Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie dosc intymne ale..

Kiedy sie wydepilowac po nacieciu krocza?

Polecane posty

Gość pytanie dosc intymne ale..

moze glupi temat ale praktyczny.. jestem tydzien po porodzie, zaroslam jak bawol ale boje sie depilowac ze narusze szwy. Czy mozna se depilowac bez obaw?czy odczekac? jak to u was wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja depilowalam chyba tydzien po porodzie lecz w miejscu szwow bardzo bardzo delikatnie wrecz opuszczalam ten odcinek, sama sie bałam.... ogol sie a tamte miejsce zostaw narazie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiooooooootki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z przed mowca
zdradze wam wielka tajemnice: mozna przezyc bez depilowania sie przez 5 tyg, hurrrrraaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ten problem. a wy zlosliwe pomaranczki jak lubicie chodzic kudlate to wasz problem. Widocznie nie macie komu pokazywac swoich muszelek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to streszczenia
ja się depilowałam dopiero 6 tyg. po porodzie; wcześniej ta- jak wy nazywacie- "muszelka" tak mnie bolała, że nie miałam ochoty jej nikomu pokazywać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no toś dowaliła desperatko
wywalasz świeżo ogoloną zakrwawioną afę z podpaską pod gębę rozanielonego tym widokiem samca? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqla
hehe po tygodniu od porodu to chyba seksu jeszcze z mężem nie uprawiasz, nie? :P więc możesz się wstrzymać z tą depilacją no chyba że nie możesz- to dawaj do kosmetyczki na wosk :D :D żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarze w ogóle są przeciwnika
mi depilacji. Uważają, że to sprzyja zakażeniom. Argumentowanie więc, że robi się to dla lekarza jest bzdurą kompletną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzeczki to już dużo wcześnie
A no to fakt, mnie lekarze normalnie sobie chwalą owłosione pipki, bo to naturalna ochrona przed bakteriami z zewnątrz. Już w 65 roku badania Kantora i jego ekipy dowiodły brak zasadności golenia krocza nawet do porodu - że nie ma to najmniejszego wpływu na poprawę higieny i zmniejszenie ilości zakażeń/powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam świetną
Kosmetyczke we Wrocławiu depilacja pachwin także intymna dokładnie tanio /071/3556927 Ale na depilacje idz dopiero 5-6 tyg po porodzie muszisz byc wygojona na 100% :))) Pozatym warto depilować miejsca intymne co 5 tyg tak na codzień a nie od swięta drogie to nie jest a daje uczucie komfortu i estetyki.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po cesarce
depilowałam się po ściągnięciu szwu czyli na 8 dobę, pytałam o to lekarza, stwierdził że po ranie ani śladu i nie widzi przeciwskazań, a że blizna jest bardzo nisko więc konieczne jest u mnie depilowanie również jej. Nic nie bolało, obecnie depiluję się raz na 3 -4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama leny

Witam dziewczyny 2 tygodnie temu urodziłam córkę zostałam nacieta i założono mi szwy rozpuszczalne.. Jak myślicie czy mogę się już ogolic w miejscu intymnym czy jeszcze za wcześnie. Nie ukrywam że jest upał i zarost jest trochę denerwujacy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.08.2008 o 12:30, kurde no napisał:

ja tez mam ten problem. a wy zlosliwe pomaranczki jak lubicie chodzic kudlate to wasz problem. Widocznie nie macie komu pokazywac swoich muszelek ;P

A po co w połogu mialabym komukolwiek ją pokazywać? XD Nie jestem niewolnica seksualną męża ze bierze mnie 5tyg po porodzie i jeszcze mam być na lusterko xD To mi ciebie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×