Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak chcialam sprawdzic

!!!!Faceci są aż za łatwi!!!!

Polecane posty

Gość tak chcialam sprawdzic

myslalam ze poderwanie fajnego faceta wymaga troche zachodu, ale gdzie tam 2 ostatnie dni spedzoalam na chodzeniu po klubach, w kazdym wypatrywalam 1 ktory najbardziej mi sie podobal (dodam że ty byli naprawde fajni faceci, nie byle co )i nie robilam nic, tylko sie na nich patrzylam. kazdy a bylo ich 5 na paczatku spojrzal raz, potem udawal ze niewidzi, jak spojrzal 3 niewytrzymywal mojego wzroku, po czym po jakis 10 minutach podchodzil do mnie. po pierwszym myslam ze moze mu sie podobalam, ale 5 z rzedu! wniosek faceci sa za łatwi, 2 wniosek to kobiety wybieraja facetow nie odwrotnie, a ja po 2 dniach i 4 imprezach mam 5 nowych numerow tel. ale zadnego nie chce za łatwi byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podryw w dicho to jedno.....a ustawka po dicho to drugie...na tym drugim juz trzba sie czyms wykazac...ale najpierw trzeba miec odwage zadzwonic......;););):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chcialam sprawdzic
rozczarowali mnie, bo to nie byli jacys "dyskotekowi chlopcy" ale takie wydawolo mi sie nieosiagalne unikaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfte
a ty myslisz ze do klubow chodza fajni faceci ? hehe JA nigdy nie bylem w clubie hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chozde do klubow
potanczyc i milo rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubice pieszczenie
stopek Kobiety prosze odp. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chcialam sprawdzic
a wszyscy na drugi dzien napisali mi smsa, nie odp zadnemu:D co lepsze o tej samej porze czyli 10, to jakas taktyka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
z doświadczenia ci powiem..na imprezie wystarczy żebyś nie starszyła, alkohol dodatkowo cię upiększa, i dodatkowo jak wykazujesz inicjatywe ? po co sie meczyc z jakas rozpuszczona jak mozna miec ciebie ? :) kochana wszystkich rozumow jeszcze nie pozjadalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chcialam sprawdzic
pewnie dalam im tel. :) a czemu mialabym nie dac? wszyscy oni naprawde mi sie podobali, praktycznie najlepsze okazy z dicho to byly. mam satysfakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makor
dokladnie na dicsco chodza dresy LOL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumie w jakim sensie oni byli latwi? Bo podeszli do Ciebie, bo dali Ci numer telefonu? Czym ta latwosc sie objawila? To dziala w obie strony. Dla mnie to najzwyczajniejszy w swiecie sposob nawiazania znajomosci, poznania kogos nowego. Moze powinnas zmienic tytul topiku na \"latwo nawiazuje znajomosci z facetami\" he ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubice pieszczenie
pierdolone larwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie, to jakies bardzo mlode dziewcze, dziwi sie, ze w miejscu gdzie wychodzi sie poznawac ludzi na okazane zainteresowanie odpowiada sie zainteresowaniem? niee to nawet naiwne dziewczeta chyba wiedza? :D prowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chcialam sprawdzic
gdybym chciala ich na seks to mialabym kazdego, wedlug mnie kobiete na seks poderwac to wiekszy problem, a faceci sa łatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozgojadd
sproboj mnie na seks poderwac :) NIgdy ci sie nie uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozgojadd
z tym ze nigdy mnie nie zobaczysz w clubie . MOze na ulicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentuje
pozdrawiam autorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×