Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama8synek

czy mogę 8 letniemu dziecko podawać płatki

Polecane posty

Gość mama8synek

firmy tesco(tanie :P)takie czekoladowe przypominające nesquiki których cena jest zabojcza?czy dziecko się nimi naje?czy są zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Chyba sobie żartujesz? co?:) Przecież 8 letnie dziecko je już wszystko! Czym ty go karmiłaś do tej pory? Papkami i zupkami - przecierankami? A w płatkach Tesco masz tyle samo chemii, co w Nesquik. Nie ma teraz produktów w pełni zdrowych, prawie wszędzie masz polepszacze smaku, konserwanty i inne syfy. Nawet w produktach eko. Pewnie twój synek normalnie wcina fast foody, a ty się nad płatkami zastanawiasz;) A czy się syn naje płatkami, to zależy ile potrzebuje ich zjeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi83
ogolnie takie platki, mimo zapewnien producentow, nie sa zbyt zdrowe, bo sa sztucznie robione.. lepiej przyzwyczaj dziecko do musli z owocami, rodzynkami.. naprwade jak sama skompletujesz to nie bedzie tak drogo, a na pewno zdrowiej.. wystarczy kupic zwykle platki owsiane albo ewentualnie owsiane crunch, rodzynki, wiorki, owoce mozna dodawac swiez, wszystko wrzucic co dziecko lubi, nawet troche czekolady poskrobac.. no i daje uczucie sytosci na dlugo, w przeciwienstwie do tych chrupek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipsy wtrynia
a ty sie nad platkami trzesiesz kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Moja 3.5 letnia córka je tańsze platki, bo uważam, ze są lepsze w smaku niż jakieś firmowe. Te tańsze to jakieś trujące czy co, że dziecku, zwłaszcza 8letniemu, nie możesz dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×