Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominiminisia

JAK REAGOWAĆ NA TEKSTY OJ, TROSZKĘ GRUBA JESTEŚ?

Polecane posty

Gość Dominiminisia

Wcale taka gruba nie jestem! Mam 166 cm wzrostu i ważę 60/ 61 kg... Najczęściej słyszę je od koleżaneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
to schudnij troche :o boś gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizela spod radomska
moze zrzuc zbedne kilogramy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clclccllclcl
"Nie twoja sprawa. Ja ci nie mówię, że jesteś/masz...." - w wstawić słabość/defekt koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK jest TAK
buahaha 🌻 no co Ty się przejmujesz jakimiś idiotkami??!! Zazdroszczą i mają jakieś życiowe skrzywienia :D:D:D Nie reaguj :P:P Z debilami nie ma co dystkutować bo sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clclccllclcl
To nie jest kwestia kilogramów tylko wyznaczania granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes gruba
nie przejmuj sie zawistnymi kolezankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy
jak od facetów: to proste -> schudnij jak od kobiet: olej, wymyśl jakąś ripostę. Jeżeli nie słyszysz tego od facetów to śmiało możesz mówić że podobają im się twoje duże cycki i tyłek :P I nie żyjesz po to żeby koleżankom się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu powiedz,że podobasz się sobie no bo przecież nie ma nic lepszego niż samoakceptacja zwłasza jak faktycznie nie ma sie do czego przyczepić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu od razu debilkami i idiotkami? Może lepiej po prostu zrzucić te 5kg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgth
'zal ci', 'popatrz w lustro', 'miss wszechswiata sie odezwala', 'jak ci cos nie pasuje to nie patrz'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiminisia
dziękuję za pomoc... bo to czasami przykre jest... myślę że specjalnie jakaś gruba to ja nie jestem... takiej normalnej budowy ale to troszkę boleć zaczyna :/ myślicie że powinnam się odgryzać w stylu "ja ci o twoich krzywych nogach nic nie mówię?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu się z nimi kłócić...olej je po prostu i dużo się uśmiechaj, pokaż ,że jesteś szczęśliwa i dobrze się czujesz w swojej skórze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZuć coś w stuly "to moze razem sie poodchudzamy bo tobie też by się przydalo parę kilo zrzucić" i masz problem z glowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Mozna powiedziec, ze schudnac sie zawsze da, ale glupim sie pozostaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqfqefq
Wiesz... ja bym ci mówiła że wyglądasz świetnie. Ale co z tego jeśli nie byłaby to prawda? Podejrzewam że możesz wyglądać o wiele lepiej niż wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgthjkl
a mnie ciekawi dlaczego tematy o grubasach zawsze zkaladaja nicki typu : dominisia, pusia, bulinka, takie zdrobniale idiotycznie moze to jedna i ta sama osoba? :O a ty jestes pasztett autorko i za takie tekst to podziekuj za szczerosc i idz na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana;-) wagę prawidłową oblicza się następująco: wzrost w metrach,w twoim przypadku to 1,66 i od końcówki po przecinku odejmuje się 5 kg! i jaka waga ci wyszła-61 kg!;-) masz idealną wagę i nie słuchaj tych którzy radzą zebyś się dla faceta odchudzała! jestes idealna i to on musi sie dostosowac do ciebie! co do kolezanek to radzę odszczeknąć sie krótko i na temat: \"mnie się moda PRO-ANA nie podoba,w trumnie mi nie do twarzy\" ;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana;-) wagę prawidłową oblicza się następująco: wzrost w metrach,w twoim przypadku to 1,66 i od końcówki po przecinku odejmuje się 5 kg! i jaka waga ci wyszła-61 kg!;-) masz idealną wagę i nie słuchaj tych którzy radzą zebyś się dla faceta odchudzała! jestes idealna i to on musi sie dostosowac do ciebie! co do kolezanek to radzę odszczeknąć sie krótko i na temat: "mnie się moda PRO-ANA nie podoba,w trumnie mi nie do twrzy" ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz zen
jestes gruba....majac 61kg powinnas miec z 173 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz idealną wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj złośliwe kolgutki
"Ja się sobie podobam" i isc dalej z uśmiechem. Ja sądzę, że kolegutki złośliwe, bo odstajesz i pewnie się chłopakom bardziej podobasz. A one się odchudzają, odchudzają - i nadal są głupie i bez powodzenia. To chcą Cię ściągnąć do swojego poziomu. Nie daj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssposik
reaguj słowem "spierdalaj":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To smutne że są takie rury
nie daj się~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaevaeva12121225252
wzrost i waga nic tu nie mówią ,bo może większość tuszczu zebrało się na tyłku.schudnij deczko i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×