Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaja

Czy wypada mi do niego zadzwonić- doradźcie ?

Polecane posty

Gość smutnaja

Mam dobrego kumpla, z którym od czasu do czasu uprawiam niezobowiązujący sex.widujemy się srednio raz na 1-2 miesiące.ostatnio poprosiłam go o pomoc w kwestii znalezienia dobrego glazurnika ( niedawno robił u siebie remont i wiem, że miał świetnego), miał się odezwać z namiarami za2-3 dni, minął ponad miesiąc a on milczy. ja też nie odezwałam się, w końcu glazurnika znalazłam gdzie indziej. czy wypada do niego [ kumpla] zadzwonić, czy czekać aż się odezwie? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaja
ale ja się pytam czy zadzwonić mi do niego wypada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz by ci polecil jakiegos inbego specjaliste? ja bym nie dzwonila. juz tym, ze sie nie odzywa pokazal, ze raczej nie obchodzisz go za bardzo wiec szczerze mowiac nie wiem czego mozesz jeszcze od niego chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jakby miał namiar na glazurnika, to by sie odezwał:-) ale jak będzie miał ochote na niezobowiązujący seks - to bądź pewna, odezwie się.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaja
ani ja go nie obchodzę, ani on mnie. kolega z którym fajnie mi się rozmawia i lubimy się. na moje telefony zawsze reagował bardzo entuzjastycznie:) hmm, poczekam na zdania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mnie sie zdaje ze on sie albo mógł znudzic....albo bardziej prawdopodobna wersja to taka ze po prostu znalazł inna partnerke,lub zaczał sie spotykac z inna kobieta...i tamten układ automatycznie musial zepchnac na boczny tor....mozliwe ze go jeszce odswiezy jak nie wyjdzie mu z obecna partnerka...tak mysle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, mozliwe ze kogos poznal a ze miedzy wami takiej czystej przyjazni nie bylo to woli by jego obecna partnerka nie wiedziala o tobie. Gdyby byl wolny to majac okazje uprawiac niezobowiazujacy sex nie zrezygnowalby z tej znajomosci tak latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaja
hihi, on ma dziewczynę od dwóch lat tę samą ( a zdradza ją ciągle- brzydka jest okropnie) a my się znamy od dzieciństwa bo nasze mamy się przyjaźniły. to trochę inna relacja co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoweOrangeGo
aha. to rzeczywiście inna relacja :/ zmienia postać rzeczy. ma brzydką dziewczynę od 2 lat, a Ciebie na boku? hmmm. może brzydka dziewczyna wyładniała? może zaczęła w łóżku spełniać jego marzenia? może się zaręczyli? może będą mieli dziecko? nie rozumiem!!! skoro ani jemu, ani Tobie nie zależy - jak napisałaś - to skąd pytanie czy dzwonić? nie pytałabyś, gdyby Ci nie zależało, bo gdyby Ci nie zależało, to byś nie myślała za dużo czy zadzwonić czy nie. wg mnie NIE DZWONIĆ, skoro jego panna jest brzydka, to Ty zapewne jesteś wg siebie bardzo ładna, a skoro jesteś ładna, to możesz sobie znaleźć innego na niezobowiązujący seks lub na miłość lub na kumplostwo - na cokolwiek zechcesz. daj im żyć. skoro on się nie odzywa już miesiąc, to może właśnie próbuje sobie życie ułożyć. po co masz to psuć? leczysz swoje kompleksy psując innym? (trochę takie wrażenie mam po Twoim "hihihi")... pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaja
o rany, ale ja jestem jego koleżanką od lat. sex to nam z pół roku temu wyszedł trochę przypadkowo . jAK MA dziewczynę to koleżankek nie może mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki ------------------->>>>> Niezobowiązujący sex? a dzwon do niego. Ja wale prosto z mostu, jak się kobito sznowałaś, tak masz!!! Wg wszystko ci wypada, on i tak niepoważnie bedzie cie treaktowal :P wiec oszczedz sobie jak masz troszke szacunku dla siebie i znajdz se porzadnego faceta, wtedy wyrowna ci sie poziom hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkacytrynkowa
Skoro prosiłaś o glazurnika, to był Twój interes aby zadbać o oto. chyba nie uważasz, że ktoś bedzie dzwonił za tobą z glazurnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrysler
jakby był twoim dobrym kumplem to mogłabyś zadzwonić do niego o każdej porze dnia i nocy i nie musiałabyś się obcych ludzi o to pytać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la la ONA
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkacytrynkowa
po to jest forum aby pytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubelka
buhahaha taa ja napewno bym chciała żeby mój partner miał taką koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoweOrangeGo
> Oczywiście, może mieć koleżanki. Ale nie koleżanki do seksu! Ale rozumiem że Tobie, jak już zwiążesz się na stałe z jakimś mężczyzną, nie będzie przeszkadzało, gdy Twój ukochany będzie sypiał z koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×