz ignorujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt poszczepienny
To jednak może być kolka, a nie efekt poszczepienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka ma wprawdzie juz 4 miesiace ale od jakis 2 tygodni tez sie zmienila z aniolka w diabelka... wczesniej przesypiala cale noce w dzien prawie caly czas sie smiala a teraz jest koszmar... caly czas placze i to tak jakby ja ktos ze skory obdzieral... ma po prostu taki zly okres i trzeba to przeczekac moze u ciebie jest tak samo... u mnie to napewno nie kolka bo karmie piersia i caly czas jem te same rzeczy a do tej pory nic jej nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt poszczepienny
Czytałam gdzieś, że być może jest to pierwszy objaw robaczycy. I nie bierz tego do siebie, że coś zaniedbałeś. Po prostu jaja pasożytów są wszędzie - ciągle się nimi zarażamy, ale zdrowy organizm doskonale sobie z nimi radzi, a organizm niemowlaka jeszcze nie. Ciekawy artykuł o pasożytach pediatry alergologa: http://www.igya.pl/ciekawostki_parazytologiczne/alergia_moze_byc_spowodowana_pasozytami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt poszczepienny
"Po odrobaczeniu normalizują się wyniki laboratoryjne: Odczyn Biemackiego, A, S, O. Mijają wzmożone odczyny po ugryzieniu przez owady. Mijają wzmożone odczyny po szczepionkach bakteryjnych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×