Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin p

Waro spróbwac?

Polecane posty

Gość tylko
na tę randkę nie ubierz się w garnitur,bo narobisz jej obciachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona-----> nie wiem byc moze bym zadzwonil troche sie balem co inni powiedza bo to jest male miasteczko,kazdym z kazdym sie zna ale nie interesuje mnie to co inni będą mieli do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigall
marcin p-idz śmiało na te randke,a pozniej to jakos sie samo ułoży>miej w nosie,to,co inni powiedza.masz szanse na cos naprawde pieknego,badz tylko soba,reszta sana przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaahhhh
taaaa.... do mnie też ktoś kiedyś zadzwonił, tyle, ze ma żonę, i wtedy ja 19 lat, on 39 .... no i tak juz minęło 5 lat.... a on ciagle dzwoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
40 latek switnie wyglada w takich ciuchach jesli umie odpowiednio wszytko do siebie dobrac! a tu upierdliwa kobieto jestes zazdrosna ze facet jest szczesliwy i ze mozze mu sie pouklada dobrze , ja zycze powoadzneia i czekam na relacje jutro:) mam nadzije ze bedziesz szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zamierzam cię
zniechęcać do spotkania,lecz weż pod uwagę spojrzenia ludzi,głupie teksty i uśmieszki.Sama to przechodzę i zawsze jest mi trochę przykro bo nie tylko Polacy potrafią się dziwić na znaczną różnicę wieku. Efektem tego jest to,że unikamn wspólnych wyjść,choć mój partner zdaje się ich nie zauważać i bezceremonialnie całuje mnie na ulicy na powitanie lub łapie mnie za rękę. Dodam jeszcze ,że ja mam 34 lata a on 54,bardzo go kocham i on mnie od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona----> ona ma talent w podpuszczaniu innych;) najlpiej na nią nie zwracac uwagi bo powiedzmy sobie szczerze jak to powiedział/a Kill Bill jest zgorzkniała.Faceta jej porządnego trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
przejdzie ci ja tez tak mialam na poczatku przez jakies 3 lata zauwazlam usmieszki i slyszalam konetarze po 3 latach mialam to gdzies bo wiedzialam ze to milosc na cale zycie:) to ja mam byc szczesliwa:) a jak inym zal dupe sciska to bardzo dobrze , bo maja zwiazki nieudane to dyzkutuje i wysmiewaja udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhfjf tak powaznie mowiac, to roznica wieku to pikus jesli chodzi o spojrzenia ludzi ja kiedys bylam z osoba jezdzaca na wozku i szczerze mowiac czulismy sie oboje jak kosmici :D :D jedynie dzieci nie zwracaly na nas uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×