Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin p

Waro spróbwac?

Polecane posty

Gość jhfjf
i o nas zapomnial a mnie ciekawosc zzera:)P mam nadzije ze sie randka udala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaxxx
No widać zapomniał :P ;] Dobrze że nie tylko ja jestem taka ciekawa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może matka pannicy z zawiści zamordowała oboje i pochowała zwłoki pod rabatkami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka jak matka, gorzej z ojcem :D wkoncu sa rowiesnikami, moze do szkoly razem chodzili... kto wie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaxxx
Hahahaha ;D:D;D A tak serio,to ciekawe jak by jej ojciec się dowiedział :P:)) Może jakiś tolerancyjny to luz :P:)) Gorzej jak nerwowy :):P Może facet taki szczęśliwy że nawet przez myśl mu nie przejdzie żeby na forum wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
moj tata jest 6 lat starszy od meza i jkos tragedii nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaxxx
Szczęściara z Ciebie :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjyfyhf
jak facet jest pozazdny to czy jest mlodszy czy duzostarszy to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randka się udała...I umówiliśmy się znowu na piątek.Ona jest nie tylko ładna ale i inteligentna.Jej rodzice narazie jeszcze nic nie wiedzą ale dzisiaj w pracy Marta (jej mama) mówila że Asia się chyba zakochała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hthtr
\"Kiedyś przyjechałem do jej mamy po ważne dokumenty.Jej nie było.A Marta była sama w domu.\" & \"ale dzisiaj w pracy Marta (jej mama) mówila że Asia się chyba zakochała...\" Więc jak to w końcu ?????????? Coś ci sie chlopie myli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
no to gratulacje!! i oby tak dalej!! wiedzisz nie bylo sie czego bac :) ryzyko poplaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedofilia pedofilia pedofilia
gdyby do mnie stary pierdziel zarywał to bym go wyśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
Jak mozna umawiac sie z facetem, ktory jest w wieku ojca? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
pewnie brakuje ojca takim dziewczynom, moze nie spisywal sie w swojej roli? Tylko nie piszcie, ze to po prostu milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedofilia
kciukiem ma złe stosunki (to chyba dobre słowo :P ) ze swoim ojcem, a matkę ciągle broni, więc może ojciec był kiedyś alkoholikiem, albo ją dotykał (to by wyjaśniało zafascynowanie starszym panem, przyzwyczaiła się do dotyku staruchów), albo bił matę i teraz się na nim mszczą. Ciul wie, ale to, że ma złe stosunki z ojcem sama przyznała. Nie jest to jednak usprawiedliwienie pedofilii, kciukiem związała się ze swoim fagasem jak miała 15 lat, a on 32. To jest ewidentnie pedofilia! Stary facet, a ugania się za dziećmi (bo 20 lat różnicy to taka mogłaby już być jego dzieckiem) to nie jest normalne. Taki gościu ma albo syndrom wieku średniego, że mu odwala na stare lata, albo jest niedojrzały tak, że musi się z małolatami prowadzać. Albo jest tak nudny, że każdy jego związek traci na wartości, bo on nie potrafi wprowadzić odrobiny świeżości w nim. Żadna dojrzała kobieta nie zainteresowałaby się niewartościowym palantem, a małolatom wystarczy tylko metryką zaświecić i myślą, że jest na pewno ustawiony, ma pracę, dom, samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
i teraz poczekamy, az kolejna małolata wyrwie go z obecnego zwiazku(czyt. z toba). W koncu powoli sie starzejesz, a mlode laski czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
tak, on fiutem nie myslal wyrywajac nastolatke :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
... o polowe od siebie mlodsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
u mnie bylo podobnie tylko ja mailam 22 lata jak sie pobralismy, walczylam o niego 2 lata, ja on niego nie on o mnie, bo mowil ze stary dal mnie, ze to ze tamto wkoncu mu z lba wybilam, wiec to nie jest tak ze facet rwie dziewczyny zazwyczaj, dziweczyny tez potrafia wyrwac faceta! ja jestem dumna z tego ze udalo mi sie zdobytc taiego mezczyzne , bo na innego bym go nie zmienila! pomimo 20 lat roznicy jest boski!!! a pozatym kiedy sie pobieralismy jego dzieci mialy po 5 i 6 lat a nie byly w moim wieku, bo jak wieccie teraz pary sie decyduja na dziecko miedzy 30 a 40 wiec nie wiedze gdzie tu dzieci w moim wieku :/ jesli facet jest tego wart jest porzadny to warto walczyc, a z kontaktem z ojcem to jakies brednie, ja mam swietnego tate, nigdy nie mialam z nim problemeow, takiego ojca to kazdy by chcial! milosc to miloc i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
pozatym panowie miedzy 30-60 wygladaja o wiele lepiej i sexowniej niz nie jeden 20 latek, nie wspominajac juz o umiejetnoscaich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
ja bylam z roznymi facetmi w rznych przedzilch wiekowych, z mlodszymi tez bylam ale najszczesliwszy zwiazek mam wlasnie z moim najukochanszym starszym o 20 lat! na poczatku wszycy mi odradzali a teraz tatus pije pifko z mezem i sa najlepszymi kumplami i ciesza sie moim szczesciem! pozatym taki facet jest bardziej dojrzaly emocjnonalnie, nie musi odrazu miec kryzysu wieku srendiego zeby sie zakchac, czasem tacy faceci maja bardzo nieudane zycie i sa po przejsciach... a to kiedys spotyka kazdego znas, poblemy itp pozatym ja ogladalam zwizeka mojej babci 22 lata roznicy dzidek zmarl jak mial 103 lata, do konca bardzo sie kochali i wspierali to byl pikny zwiazek! miedzy moimi prdzicmi jest 13 lat roznicy wiec porpsotu mam to chyba w ekrwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze dziewczyny
podrywaja duzo starszych. A jak faceci sa niewiele starsi od nich samych, to juz obowiazek podrywu spada na faceta :P To jakas taryfa ulgowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
poprostu jesli o faceta warto wlaczyc to sie walczy ;) pozatym w przypadku starszych to wyglada inaczej bo znaja juz te gierki na wylot, mlodego da sie okrecic tak zeby myslal ze to on poderwal, starszy juz widzi co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedofilia pedofilia
ściero nie widzisz, że jestem dziewczyną? trochę starszą od ciebie. twoja matka też taka sama ściera jest? unikasz odpowiedzi na pytania jak ognia. weź ty idź biurwo pilnować tego swojego FRAJERA CWELA żeby innej małolatce nie wpierdalał swojego obwisłego kutacha takich jak wy trzeba tępić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się
że znalazłaś sobie takiego chłopa takiej grubaski nikt w życiu by nie chciał tylko stary wyjadacz pedofil GRUUUUUUUUUUUBASKOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
odczepcie sie od niej kazdy wyglada jak chce, ja np mam 180cm, na chwile obecna 32 lata, jestem bardzo ladna dobrze wyksztalcona mam switna prace i faceta 52 lata ktory jest calym moim swiatem, kazdy robi co lubi o gustach sie ie dyskutuje, nawet jakby wazyla 700kg to jeje zycie i robi z nim co chce kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
tak ma 180 cm, nosze do tego szpilki :) zawsze ubieram soie bardzo kobieco i nie mam wiekszego problemu z wyrwaniem faceta, starczy jakies 10 minut... ale wybralam mojego :) i bardzo sie kochamy juz ponad 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×