Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj nie znowu ty

rodzice się mną nie interesują

Polecane posty

Gość oj nie znowu ty

...tylko zrób/podaj szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baki baki
jak widac forumowicze tez nie sczegulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcdds
moi też się mną nie interesują, uważają że jeśli dostaje jedzienie, mam gdzie spać to wiecej nic mi się od nich nie należy, a przecież najważniejsze są relacje, zrozumienie, emocje. W moim domu nikt ze mną nie rozmawia, tak poprostu, bezinteresownie, każdy ma swój kąt, nikt nie wchodzi sobie w drogę, ale ja tak nie chcę. Chcę z nimi rozmawiać na różne tematy, przebywać, spędzać czas bo nasze emocje juz prawie całkiem wygasły. Mam 21 lat i mysle ze to juz za późno na cokolwiek, teraz tylko nie mogę dopuścić żeby doszło do takiej sutuacji w mojej rodzinie, obiecuje sobie że z moimi dziećmi nigdy nie oddzieli mnie tak wielka przepaść!! to smutne, nawet bardzo, tylko usiąść i płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, bywa, inni maja gorzej, naucz sie nie potrzebowac ich zainteresowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ola+
mną też się nie interesują.Jak miałam 21 lat wychodziłam i wracałam późno lub na drugi dzień to kazali mi sie wyprowadzić bo to nie hotel.Powiedzieli, że jak będę na swoim to mogę sobie decydować kiedy pójść spać i kiedy się myć, bo mówili że podczas mycia za dużo wody wylewam. I musiałam się wyprowadzić, ciężko mi ale jakoś żyję, schudłam z głodu, ważę z 46 kg przy wzroście 164 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhg
mną może trochę sie interesują , jak gdzies wychodzę i jestem długo tam czy co to nawet nie zadzwonią, mimo ze dobrze sie ucze to i tak nic i nic cos mało to ich obchodziwogóle to miernoty ze soba sie nie rozumieją wogóle takja spaprana rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×